Şimdi Ara

Sosyal Medyada Fame Nasıl Olurum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • feysbukta arkadaşlar hep fame olmuş knk sende olsana diyolar yok ben sevmem öyle pis şeyleri dedim aslında öyle değil arkadaş cevrem yok uzun zamandır arkadaşlarla konusmuyorum şimdi konusursam kendimi kücük düsürmüs olurum yeniden çevre edinmek ve fame olmak istiyorum nasıl olacağım fame

• Fame point var belli bir puan biriktirmen gerekiyor,ben benimkileri satışa çıkarttım uygun fiyattan anlasabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fame ne la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

fame ne la

ya hani fotoğrafları 500 kişi falan beğeniyolar şöhret oluyolar ya o çevresi facebookta falan cok olan kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneoxdream

quote:

fame ne la

ya hani fotoğrafları 500 kişi falan beğeniyolar şöhret oluyolar ya o çevresi facebookta falan cok olan kişi

Prof kamern olcak yada kiraliyacan sonrq guzel bi sac yapican tipin onemsiz resim cekil feyse at famelere yorum yap onlar seni eklerler

• Bu fame olayının bir sınırı var. Bir noktadan sonra sosyal medyadaki popülerliğin gerçek hayatını solluyor, sen de adımlarını internete göre atıyorsun. Bir bakmışsın maskeli şebeğe dönmüşsün, "Höt noluyo lan." diye kendine gelemedikçe de "DAĞA FAZLA! DAĞA FAZLA!" nidalarıyla overrated kişiliğin dibine vuruyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonra türkiye niye bu halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneoxdream

quote:

fame ne la

Yav şu da mı fame şimdi, bu fame olsa ne olur? Takılmayın böyle şeylere
     Sosyal Medyada Fame Nasıl Olurum

• fame premium hesabimi satabilirim istersen pm at

• Hocam sende biliyosunda yine de yazalım.Misal Citizen diğer üyelere göre famedir.popiler ve herkes onu konuşur.mesajlarına bakmaya zamanı bile olmaz.Twitterda veya facebookta popi olman için ise işsiz olman lazım.vakit bol olcakki özgün şeyler türetebilirsin.birazda zeka tabi. misal Nihat hatipoğlu diğer ilahiyatçılara göre fame dir.anla işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankebut1

Hocam sende biliyosunda yine de yazalım.Misal Citizen diğer üyelere göre famedir.popiler ve herkes onu konuşur.mesajlarına bakmaya zamanı bile olmaz.Twitterda veya facebookta popi olman için ise işsiz olman lazım.vakit bol olcakki özgün şeyler türetebilirsin.birazda zeka tabi. misal Nihat hatipoğlu diğer ilahiyatçılara göre fame dir.anla işte

ne güzel örnek verdin hocam öyle diğer ilahiyatçılara göre nihat hatipoglu fame

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Bu fame olayının bir sınırı var. Bir noktadan sonra sosyal medyadaki popülerliğin gerçek hayatını solluyor, sen de adımlarını internete göre atıyorsun. Bir bakmışsın maskeli şebeğe dönmüşsün, "Höt noluyo lan." diye kendine gelemedikçe de "DAĞA FAZLA! DAĞA FAZLA!" nidalarıyla overrated kişiliğin dibine vuruyorsun.

overrated ne demek?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.