Şimdi Ara

Spor bölümünde 'OLGUNLUK' taslayanlar !!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tamam kesker ikimizde fazla uzattık...sonuçta fenerbahçe olmasa galatasara olamaz,galatasaray olmasada fenerbahçe olamaz...bu her ezeli rekabet için böyledir...mesela galatasaray olmasa fenerbahçeyi tutmanın bi manası kalmıyorki...şakaydı tabi bu ama bi anlam katıyor...burda tabiki birbirimizi sinirlendircez ve tartışacağız ama birbirimizi kırmadan olsun ve rencide laflar kullanmadan olsun artık lütfen...ters bişey söylediysem kusura bakma kesker...ramazan ramazan küs kalmayı sevmem arkadaşım...
  • Seviyeyi bozan explorer ilk mesajda hakaret eden o.Ilk önce onu uyarmalısın beni değil.

Seninle alakalı mesajlarımı editledim.O msjlar için özür dilerim.
  • arkadaşım benim burda senin düşündüğün gibi kimsenin avukatlığını yaptığım yok...o seninle explorer arasında bişey...ama explorerda senin kişiliğine zarar verecek bi harekette bulunacak bi insan eğil tanıdığım kadarıyla...ağzından biranda çıkmıştır yani kalbinden çıkmamıştır o kelime...ben sana diyorum kusura bakma falan ramazan ramazan kimseyle küs kalmayı sevmem diyorum sen bana explorerı uyar diyosun...yani önce benimle olan olayını hallet ondan sonra explorer hallolur zaten...biraz daha anlayışla yaklaşıp karşındakinede açıklama imkanı verirsen emin olki hallolur...sağlıcakla kal...
  • öncellikle şunu söyllim explorer a katılıyorum..
    yok gs-fb maçından sonra birbirine laf atanlar da sizlersiniz...
    bunu gurur meselesi fln yapmaya gerek yok..sonuçta herkes böyle yapardı...yani biz elensek fb-gs tur atsa yapardı.bak gs kaç yıl 1 tur atladı sabah akşam tvye çıkardılar...
    üstelik ne durumlarda (usta hakemler?şenes erzik??)..
    laflarımı üstüne alınan alınsın...
    ama bu böyle her ne kadar ben böyle böyle yaptık demesem de mutlaka birileri diyecektir...
    "ayrıca rahatsız veya mutsuz olmak istemiyorsanız bu başlıklı topiklere girmeyin..madem ki seviyesiz eleştiri yapılacağını biliyorsunuz...öyle değil mi???"
  • Bak perpi kardeşim sana laf atan yok hala kendi kendine alınıyon :)

Açıklama yapacak birşey yok adamın 3. mesajında benim ahahah yazmamı belirterek mesajın direk bana olduğu kesinleşiyor.Aradan 3 saat sonra atmış 3. mesajı.Bir anlık bir laf değil yani.

Xeo foruma girdim "spor bölümünde olgunluk taslayanlar" diye bi topic var.Perpi'nin msjıyla ilgili bir laf etmiştim.Girip bakayım dedim.Adam[Explorer] eleştirme falan yok hakaret etmiş.İlk mesajını okursan ve daha sonra 3. mesajına bakarsan bana yönelttiği kesinleşiyor.Yani bana hakaret edilsin bende topice reply yapmiyim ha?? Sen olsan ne yapardın

Edit:Perpi için tekrar gözden geçirildi.
  • kesker benmi hakaret ettim...harbi harbi anlaşılmıyosun yani he...
  • Perpi konuyu bi baştan okurmusun
  • kesker ben anladım yinede az buzda olsa :))...ama topiği okuyanlar hepsini okumayabilir ve bizim muhabbet çoklukta olduğu için sadece bizim mesajları okuyarak yanlış anlayabilirler...kısacası isimde belirtiverde yanlış anlamasın insanlar...saygılar...sağlıcakla kal kesker...bu arada isim ilave etmişsin zaten...son bişey daha kavga olmasın kanalda artık sıkıyor vallahi...explorer iyi insandır...bence bir anlık sinirle söylemiştir onları...morali falan bozuktur bişey olmuştur yani...
  • SEN KAHRAMANSIN ! ASLANSIN ! AVRUPA KRALISIN !
    deyince iyi oluyoruzda

BECERİKSİZLER ! ADAM GİBİ OYNAYIN ! REZALET !

deyince kötümü oluyoruz..
  • Topic'i sonuna kadar okudum...
    Doğrular söylenmeli..
    FB-GS bu turnuvalarda ülkemizi rezil ettiler..
    (İki takım arasındaki husumet beni hiç mi hiç ilgilendirmez..)
    Denizlispor'a tebk.. Helal olsun.. Adamların tüm takımının değeri Az önce belirttiğim takımların 2-3 oyuncusunun toplam değeri kadar..
    Yiğidi öldüreceksin hakkını yemeyeceksin..
    Ayrıca Bu tip futbol müsabakalarının neden bu kadar abartıldığını bir topic'de sormuştum pek açıklayıcı bir cevap alamamıştım..
    Bari tekrar sorayım: Size bir yararı olmayan.. Yalnızca işte Şu takımlıyım kazansa mutlu olurum. Ondan sonra da diğer takımın taraftarlarına sürekli iğneleyici sözler söylerim mantığı ne??..
    Sonra tuttuğunuz takım yenildiği zaman.. Diğerleri sizin yaptıklarınızı söylediği zaman bu kadar tepki niye??..
  • explorer +1 be4nce çok güzel bi konu destekliyorum
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ***explorer***</i>
    <br />

SEN KAHRAMANSIN ! ASLANSIN ! AVRUPA KRALISIN !
    deyince iyi oluyoruzda

BECERİKSİZLER ! ADAM GİBİ OYNAYIN ! REZALET !

deyince kötümü oluyoruz..

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

+1
  • iyi olay normal seyirde izlio.....)
  • Hah explorer gs için bana hakaret etmenin anlamı ne peki?

Saçmalamaya devam et kim moron belli oluyor

Ben gs'den mi bahsediyorum bu topicte hey allahım ya
  • kesker sana laf atan oldunmu ??

üstüne alınırsan o başka..
  • Burada olgunluk taslayan diye bahsettiğin kişi ben değilmiyim?

3. mesajında seni niye yargılayalım yazmışsın??

Neyse konuyu kapatalım spor tartışmaları için hakaret edilmesi yanlış her kim olursa olsun..
  • evet Keskercim laflar sana degil bizzat şahıs burada ben geldim
    ***explorer*** düdügü sen fazla oldun bakınız beyler bu adama arka cıkanlar var ..yalnız durum vahim bu kişi spor bölümü altında nasıl böle bir başlık açtı vede buna adminler nası
    extra dayanıyor anlamadım inanınki foruma aktif olarak
    katılmasalar bile sadece okuyucu olarak katılan kişiler forumu terk etmeye başladı kalite düştü çünkü şaçma sapan topiclere kimsenin
    tahamülü veya okumaya zamanı yok ....
    explorer foruma katıldıgından beri tadı tuzuda kalmadı yancime
    olmadık başlıklar saldırı amaclı.sorarım şimdi bu arkadaş
    ispanyol barca & yunan gasray topici ile açtıgı konuda neden yazdıgı yaznın arkasında durmayıp yazıyı editledi önce buna mantıklı acıklama getirmeli adminler kızdı tepki aldım gibi laflar boşuna etmesin bunu yazmadan önce tartmalı dise yazdıktan sonra sonuna kadar arkasında durulmalı fikrin.. kendisi BJK lı olmasına rağmen FB&GS macından sonra ortalıga kışkırtıcı topicler atıp sonrada bu bu topiclerdeki yazılarını editleyip kenara çekilmiştir.
    yazıların devamında ise kesker ile perpi örnegi veya ben ile fanatik örnegi tartışmış olup ortaya bir sürü örneklemeler dökülmüş kendisi ortaya attığı yazıyı silip kenara çekilmiş idir.bunu spor bölümünde tam 3 adet topicde yaptı kayıtları serverda var isteyen adminlerden bizzat edinebilir .
    explorer a düdük dememden dolayı kimsede bana kızmasın hakediyor
    bu arada ikinci açtıgı topicde kahraman galatasaraylılar nerde yazısı daha sonra hürriyet den alınan bir haber ile degiştirildi sonrada aldı yürüdü postmu arttırmak istiyor yoksa gereksiz topiclerle forumu birbirine düşürüp Güncel vede AKtif olarak Türkiyede Tanınan Bilinen bir forumu vede burayı hazırlayanların emeginin belirli bir seviyeden aşağı doğru inmesini hedefliyor buna bizzat kullanıcılar karar vereceklerdir.Bakıyorumda arka cıkanlarda var buyrun cıkın ama söylediği sözün arkasında duranın yanında olun ....Post istiyorsan ***explorer*** benim postlarımın tamamını sana havale edeyim ücretsiz ..[:I]

• hort mort

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.