Şimdi Ara

Staj için görüşmeye gideceğim...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ay öncesinde internetten başvurusunu yaptığım Eczacıbaşı Test Sürüşü 2013 (Staj) için yarın yetenek sınavına çağırıldım. Herkezi mi çağırdılar bilmiyorum ama gidip şansımı deneyeceğim. Çok büyük firma ve daha önce böyle bir firmaya adımımı bile atmamıştım. Double Tree By Hilton diye Kadıköy'de bir hotelde görüşme yapılacak. Ne gibi şeylerle karşılaşırım bilmiyorum. Bu konuda fikri olan veya böyle büyük firmalarda çalışanlar bu gibi durumlarda ne gibi uygulamalar yaparlar, biraz bilgilendirir misiniz? Önerilerinizi duymaktan zevk alırım. Fakat rica ediyorum, benim için çok ciddi bir konu. Diğer konular gibi cıvıtmadan ciddi bir şekilde cevaplarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: prosysteam

Herkeze merhaba.
    1 ay öncesinde internetten başvurusunu yaptığım Eczacıbaşı Test Sürüşü 2013 (Staj) için yarın yetenek sınavına çağırıldım. Herkezi mi çağırdılar bilmiyorum ama gidip şansımı deneyeceğim. Çok büyük firma ve daha önce böyle bir firmaya adımımı bile atmamıştım. Double Tree By Hilton diye Kadıköy'de bir hotelde görüşme yapılacak. Ne gibi şeylerle karşılaşırım bilmiyorum. Bu konuda fikri olan veya böyle büyük firmalarda çalışanlar bu gibi durumlarda ne gibi uygulamalar yaparlar, biraz bilgilendirir misiniz? Önerilerinizi duymaktan zevk alırım. Fakat rica ediyorum, benim için çok ciddi bir konu. Diğer konular gibi cıvıtmadan ciddi bir şekilde cevaplarsanız sevinirim

Arkadaşım Eczacıbaşında Mali böllümde çalışıyor ister inan ister inanama 7 ayı ve hala 12 görüşmeye gitti dün gibi hatırlıyorum . Staj için bu kadar kasmazlar ama , kendinden emin Doğru , sempatik , aşırıya kaçmayan , zeki (ama ukala değil ) görünme inş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

Orijinalden alıntı: prosysteam

Herkeze merhaba.

Arkadaşım Eczacıbaşında Mali böllümde çalışıyor ister inan ister inanama 7 ayı ve hala 12 görüşmeye gitti dün gibi hatırlıyorum . Staj için bu kadar kasmazlar ama , kendinden emin Doğru , sempatik , aşırıya kaçmayan , zeki (ama ukala değil ) görünme inş olur

İnanırım neden inanmayayım :)

Son cümleni tam anlayamadım. yani bu saydıkların varmış gibi göstermeye çalışmayayım mı kendimi? Tavsiyelerin için teşekkür ederim, yarın olduğumdan farklı birşey gibi görünmek yerine doğal görünmek istiyorum. Bakalım beğenecekler mi :)

• kardeşim ben de orda yaptım stajımı, oldupun gibi ol gereksiz kelimeler kullanma yeter. çözüm odaklı bi arkadaşsındır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyZulal

kardeşim ben de orda yaptım stajımı, oldupun gibi ol gereksiz kelimeler kullanma yeter. çözüm odaklı bi arkadaşsındır umarım

Çözüm odaklı olma muhabbetini bir yerde de duymuştum. Tavsiyen için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.