Şimdi Ara

STAR WARS SAÇMALIĞI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
4.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MATRIX nasıl inşa edildi, ilk kurtarıcı kimdi...

Onları film yapsalar da izlesek..
  • ya starwars da herşeye bir mantık buluyorumda şu atmosfer olayına bulamıyorum.... her gezegende oksijen atmosfer var
    Ama gerçekten güzel bir film olmuş sonuncusuda
  • bazılarına StarWars gibi dünya harikası bir eser 5 6 beden büyük gelmiş anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 20 Mayıs 2005, 22:28:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadu23

arkadaşım saçmalık lafı çok ağır kaçmamış mı? ben de bir star wars fanıyım ve zevkler tartışılmaz , filmi dört gözle bekledim. senin yaptığın benim çıkıp FUTBOL SAÇMALIĞI diye topik açıp futbolu kötülemem ve millete niye oynayıp izliyorsunuz, niye formnalara o kadar para veriyorsunuz demem gibi olmuş. ben de öyle 60 yaşında kostüm giyip filmi izlemey gelenlere bir garip bakıyorum ama filmin saçma olduğunu düşünmüyorum, bundan sonra zevkler hakkında bu kadar uç tespitlerini forumda yazmamanı diliyorum, herkesin düşüncesine saygı duymalısınız

katılıyorum sana

• quote:

Orjinalden alıntı: SHADOWWW

ya starwars da herşeye bir mantık buluyorumda şu atmosfer olayına bulamıyorum.... her gezegende oksijen atmosfer var

Neden mantık bulamıyon?
    Evrende sayılamayacak kadar çok yıldız ve o yıldızlar etrafında bir o kadar gezegen var. Mutlaka bunların üzerinde yaşama elverişli yerler vardır.

Benim anlamadığım "Clonların saldırısı" bölümünde Anakin in kolu kılıçla kesiliyor ama sonra Anakin micro cerrahi ile kolunu diktireceğine metal kol takıyor. Sırf George Lucas istedi diye o teknoloji de böyle bir hata yapılmamalydı.

• earandil bu filmi dünya ile aynı anda izleyerek enyaliğini göstermiş.Dünya para yatırmış bu filme
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

ya starwars da herşeye bir mantık buluyorumda şu atmosfer olayına bulamıyorum.... her gezegende oksijen atmosfer var

Neden mantık bulamıyon?
    Evrende sayılamayacak kadar çok yıldız ve o yıldızlar etrafında bir o kadar gezegen var. Mutlaka bunların üzerinde yaşama elverişli yerler vardır.

Benim anlamadığım "Clonların saldırısı" bölümünde Anakin in kolu kılıçla kesiliyor ama sonra Anakin micro cerrahi ile kolunu diktireceğine metal kol takıyor. Sırf George Lucas istedi diye o teknoloji de böyle bir hata yapılmamalydı.

kol cart diye gitti be abi orda sinir,damar falan kalır mı??

• tamam bu kadar fanı var bu filmin onu anladık..
    bu kadar fanın heatsinki nerde peki?
    bence bu daha önemli bi mevzuu
  • Ağzınızı toplayın uleynn karşınızda Sith lordu var dağıtırım ortalığı...

Film mükemmeldi çok hoş...İzlemeden bir film hakkında niye yorum yapıyorsun, ben sana önyargılı, cahil kapasitesiz desem hoş olur mu?
    SAnane insanlar hakkında ne yorum yapıyorsun ki
    Beğenmeğen beğenmez, sende filmin üstüne ün yapmak istiyon, forumda tanınıyım ama nasıl tanınacxam kimse benim mesajımı miklemyio, napıyım, Fifa 2005 e mok atıyım napıyın Pes4 e mok atıyım napıyım Star Warsa mok atıyım....

Ya gerçi filmi izlememiş , boş geszerin boş kalfası çene çalıyor kale alıoz bizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadu23

arkadaşım saçmalık lafı çok ağır kaçmamış mı? ben de bir star wars fanıyım ve zevkler tartışılmaz , filmi dört gözle bekledim. senin yaptığın benim çıkıp FUTBOL SAÇMALIĞI diye topik açıp futbolu kötülemem ve millete niye oynayıp izliyorsunuz, niye formnalara o kadar para veriyorsunuz demem gibi olmuş. ben de öyle 60 yaşında kostüm giyip filmi izlemey gelenlere bir garip bakıyorum ama filmin saçma olduğunu düşünmüyorum, bundan sonra zevkler hakkında bu kadar uç tespitlerini forumda yazmamanı diliyorum, herkesin düşüncesine saygı duymalısınız

Herkes senin mesajı alıntı yapmış ama verilebilecek en güzel cevabı da sen vermişsin. Altına imzamı atıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

tamam bu kadar fanı var bu filmin onu anladık..
    bu kadar fanın heatsinki nerde peki?
    bence bu daha önemli bi mevzuu

• STAR WARS BİR EFSANE VE KARAKTERlER DE ÖYLE BENCE O YÜZDEN FANATKILERI BU KADAR COK VE FANATIKLERE CIKAN MALZEMEE DIGER FILMLERDEN KAT VE KAT DAHA FAZLA YAN ÜRÜNLERDEN BAHSEDİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneDream -- 20 Mayıs 2005, 23:23:56 >
  • Ben de 4 gözle bekleyen ve tüm seriyi (3. hariç) 2şer kere izlemiş biriyim ama ne ortada artis artis dolaşırım ne kostüm alırım ne de önüme gelene "abi film süper ya ben gittim manyak sith sitti ortalığı" gibi de demem, ama hayranıyım serinin + zevkler renkler tartışılmaz-furbol fanatiğinden daha anlamlı ayrıca anlayana güzel mesajlar gönderiyo sadece uzay kurgusu hayatı değil

Örnek: Kız milleti için hiçbir halta değmez sonunda robot olursunuz
  • Arkadaşlar bazılarınız $$$$ demişsiniz. Buna karşılık şunu diyorum:
    1)Georce Lucas zaten zengin aile çocuğudur ve zaten zengindir
    2)Çekilen her film $$$$ mı oluyor? O çok sevdiğiniz matrix mesela
    3)Fanlere boş insan demek gerçekten ağır bir laf. Ve konusuna boktan falan demenizde çok kırıcı. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz.
    4)Star Wars büyük bir kitleye hitap etiyor ki bu kadar fani var.
    Benden bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: @XEL

quote:

quote:

Neden mantık bulamıyon?

O kesim laserle yapıldıysa dümdüz ve pürüzsüz olur. Yerine dikilmesi bugünkü micro cerrahi ile mümkün oluyorsa o zamanki teknoloji ile neler neler olur.
    Ayrıca George Lucas orada ince bir ayrıntıya dikkat etmiş. Kol kesildiği halde kan gelmiyordu ki bu doğru bir tesbit. Çünkü yüksek sıcaklıkta ki laser orayı kestiği zaman civar dokuları da dağladığından kan akışı durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 21 Mayıs 2005, 0:04:58 >

• Dünya üzerinde bu kadar fanatiğinin olması bir filmin saçma olmasını değiştirimez. Ama saçma olması de seyredilmeyeceği anlamına gelmez. Mesela ben severim. Hatta uzay yolu serisini daha çok severim. Hatta ve hatta Savaş yıldızı galaktikanın yeni versiyon filmini yapmışlar onu daha çok sevdim, yeni versiyon dizisini de çekmişler interneten indiriyorum. Saçma olmasına hepsi saçma ama yine de seviyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dartannyan

Para Tuzakları bunlar,Genç insanları ve genç kalanları! ışın kılıçları ile uyutuyorlar,insanların beyinlerini pelteye çeviriyorlar,kendileri malı götürüyorlar.
    Birde şu var,bir hayali çekmek için harcanan milyonlarca dolarlarla dünyada daha yararlı neler yapılır,kaç insan kurtarılır.Film çekilir tabii ama bu tür filmler akla sığmayacak maliyetlerle çekiliyor,bu maliyetleride bizim gibi ülkelerden çıkarılıyor.

+100000 anlamadığımda bu, çocuklar için idealde ama 60 yaşında birinin maskelerle filme gitmesi ne kadar tuhaf (başka şey demek istiyorum ama demedende anlatılabiliyor )

• quote:

Orjinalden alıntı: ogencer

earandil bu filmi dünya ile aynı anda izleyerek enyaliğini göstermiş.Dünya para yatırmış bu filme

ama fanlardan parasını çıkarmış 9 milyar dolar yan ürünlerden fanlara dayamış
  • ya benim anlamadığım filmleri niye kıyaslıyorsunuz?
    bence star wars ta güzel matrix te..
    özellikle l.o.t.r. mükemmel....
    ben hepsini beğeniyorum ne olacak şimdi?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: @XEL

quote:

quote:

Neden mantık bulamıyon?

O kesim laserle yapıldıysa dümdüz ve pürüzsüz olur. Yerine dikilmesi bugünkü micro cerrahi ile mümkün oluyorsa o zamanki teknoloji ile neler neler olur.
    Ayrıca George Lucas orada ince bir ayrıntıya dikkat etmiş. Kol kesildiği halde kan gelmiyordu ki bu doğru bir tesbit. Çünkü yüksek sıcaklıkta ki laser orayı kestiği zaman civar dokuları da dağladığından kan akışı durur.

lam adamlar ciddi ciddi açıklama yapıyo ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.