Şimdi Ara

SS Siberia v2 mi Razer Kraken mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bu iki kulaklik arasinda kaldim.Suan siberialar indirimde yani iki kulaklik neredeyse ayni fiyat.Krakenin mikrofonu olmadigi icin daha cok siberia taraftariyim.Ama ikisinide ovuyorlar.Sizce hangisini secmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi model krakende mikrofon olmadigini yazar misiniz ? Ses kartli mi dusunuyorsunuz kartsiz mi

• Ben olsam amazondan bunu
    http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Surround-Gaming-Headset/dp/B00EPAVKP0/?_encoding=UTF8&camp=1789&creative=9325&keywords=razer%20kraken%207.1%20headset&linkCode=ur2&qid=1406627027&sr=8-1&linkId=OPADZO46TTQ5VFSY

alırdım . Kargo dahil 120 dolara geliyor ve garantisi türkiye için geçerli. Yukarıdaki logistics hocam sordu garanti olayını aral game'e.

Yrıca mikrofon da var. Resimde de görülüyor

• Amazondan hic alisverim yapmadim ve kredi kartim yok malesef.Evet razer krakende mikrofon yok.Ses kartsiz düşünüyorum.Ses kartli biraz pahali geldi.Suan siberialarda indirim var 200 liraya indi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shyberion -- 1 Ağustos 2014; 13:21:07 >
  • siberianın frekans aralığı daha fazla ben siberia sipariş ettim bugun yarın gelicek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.