Şimdi Ara

SÖZELCİLER NERELER GELDİİİİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
5
Favori
6.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bence 2. sınıf psikolojilerden, (izmir-istanbul-ankara-antalya-eskişehir) gibi yerler hariç, boun gs odtü bilkent çok çok daha iyi zaten sanırım psikoloji balonu patlamış ankara üni 16 binden 23 bine istanbul üni 12 binden 17 bine düşmüş . neden psikoloji dedim hukuk hariç yazılabilecek iyi bölümlerdendi başka da zaten iyi bölüm yok hocam. adamlar da haklı olarak yazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F8B3665B5

40 soru var sosyal bilimler 2 de bunu çözmek o kadar kolay ki eskiden 80 soruydu bu durum buna sebep oldu bircok tm ci ts ci oldu boun odtü bilkent güzel geldi
    Hocam lisedeyken edebiyatta, felsefede yazılıda daha çok soru çıkardı. Çok önemli bir sınavda bu kadar az soru olması tam rezillik.
  • isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    hocam maalesef artık iyi sözel bölümleri (boun tarih , boun edebiyat, gsü iletişim , koç tarih, koç medya, odtü tarih , bilkent iletişim ) tmcilerin radarına girmiştir çünkü tmde tek iyi bölüm hukuk kaldı bence psikoloji balonu patladı ufaktan tekrardan yazayım büyük üniversitelerdeki psikolojiler hariç
  • quote:

Orijinalden alıntı: dücimanuel

hocam maalesef artık iyi sözel bölümleri (boun tarih , boun edebiyat, gsü iletişim , koç tarih, koç medya, odtü tarih , bilkent iletişim ) tmcilerin radarına girmiştir çünkü tmde tek iyi bölüm hukuk kaldı bence psikoloji balonu patladı ufaktan tekrardan yazayım büyük üniversitelerdeki psikolojiler hariç
    Peki hocam sizce seneye sıralamalar nasıl olur, bu bant aralığında kalır mı yoksa daha mı yükselir ?

Sizce iyi sözel sıralaması için TYT'de kaç mat/fen yapmak gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isetta_1955 -- 1 Eylül 2018; 21:57:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isetta_1955

2019'da işim zor hocam o zaman.

Alıntıları Göster
    Valla zor hocam odtü bile ilk 2k dan kapatti

Alternatifleri zorla mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam eğer ekonomik kriz yükselirse devlet üniversitelerine talep artar yani çoğu kişi hukuk, psikoloji yarı burslu yazmaz...

bir de psikoloji gerçekten patlamış görünüyor eski popülaritesinden eser yok.

ben 9 fen 9 matematik yaptım hamda 730lardayım.
    sosyal 20 net

türkçe 34 net

aytde 63 net yaptım.

bu yükselişin başka açıklaması olamaz yalnız tmci teorsinden başka ben ilk 5 binde yükseliş olsa sadece başka bir teori iddia edecektim ancak 5 bininci biri 20 binlik yere girememiş... demek ki orta sıralara da girdi bu tmciler çok mütecaviz canım bunlar aman aman sen yine de fen mat kas ne olur ne olmaz bela bunlar
  • quote:

Valla zor hocam odtü bile ilk 2k dan kapatti

Alternatifleri zorla mutlaka

Alıntıları Göster
    Öyle hocam ilk hedef TYT'de Türkçe ve sosyal yanında mat ve fen'den yüksek netler yapmak.
  • quote:

Öyle hocam ilk hedef TYT'de Türkçe ve sosyal yanında mat ve fen'den yüksek netler yapmak.

Alıntıları Göster
    Gönderdiğim biyo ve kimya defterinin yanında 2 sb çöz tamamdır hocam 10net yaparsın

Mat1 artık çabana bağlı

• quote:

hocam eğer ekonomik kriz yükselirse devlet üniversitelerine talep artar yani çoğu kişi hukuk, psikoloji yarı burslu yazmaz...

bir de psikoloji gerçekten patlamış görünüyor eski popülaritesinden eser yok.

ben 9 fen 9 matematik yaptım hamda 730lardayım.
    sosyal 20 net

türkçe 34 net

aytde 63 net yaptım.

bu yükselişin başka açıklaması olamaz yalnız tmci teorsinden başka ben ilk 5 binde yükseliş olsa sadece başka bir teori iddia edecektim ancak 5 bininci biri 20 binlik yere girememiş... demek ki orta sıralara da girdi bu tmciler çok mütecaviz canım bunlar aman aman sen yine de fen mat kas ne olur ne olmaz bela bunlar
    Tamamdır hocam tavsiyeleriniz için sağolun. Siz yerleştirmede kaçıncı oldunuz ? Nereyi kazandınız ?

hocam beni 460a yakın kişi attı boğaziçi edebiyata girdim
  • quote:

Gönderdiğim biyo ve kimya defterinin yanında 2 sb çöz tamamdır hocam 10net yaparsın

Mat1 artık çabana bağlı

Alıntıları Göster
    Hocam tekrar teşekkür ederim. Sayılsaldan çok harika olmasa da temelimin olması bana avantaj sağlayacak. Orta seviye ea'ları TYT'de geçmem lazım ki AYT'de ki az soru sayısı başıma bela olmasın.
  • quote:

Hocam tekrar teşekkür ederim. Sayılsaldan çok harika olmasa da temelimin olması bana avantaj sağlayacak. Orta seviye ea'ları TYT'de geçmem lazım ki AYT'de ki az soru sayısı başıma bela olmasın.

Alıntıları Göster
    Ea olanlar da mat ile fark atti hocam

Herkes sosyal bilimleri çözdü

• dücimanuel D kullanıcısına yanıt
    Sosyal 20-0 baya iyi hocam benim 15-5 ti :)

• quote:

Ea olanlar da mat ile fark atti hocam

Herkes sosyal bilimleri çözdü

Alıntıları Göster
    Evet hocam Mat ve Fen kesinlikle çok kritik bunlar olmazsa sözelde dahi güzel sıralama gelmesi pek mümkün değil.
  • hocam din ve felsefe soruları tam benlikti birçok insan orada sıkıntı çekti senin de matematiğin iyidir hocam
  • quote:

hocam din ve felsefe soruları tam benlikti birçok insan orada sıkıntı çekti senin de matematiğin iyidir hocam
    Felsefe ve din 4 yanlış vardi ben de ah ilmihal okumadık zamaninda

• :) hocam isagoci mantık ve ömer nasuhi bilmen ilmihal ve güllü yasin olmadan olmaz
  • quote:

hocam beni 460a yakın kişi attı boğaziçi edebiyata girdim
    Hayırlı olsun hocam, Güney Kampüs'ün tadını çıkarın.

Şu obp işi çok can sıkıcı.
    eyvallah kardeşim sen ne istiyorsun üniversite olarak
  • quote:

eyvallah kardeşim sen ne istiyorsun üniversite olarak
    Hocam ben hazırlık okumak için gireceğim. ODTÜ düşünüyorum. Bölüm fark etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.