Şimdi Ara

Soyluturkumm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarr benim babelin bababası bi adamım vardı adı soyluturk thiefti hotan da 2 yıldızlı kaldırtmaz hel 5-6 hiç lvel 5 oldu thiefliyim 100de 50 ceza yedim baktım 5 yıldızlı mal kaldırıyorlar dayanamadım giydim huntterr:D yaptım thief düşmeye başladı bide adam kimmiş biliyormusunuz beni ezikken türk türke pisllik yapmaz diye kandıran kişşşii sonra nereye dedim ezikti hayla ağa beni jangandan hotana götürür müsün dedi ok dedim bekle bi dedim tabii bende olmaz hunter kıyafettı aldım en güzelinden nede olsa para bol:D neyse biz çıktık kestim kestim kesitim ve kkötü nişey olduu dur dedim guildddenn kafşakta 7 yıldız gel çabuk yazıyodu ben oyalayın dedim sonra adamı dohanda iksircini önünde bekle dedim hotana ışınlandı hemen geri geldim tabbii hunter kıyafetini çıkar mışştım artıkk ceza bitmişti ve hemen ordamı diye baktım guilden çok kişi bana party no söylüyodu hemen birine girdimm herife dur burda kardeşime saldıran var bekle dedimm kittim katırı yattırdım üstüne malları topladım ordan bandit bastım hemen kaçtım tabi arkadaşlar beni korudu hemen thiefi çıkartıp herifin yanına gittim dedi neden hunterı çıkarttın dedim burası tehlikeli yolda kaç kişi gördüm ön kapıda savaş çıkacak benim guild halleder herif ok dedi hotana girmeden 10 dk kala dedimki türk türke bislik yapmaz sözü sana ne anlatıyo herif kaçmaya başladı tabi hemen il köpeğine daldım maksat para kaybetsin sonra deveye deve yattı bide zıpamp iş bitti malları topladımherif ne olur yapma dedidedim ki ben nobb soyluturk hatırladın mı janganda bana 2 yıldız al diye yalvardın sonrada kafana 70 lik hunter la kovalatan sus dedim ve ışınlandım işte ben böyle bi thieftim ama soyuldumm soyanların gizli sorusunu ve e-mailini biliyorum adamlar şuan 68 lvl night mareden teklif gelmiş kabul ettiler gözlerimin önünde ve eve gidince ağladımm gerçekten soyluturk benim kardeşimdi birlikte ne ler yaptık tabi soyulmam 3 ay önce night mareden teklif 2 ay önce adam şuanda 78 ve yarın (pazap günü)kasa yetkisini alıyo allahıma bin şükür olsun kardeşimi unutmadım soyucam soyluturkümü silicem ve aynı isimle yeni adam açıcam görücek o baba geri döndüüüüüüüüüüüüüüü SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOYYYYYYYYYYLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUTTTTTTUUUUUUUUUUUURRRRKKKKKKKKKKKKKKK ŞİMDİ SİZE PK KASTIKLARI HALİ GÖSTERİYORUM TAM 40 LVL LANET OLSUN ONLARA PARDON GÖSTEREMİYORUMM ÇÜNKÜ ÇOK BÜYÜK MÜŞŞ

• hepsini okudum arkadaşım haline üzüldümde çok güzel soymuşsun adamı adam yalvarmış sana neden soydun
  • ağa ben ezikktim oyun ne bilmezdim inektim gerçi hayla ineğim o adam bana dediki ağa hadi trade yapak ve yalvardı 2 yıldızlı olsun diye dedim ya pislik yaparsan türk türk bişey yapmaz öyle değil mi dedi bnde nobbluğuma vererek evet dedimbu beni takip et dedi ok dedim tabi dostlarım var serverda saolsunlar ağa dedim böyle böyle bi sevdiğim arkadaş abi bu tuzaktır 2. köprünü oraya gel dedi tabi ben neresi dedim o tarif etti ok dedim herif benim atıma vuruyorddu 70 lik arkadaşıma söylediö yoldayım dedi ok dedim geç kalmıştı yatmıştı sen merak etme dedi ve beni canlandırdı bi at verdi beni izle dedi thief şehrine girdi tabi çok riskliydii herifin üstünda hunter vardı ve işte ordakı dedim dalmaya başladı bir ok çekişi var arkadaşımın tek çekti ata ve kendisine tabielektirikle ben gidiyorum diyecek diye aşırı korktum neyseki demedi topla mallarıda gidelim şurdan dedi ok dedim ve beni hotana kadar götürdü İşte gerçek tür babanız

• bu yazıları büyük yazmana gerek yoqtu sen şimdi bize kör mü demek istiyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldWolf

bu yazıları büyük yazmana gerek yoqtu sen şimdi bize kör mü demek istiyon
    Buyuk yazı Forumda Bagırma Nıtelıgı Tasımaktadır ...Yazını Degıstırmen Senın Forumda Sosyolojık postlarından mahrum kalmamanı saglıyacaktır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0!!Obbs!!0 -- 24 Şubat 2007; 20:18:15 >
  • geçmiş olsun soyulmanın ne kadar kötü olduğunu bilirim
  • bişey anlaya bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GlavieMaster**

bişey anlaya bilen varmı?

+1
  • Alooooo buna göz diyolar
  • Harbi ya biraz küçük yazbilirdin.
  • kör değiliz arkadaşım

• anladisam arab olim yazı gözümü aldı
  • BEYLER BU ADAM YALANCINI TEKİ KENDİSİ BENİM ESKİDEN SINIF ARKIMDI VE HALA GÖRÜŞÜORUZ CHARIDA 24 LVDI BİLORUM NERDEN DİE SORARSANIZ BEN SOYDUM
  • Bir kere babelin en baba charı demişsin nerden biliyorsun sonra da yazıyı böyle büyük yapmadanda okuyabiliyoruz hee bide kimseye kin tutma ben ezikken kaç kervanımı yatırean adam vardı şimdi onlarla aynı level deyim ve dost olarak kasıyoruz sonuçta oyun oynuyoruz burda hee bide bırakn artık şu aga ve ağa kelimelerini kimse sizden üstün değildir ağa diyerek o kişiyi sizden üstün yapmış olursunuz söliceklerim bu kadar herkeze iyi oyunlar

BİDE BABELDEKİ TÜRK ARKADAŞLAR 79 OLDUM 2 HAFTAYA 80 OLUCAM KERVANLARINIZA YADA THİEFLİKLERİNİZE YARDIM EDİCEM HERKEZE İYİ OYUNLAR DİLERİM
  • hanginiz inandıki bu hikaye inan zaten onun önde gideni ^^
    (anladınız siz onu)

sadece gundem olmaya çalışan birisi
  • ayrıca bu arkadaş herhalde ilkokul 2. sınıfta flndır ne biçim cümleler kurmuş bişe anlaşılmıo git yazı yazmayı öğrende gel ya da git parkta kumdan kale yap
  • ula uyarı aldık iyimi
  • The_Thief_Tr diye birini tanımıyorum her halde kendini heretic1503 ün arkadaşı diye havalara girdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.