Şimdi Ara

STAR WARS SAÇMALIĞI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
4.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: krushmut
    siz hic rüyanızda saçma sapan şeyler yapmaz mısınız

Ben bu ara grup yapıyorum. Saçma sapan biliyorum ama rüyası bile güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

bende sevmem bu star warsu çok anlamsız iki tane florasandan kılıç yapmışlar o yana bu yana gidip savaşıyorlar nedir bu kardeşim git Tom&jerry(yaşıma uygun) i izle daha iyi oda aynı türdün birinde robotla insan kapışıyo birinde kedi ile fare olay budur!!!
    NEDİR BU REZALET

akılsız çocuğum artık sadece sana birşey diyemiyorum felsefe var o filmlerde gözlerini açıpta izleyenler şu anki durumu anlasalr mesela arakin'in demokrasiden diktatörlüğe yönelmesi kendi ırkını üstün tutması bunlara dikkat şu anki ve tarhsel dönemleri de yanısıtıyo felsefesi var bu filmin...
    tam yaşına uygun örnek vermişin.Sen anca teknolojinin sahnelerinin peşinde koş

• hayı hiç olmadı tamam mı filimi hiç beğenmiyosan bile star wars özel efekt konusunda çığırlar açan bi olaydır. burda gelip yok afendim uzayda ses çıkar mıymış lazerle kesersen kan akmazmış mikrocerrahiymiş yani bunları karıştırmamak lazım.
  • özel efektlerde star wars diğer filmlerden hiç de ilerde değil.özel efekt olayında star wars a basan bi sürü film var.
  • isim rica ediyim
  • bendenmi.benimki zaten nickim
  • filim ismi kastedmiştim.
  • Ya ben bişiyi merak ettim. Madem beğenmiyordunuz neden filme gittiniz? Filmin nasıl olduğu taaaaa 80 lerden beri biliniyor. Defalarca Tvde verildi. İlk defa gidenlere lafım yok. Bu tür insanlara halk dilinde kendi .okuna bile muhalefet denir. Sanki yaradılışlarında ki 2 DNA fazlaları var ve herşeye muhalif kesilirler. Ben burda da o insanlardan gözlemledim sanki. Tabi dediğim gibi harbiden beğenmeyenleri anlarım(özellikle yeni nesil)
  • Tüm seriyi 2şer kere izledim, yazın arkadaşlarla toplanıp 3. defa izleyeceğim, şimdi ben boş beyinli bir fanatik miyim? Ha filmi normalce izlerim, pelerin almam, oyuncaklarına elimi sürmem
  • Izlemeye birsey demiyoruz ki, bende izlerim, yenisi cevrilsin onu da izlerim. Ama olayin sanki bir felsefesi varmis gibi benimsenmesi, fanatigi olunmasi tuhaf. Olay zaten tutarsizliklar iceren bir durum dolayisiyla butunluk yok, yuzlerce binlerce yilda gleisen misir mitolojisi veya yunan mitolojisini konu alan film degilki.

Eger bir konu birkac yilda (0-20) ve bir grup kisi tarafindan uretiliyorsa, o konuyu ciddiye alarak, yani iste felsefesi var diyip derinine inmek icin, bu kisilerin, isteseniz de celiski bulamayacaginiz gucte ve derinlikte hikayeler uretmis ustun zekali insanlar olmasi gerekir. Lucasi bu kadar abartarak bu kisilerin hakki yenmis oluyor.

Dikkat edin burada filmi degil konuyu elestiriyorum.
  • Lucas'ın kafası çalışıyoe bence, star wars u bundan önce çektiği graffiti adlı filmden kazandığı servetle çekti, sonra servetine servet ekledi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: leop

Dünyada binlerce insanın nüfus kağıtlarının din kesimine Jedi yazdıracak duruma geldikleri kadar etkilendikleri bir seriye düz mantıkla filmin derin felsefesini anlayamayıp boktan demek bana göre daha saçma.

bunu hiç duymamıştım demek bu fanlar dangalak birinin yaptığı filme bakarak dinlerini değiştirecek kadar boş insanlar.film ile din değiştirenler çıkabiliyor yani yazık daha ne diyeyim.dinleri demek ki film kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahocom -- 23 Mayıs 2005, 5:34:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

Lucas'ın kafası çalışıyoe bence, star wars u bundan önce çektiği graffiti adlı filmden kazandığı servetle çekti, sonra servetine servet ekledi..

filmleri içinde yeşil bücür yaratığı görmeyipte felsefe arayanlar oldukça kazanır adam şimdiden pahalı film çekmem diyerek zemin oluşturmaya çalışıyor.ya da hıyar adam ne yapacak biliyor musunuz? buda felsefesi diye bir film. bu topiği kaydedin göreceğiz.
  • huleyn bütün topicte 2 mesajda bir zevkler ve renkler tartışılmaz denmiş ama bundan başkada bişey tartışılmamış
    bende severim star wars u ama kimseye karşıda savunacak değilim banane mina koyiiim benmiyim afukatı beyenmeyen islemesin kardeşim
    al işte bende başladım tartışmaya zevkleri renkleri TÖbe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

Lucas'ın kafası çalışıyoe bence, star wars u bundan önce çektiği graffiti adlı filmden kazandığı servetle çekti, sonra servetine servet ekledi..

+100
  • fiLm güzeL kim ne derse desinnn
  • star wars u hiç sevmiyorum
  • herkes byle tarz filmleri sevmeye bilir ama film hakkında ktü yorum yapmayalım bence
    sonuçta herkesin kendi görüşü ve bu son bölümü yane 3 süper
    eğer gercekten sevdiseniz diğer bölümleri anladıysanız sizi gercekten etkilicek bi bölüm :))
  • Hayır kötü diyebilirsiniz ama izleyipte beğenenlere laf edemessiniz. Ederseniz ceza almanız söz konusu hakaretten. Arada fark var.
  • ya beğenmeyen de olabilir beğenen de
    ben pek ilgilenmiyorum filmle ama
    dinini Jedi yazdıran bile varmış duyduğum kadarıyla :D
    öle fanları var yani
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.