Şimdi Ara

Sözlük Yazar Arıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://sozluk.funaturca.org adresinden kayıt olup sözlükte yazmaya baslayın ekşi sözlük konseptinde olan sitemize ilginiz için teşekkürler

• yeni başlamış 4 TANECİK entry si olan siteye niye üye olalım günde EN AZ 300 ENTRY GİRİLEN uludağ sözlük dururken
  • üye olmak zorunda değilsin zaten . olmak isteyenler için soyledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: OoßladeOoO

yeni başlamış 4 TANECİK entry si olan siteye niye üye olalım günde EN AZ 300 ENTRY GİRİLEN uludağ sözlük dururken

ya soylemicektim ama 4 enty 00:00 itibari ile girilen bugunki entry ler yani orada dün düğmesinebassaydın görebilirdin...
  • ben gelirim arkadaşlar niye bu forumda yazı yazan insanlar bazıları tarafından küçümseniyor!
    Burası site tanıtım yeri girmek isteyen girer istemeyen girmez eleştirmek zorunda değilsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnTiMaSKe

ben gelirim arkadaşlar niye bu forumda yazı yazan insanlar bazıları tarafından küçümseniyor!
    Burası site tanıtım yeri girmek isteyen girer istemeyen girmez eleştirmek zorunda değilsiniz...

site tanıtıma bu tarz msjlar yazmam ama bu konu konu dışında sırf orda çok kiş ivar diye açılmış saçmalık olan bi reklam konusuydu sanırım çok zaam ngeçti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.