Şimdi Ara

Spor bölümünde 'OLGUNLUK' taslayanlar !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mademki buraya gelip başlıklara olgunluk msjları çekeceksiniz.

bu başlığa uğramayın
    dışardan bakıldığında burda butür msjların çekildiği görünmüyor bile.

burası spor bölümü
    hayatımız "moronluk"la geçecek değilya

unutmayın herşey bilgisayar değildir.
    insan sevgi,aşk,,nefret,kin,fanatizm,öfke,sevinç gibi kavramlarıda yaşamalıdır..

EĞER Kİ GELİP İŞTE OLGUN KİŞİ ŞUDUR BUDUR..
    DİYECEKSENİZ HİÇ UĞRAMAYIN...

• evet explorer çok haklısın..
  • ok ozaman ben uğramam buraya bi daha
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deepbluem</i>
    <br />ok ozaman ben uğramam buraya bi daha
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

LAFIM SANA DEĞİL DEEP
    forumda aklı sıra olgun kişi imajı takınan kişilere diyorum.

yoksa sensiz tadımı çıkar.

kimi sinir edecez ..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ***explorer***</i>
    <br />sevgili beyler,

mademki buraya gelip başlıklara olgunluk msjları çekeceksiniz.

bu başlığa uğramayın
    dışardan bakıldığında burda butür msjların çekildiği görünmüyor bile.

burası spor bölümü
    hayatımız "moronluk"la geçecek değilya

unutmayın herşey bilgisayar değildir.
    insan sevgi,aşk,,nefret,kin,fanatizm,öfke,sevinç gibi kavramlarıda yaşamalıdır..

EĞER Kİ GELİP İŞTE OLGUN KİŞİ ŞUDUR BUDUR..
    DİYECEKSENİZ HİÇ UĞRAMAYIN...

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

"olgunluk mesajları" nedir? bu mesaj ne manaya geliyor? anlamakta güçlük çektim..

• hahahahahha!!!!

örnek vermek istemiyorum.

bak anlayan anlıyor zaten...
  • sen gene de bir tarif et bakalım.. özellikle "moronluk", "olgunluk kişi imajı" tanımlarını merak ettim.
  • Evet bende merak ettim üstelik olgunluk taslayanlarıda bilmek isterim, eğer böyle bir konu açtıysan cevabınıda vermelisin..
  • Gs-barcelona maçının topicini açmak size düşmez.Gs'li deilsiniz çıkıp tartışma yaratıp post arttırıyorsunuz.Siz başka forumda olsanız spam yapmaktan kalıcı ban alırsınız.Buradaki modlar sizi optimum tahammül ediyor.Ben şimdi çıkıp pao 4-fb 1 die bi topic açsam hepiniz atlarsınız.
    Ezik olduğunuz buradan belli başka takımın yenilgisiyle ilgili topic açmak size düşmez.Açarsanızda bu tip cevaplar alacağınız belli.
    Spam yapmayı kesin artık.Post sayınızı donanım ve overclock bölümünde arttırın spor bölümünde deil.

Eziklerin sitesiwww.antifenerbahce.net
  • abı olay cıkmasın yıne pls:)
  • hey gidi ülkem heyy:))
  • lem kesker kazanan benim takımın olm

BEN ÖLÜMÜNE BJK LİYİM...

eğer konunda haklıysan seni neden yargılayalımki..
  • helal explorer sana...bırakında istediğimizi konuşalım,yazalım,anlaşalım di mi yani...yok 10 yaşındaki çocuk bile yapmazmış,yok .oluk çocuk muhabbetiymiş...yanlış şeyler bunlar...
  • Öteki topice bunu yazdım perpi okumamışsın heral.

Demokrasi var deyip tartışma yaratmayı kesin.Böyle demokrasinin ben içine ederim.Demokrasi başkalarını rahatsız etmeni sağlayacak kadar özgürlüğe izin vermez.Son fb-pao topicine msj atmamın sebebi sizin 1 haftadır devam eden gs şöyle gs böyle topiclerinizden bıktığım içindi.Modların gs'yi karalayan fb-bjk'lilerin açtığı topicleri kapatmasını rica ediyorum.Biz öyle topic açmıyoruz.

Sen kimsin beni yargılıyorsun? Burada ilkert ve perpi dışında sana katılan var mı?
  • Olgunluk taslayan yok ayrıyeten olgun olmak bir meziyettir tabi sen bunu anlayamazsın.
  • hayatta diğer duygular vardır lafını böyle tersten anlayıpta bana acı duygusunu yaşatma terbiyesiz herif gibi laflar konuşarak kendini küçük düşürmeyi bırak artık...akıllı konuş artık...canımı sıkma daha fazla...ne sen bana acı duygusu yaşatabilirsin nede terbiyesiz bi adamım ben bunları önce aklından çıkart...hakaret falan etmedim ben sana ve hiçi kimseyede etmem...ama sen böyle devam edersen etmek zorunda kalcam artık...bu olgun muhabbetinide fazla ağzınıza dolama artık sadece kelime anlamı bilerek...
  • Perpi sana laf atan yok körü körüne birini savunuyorsun.Kendimi küçük mü düşürüyorum adam hakaret etmiş o kendini küçük düşürüyor bende cevap verdim.
  • Zavallı fanatikler 3-4 kişi çırpınıyorsunuz birbirinizi kollamak için.
  • nasıl laf atan yok daha biraz önce terbiyesiz adam yok acı hissini yaşatırım sana diyen sendin kesker...tabi yeni sildiysen ayrı...lafına perpi diye başlıyosun ondan sonra sana laf atan yok diyosun...birini savunduğum falan yok haklı olan haklıdır zaten...seninle muhattap olan falan yok zaten kesker sen böyle anladıysan yanlış anlamışsın...çünkü sen girip bi cevap yazıyosun hemde ne cevapsa yenilir yutulur olmayan türden...ama ben yinede saygıyla cevap vermeye çalışıyorum...yani sen muhattap oluyosun arkadaşım...bana bi daha laf atma ve acı duygusu yaşatacağım sana terbiyesiz adam lafları gibi rencide laflar kullanma artık lütfen bana karşı...lütfenden anlarmısın bilmiyorum...olgunluk meziyetini madem ben anlayamamışım senden azda olsa göreyimde öğreneyim biraz hiç değilse...zararın neresinden dönsek kardır...
  • Onu explorer'a söylemiştim

"EXPLORER bakıyorumda bu moron lafını benim için kullanmışsın.Senin baban moron anca senin gibi terbiyesiz ahlaksız biri yetiştirmiş.Sen kimsin beni yargılıyorsun? Burada ilkert ve perpi dışında sana katılan var mı?"

Ikinci yazıp sildiğim mesajıda topicin içinde olan hayatta her duygu vardır olayıyla alakalı olarak yazmıştım.Sen topici yazmadıysan o zaman NIYE ALINIYORSUN?????
    Ben sana yalnızca bu paragrafı yazdım
    "Öteki topice bunu yazdım perpi okumamışsın heral.

Demokrasi var deyip tartışma yaratmayı kesin.Böyle demokrasinin ben içine ederim.Demokrasi başkalarını rahatsız etmeni sağlayacak kadar özgürlüğe izin vermez.Son fb-pao topicine msj atmamın sebebi sizin 1 haftadır devam eden gs şöyle gs böyle topiclerinizden bıktığım içindi.Modların gs'yi karalayan fb-bjk'lilerin açtığı topicleri kapatmasını rica ediyorum.Biz öyle topic açmıyoruz"

Bak orda kocaman explorer yazmışım gördün mü?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.