Şimdi Ara

Spormax de Beko basketbol ligi maçları şifresizmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Eko Spor (Eutelsat) paket üyesi olmuştum. Ve kampanya kapsamında ilk ay bütün kanallar açıktı. Tabi süre bitimiyle birlikte diğer kanallar gibi Spormaxde kapandı.
    Sorum şu Beko Basketbol ligi maçları sanırım Turksat üzerindeki spormax de şifresiz yayınlanıyormuş . Aynısı ana uydu olan Eutelsat içinde geçerlimi. Cevaplarınız için şimiden teşekkürler...

• Değil...
  • Ben şifresiz diye biliyorum
  • Bende de EKOSPOR paketi var doğal olarak Eutelsat,
    Basketbol maçları şifresiz yayınlanıyor daha doğrusu Digiturk üyelerine şifresiz yayınlanıyor.
    Uydudan şifresiz yayını yok yani
  • arkadaşın evinde izledik fenerbahçe - efes pilsen maçını..

ailecekli lig tv si var.. nasıl açık bu falan diye düşünürken maçı izlemiş bulunduk

şifresiz izledik biz ama bilemem tabi her hafta böyle olur mu
  • bende Türksat üzerinden LigTV var. Spormax paketim yok, dediğiniz gibi basketbol maçları şifresiz yaynılanıyor. Ancak Digitürk üyesi olmayanlar izleyebiliyormu bilmiyorum. Ben iki receiver var, o da Türksat a bakıyor, bir de onunla bakacağım, basketbol maçlarını izleyebiliyormuyum.
  • bu soruyu yazdıktan sonra fenerin avrupa kupası maçlarını ve bir çok lig maçını seyrettim Eutelsatta demekki şifresizmiş.

cevap yazanlara teşekkürler..
  • Hangi paket olursa olsun tüm Digiturk üyelerine açık Spormax'teki basket maçları. Ama Digiturk üyesi olmayan normal uydu kullanıcılarına açık değil tabii.
  • turksattan aboneyım acık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.