Şimdi Ara

spear mı?sword mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben normalde spear m ama daha hıc bırsey acmıs deılım bunun ıcın sıze bır soru sormak ıstıorum ben sword mu olayım spear a dewam mı edeyım(int charım)we ben hangisini secersem hangi skilleri wermeliyim??

(gercekten sormak zorunda kaldım cunku herkez ap ayrı seyler sunuyo ne olmalıyım)

• bir kilo pamuk mu daha agır bir kilo demir mi? gibi bir soru senin kisi. her kafadan tabiki ayrı ses cıkar 2 sininde yeri ayrı
  • ben boyle bir cevap beklemiorum bılıorum ama hangisi daha ii olur dıe ustatlara soruorum cunku genel de 30 32 lvl lere baktıggım da sword kullanıolar spear yanlarında agır kalırmı dıe soruyorum
  • yok hacım onlar nuker olduğu için kalkanına kullanıyolar sword bak yüksek dmg vercem dersen spear al ama spear kadar fazla olmasın ama yine ii vurcam ve defansım sağlam olcak dersen sword kullan
  • peki ben hem spear olup nuker olamaz mıyım (bır soru daha bu thief gıysısı war ya onların bır tane sı 1 milyon mu ne o ne ise arıo ne ++ tısı war
  • bi artısı yok diye biliyom hava işte onu gören tırsıp yolunu değiştiriyo spear nuker olur hemde en sağlam dmg verilir bide skill fire açarsan süper olur
  • thief konusunu da cozer sen ii olur abi anlamadım ama cok saol abi cewap ların ıcın(gerci kafama takılan daha cok soru war)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 11 Temmuz 2006; 23:18:07 >
  • hacım 1m parası olan adam o ıtemi alabiliyo yani yüksek lvl gibi görünüyo olmasada zaten yüksek lvl oluyo etrafına korku salıyo düşük lvl bi hunter ellemiyo yada ellerse...
  • heee anladımpeki bu tiger girl neden bu kadar unlu ne ozellıgı war?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo07

heee anladımpeki bu tiger girl neden bu kadar unlu ne ozellıgı war?

boss hacım ondan değerli arada bi geliyo da tiger woman olarak geliyo yol üstünde hallediyolar onu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.