Şimdi Ara

(Sparta)Satılık 85 Lw str gLavie

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önceLikLe herkese merhaba ben spartada oynuorum ve çarımı satıyorum sebep bi miktar para lazım olduğu için çar 85 Lw 2 tane özel kıyafeti war ve yan çarında 1 ta ne özel kıyafeti war anlatmaya gerek yok gelelim resimlere ve ciddi aLıcıLar bana numaramdan uLaşsın smsde atabiLirLer 0554 265 29 71 çarı şuan bi arkadaşım oynuyor ve tesLimatı eLden yapmak istiyorum kesinLikLe ptt veya msn takası kabul etmiyorum.

Yan çarındaki özeL kıyafet

Kendi özeL kıyafeti(melek)

Kendi özeL kıyafeti (damat)

GeLeLim skiLLere heuksaL iLe başlayalım

Fire GeLeLim =)

CoLd

Lightning

Not:Çarın 2 tane eL yakması wardır fire ve cold snowlarıda açıktır fortressde çok kurtardılar beni ;D
    Şuan çarı bir arkadaşa emanet ettiğimden doLayı oyundan irtibata geçemiyorum.Herkese iyi oyunLar
    istediğim fiyat 500 ytl

• Eski charım msn de yassaydın kardeş ...
  • bu char bir zamanlar benim hayalimi süslüyordu sun glavie si vardı h.satışlar +up
  • evet cod4 ben eskı sahıbıyım :D bu arada kolay gelsın benı tanımıssındır ben mustafa
  • çarın adı ne bi sölesenize resimler açılmıyo bari rev6 dan bakalım
  • CaKaRow
  • Linkler hatalı gibi düzeltirsen iyi olur.
  • charı 350 ytl satıcam msn goktug_ergul@hotmail.com
  • abi bu char hacklendi diye duymuştum dogrumu?
  • hacklandimi bilmiyorum rev 6 dan bakarız anlarız ama süper chardı gurbette (fransa) bi arkadaşım var char arıyordu soram alırmı die döncem buraya

edit: ekleme (rev6dan baktım banlanmamış h.satışlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cod4cü -- 22 Temmuz 2008; 21:12:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.