Şimdi Ara

S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlbrkt -- 5 Nisan 2022; 3:50:5 >

• Bölümün adını ver de ona göre konuşalım. Dh'de fazla sözelci yok rağbet görmez yani
  • l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlbrkt -- 26 Temmuz 2011; 16:01:24 >
  • inşallah yerleşirsin ama okadar düşüneceğini sanmıyorum çünkü popüler bi bölüm ve iyi üniversite... bende yeni açılan bölümler yazıcam çok merak ediyorum sıralamaları ne olucak hocama sordum tamamen tercih edilmesine bağlı bir şey diyor
  • girme ihtimaliniz var.
  • l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlbrkt -- 26 Temmuz 2011; 16:01:59 >
  • Az önce bir arkadaşımla konuşuyorduk.Onun da sıralaması 28k ve o da orayı istiyor.Bence şansınız yüksek ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykuTMira

Az önce bir arkadaşımla konuşuyorduk.Onun da sıralaması 28k ve o da orayı istiyor.Bence şansınız yüksek ;)
    l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlbrkt -- 26 Temmuz 2011; 16:01:11 >
  • valla iletişim fakültelerini oldum olası okuyanlar kötüler,geçen tv 8 de bi hocamız vardı
    oda altını çizerek söyledi kendisi muhabir,iletişim fakültesinde iş yok gelmeyin diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.