Şimdi Ara

Spin Bike, Kondisyon, Eliptik Bisiklet! Hangisi İyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malumunuz yaz gelmek üzere. Göbecikleri eritmek gerekecek Benim gibi ofis ortamında çalışan arkadaşlar vardır mutlaka. Dışarda koşu yapmak için yer imkanı yok, salonu gitme gibi hem lüksiyat hem de enerji yok.

İyisi mi eve bir bisiklet alıp spor yapmak. Eşimle bu alete yer bulma konusunda sıkıntı yaşayacağımız kesin.
    Asıl konuya gelirsek. Bu aletleri tecrübe eden arkadaşların fikrini almak isterim. Hangisi daha iyidir? Benim ilgimi spin bike çekti nasıl bilirsiniz?

• ben hepsini denedim spor salonunda eliptik aldım. feci ter atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eliptik en fazla yoranı açık ara.
  • Manyetik eliptik bisiklet almalısın kayışlı olanlar çok ses yapıyor. Ayrıca koltuklu almanıda tavsiye etmem.
  • Eliptik bayağı efor sarfettiriyormuş. Diğerlerinden daha fazla mı yer kaplıyor acaba? Çünkü kullanacağım alan kısıtlı ve göz önünde olan bir yerde olmasını istemem. Her gelen binsin denesin, çoluk çocuk koştursun istemem.
  • Eliptik daha büyüktür ve daha çok yer kaplar. Çok daha yüksek zaten diğerlerinden. Ama en iyi performansı ondan alırsınız. Az efor ile çok enerji yakıyor.
  • Dün Decatlon spor mağazasında deneme fırsatı buldum bir kaç tanesini. Fiyat arttıkça kalite de artıyor. Güzel aletler. Tavsiye edeceğiniz marka var mıdır arkadaşlar? Ona göre internetten araştırma yapayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.