Şimdi Ara

ss2 de dvbviewer dan nasil resim alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dvbviewer ve ayni zamanda progdvb de war, bunlardan fotograf alabiliyomuyuz, ben yapamadim bilen war mi?

• Walla bi dönem ProgDvb 'den istediğim kareyi dondurup, fotoğraf çekebiliyordum...Şuradan ama: ProgDVB sol üste File..ordan da make snapshot 'u tıklıyordum, hemen record dosyasına atıyordu..Ama şimdi öyle bi şey olmuyo..Ne oldu ben de annamış değilim..Sanırım ProgDvb vers. ile alakası war...SAYGILAR
  • Önce başlangıç ve bitiş frekanslarını girmeniz ve DVBViewer Programına uyduyu taratmanız gerekiyor ancak ondan sonra resim almanız mümkün olabilecektir.
  • ögrendin nasil yapildigini, söyle oluyor:

settings>audio and video>directshow> daha sonra "video render" yazan bölümü "progdvb video render" olarak degistiriyoruz... snapshot yapiyoruz, resimler record da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7bertpires

ögrendin nasil yapildigini, söyle oluyor:

settings>audio and video>directshow> daha sonra "video render" yazan bölümü "progdvb video render" olarak degistiriyoruz... snapshot yapiyoruz, resimler record da...

Sevgili @r7bertpires, dediğin gibi de yapmıştım daha önce ve şimdi yine denedim.Fakat yine record'a bişey atmadı.Neden acaba?!!!!!!!!!!
  • neden oldugunu bilemicem ama senin dedigin gibi versiyondan olabilir gibi geldi bana, eskisini silip 4.55 i yükle istersen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7bertpires

neden oldugunu bilemicem ama senin dedigin gibi versiyondan olabilir gibi geldi bana, eskisini silip 4.55 i yükle istersen...

Sevgili r7bertpires! Zaten ProgDVB4.55vers. yüklü bende...?!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.