Şimdi Ara

Sponsor Host Arıyoruz..Domainimiz var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vbuletinnull forumumuz var forumda yasadışı konular yoktur..pagerank 2 ay içerisinde 3 dü...Yardımcı olacak arkadaşlar varsa pm atsın..50mb alan 3gb bw arıyoruz.

• sitenin içeriği nedir
  • Divx Film,Video Klip,Oyun Download Ağırlıklı Forum Sitesi +Radio
  • vbulletin lisanssız mı ?
  • forumda anlık online üye sayısını bitakım kodlar kullanarak fazla göstermeyecekseniz sponsor olabilirsiniz.www.serverist.net sitemizden sipariş formunu doldurun biz ilgileneceğiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MadLuck

forumda anlık online üye sayısını bitakım kodlar kullanarak fazla göstermeyecekseniz sponsor olabilirsiniz.www.serverist.net sitemizden sipariş formunu doldurun biz ilgileneceğiz.

sizde mi sponsor arıyorsunuz

• pardon anlamadım
  • sponsor siz olucaksınız sanırım o değil editleyin isterseniz
  • tmm onu anladım ama sımdı de neyı edıtlıcem onu anlamadım
  • ilk mesajı dikatli okusanız forum : vbuletinnull - Yasadışı Script yani

içerik : Divx Film,Video Klip,Oyun Download Ağırlıklı Forum Sitesi +Radio

%90 Yasadışı bir forum yani.

Bu içeriklerden Oyun hariç hepsi yasak. kapatılıyor siteniz
  • bıze herhangı bı mail uyarı vs. gelirse kapatırız ama gelmesse sorun yok
  • size vBulletin den uyarı gelene kadar ,içerik yüzünden Yurtiçi ulaşıma kapatılır zaten domain adresi
  • quote:

bıze herhangı bı mail uyarı vs. gelirse kapatırız ama gelmesse sorun yok

bence yasadışı şeylere sponsor olmayın. müşterilerime ilk bata soruyorum vb kurucaksanız lisanslı alın yada phpbb smf falan kurun diyorum
  • yasa dışı kullanan biziz sponsor olmak isteyen olur olmak istemeyn olmaz,ben bilgileri verdim,ayrıca kaçak vbulletin kullanan 100lerce forum var benim tanıdğım arkadaşlarım var 1 yıldan fazladır kaçak vbulletin kullanıyolar ve bi problem yaşamadılar..Şimdiye kadar girdiğim çoğu forumda divx,video klip,oyun filan yayınlanıyor yasaksa ya da kapatılacaksa başta büyük forumlar kapatılmalı ozaman..Uyarı Gelirse Tabi ki Smf ya da başka bi foruma geçeriz....ayrıca ilgilenen arkadaşlara teşekkürler..Bu forumun bana çok desteği oldu teşekkürler..
  • emin ol birçok büyük foruma uyarı geldi ve kaldırdılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MH

quote:

bıze herhangı bı mail uyarı vs. gelirse kapatırız ama gelmesse sorun yok

bence yasadışı şeylere sponsor olmayın. müşterilerime ilk bata soruyorum vb kurucaksanız lisanslı alın yada phpbb smf falan kurun diyorum

aslında haklısın
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.