Şimdi Ara

STARCOM MOVIEXPLUS HD 4 GB BEYAZ MOVIE MKV MP3 ÇALAR (dehşet ses kalitesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün (18.08.2011) evden çıkıp bütün teknoloji marketlerini dolaşmaya karar verdim. Amacım bir mp3 çalar almaktı. Benim için mp3 çalarda en önemli özellik yüksek ve kaliteli ses çıkışıdır. En az 4 gb ve mümkünse radyolu bir model arıyordum. Sürekli yanımda taşıyacağım için çok küçük modellere odaklanmıştım. Tabi menüyü rahat görebilmek için en az 1,5 inc büyüklüğünde ekranıda olmasını istiyordum. Philips GoGear ViBE SA3VBE04PN/97 4GB 1.8" Ekran FullSound MP3/MP4 Player'ın tasarımı ve özellikleri çok hoşuma gitmişti. Ama burada ve birçok yerde Philips mp3 çalarların ses çıkış gücünün çok düşük olduğunu duyunca hayal kırıklığına uğradım. Dedim bu iş bilgisayar başında olmaz, git ürünü yerinde gör, ses kalitesini bilerek al. Hemen evden çıktım. İlk önce İstanbul -Maslak'taki Elektroword'e gittim. Tabi ilk baktığım Philips'in modelleriydi. Philips GoGear ViBE SA3VBE04PN/97 4GB 1.8" Ekran FullSound MP3/MP4 playerin, FullSound modundayken, sesi benim gibi yüksek seste dinleyenleri pek memnun edecek düzeyde değildi. Hemen ekolayzerını kurcaladım, tüm fonksiyonları fullledim, ses düzeyinin beni memnun edecek kadar yükseldiğini gördüm. Hatta orada diğer mp3 markalarının(apple,sony,creative) modelleri ile kıyasladım, ses kalitesi onlarla hemen hemen aynıydı. Ama şunuda belirteyim, Philips'in bütün modelleri böyle güzel ses çıkarmıyor. İyi ses çıkaratan birkaç modeli var, ama ekolayzırı fullemeniz gerekiyor. Belki daha güzel modeller vardır diye diğer tekno marketleri dolaşmak için oradan çıkıp istanbuldaki, İstinyepark alışveriş merkezine gittim. İlk teknosaya girdim, mp3 çalarların olduğu bölüme gittim, oradada aynı modeller vardı. Ama farklı olan tek model STARCOM MOVIEXPLUS HD 4 GB BEYAZ MOVIE MKV MP3 ÇALAR dı. Tam teknosadan çıkarken fark ettim onu. Ben çok küçük bir cihaz aradığım için ona pek ilgi göstermemiştim. Giderken birde ona bakayım dedim, kulaklığı kulağıma taktım. Müziği açtığım anda yemin ediyorum, yerimden zıpladım. Etrafıma baktım acaba benim sıçradığımı görüpte gülen birisi varmı diye. Hani öyle böyle değil, kulağın dayanamayacağı yükseklikte bir ses var cihazda. Şunuda belirteyim, ses kalitesi mükemmel ötesi. Baslar gümbür gümbür vuruyor. Apple falan hikaye, orada Apple'ın en son modeliyle kıyasladım ses kalitesini, arada uçurum var. Cihazın 4.3 dokunmatik ekranı var. Apple kadar olmasada ekran kalitesi gayet iyi. Hd video oynatabiliyormuş. İçerisindeki videoyu izledim, cam gibi net. Dış malzemeside sonderece sağlam görünen plastik malzemeden yapılmış. Ben radyosunu bulamadım, zannedersem yok. İçinde yüklü oyunlar vardı, hesap makinesi gibi birçok özelliği var. Ben küçük bir mp3 çalar istemeseydim alırdım. Valla taşıması problem değil diyen hiç kaçırmasın derim.

Ürünün linki.
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110361311&CS_Category=_SBA_714_1662_649_5689&CS_Catalog=_mp3&T_Category=_mp3_calar714#

Buda almak istediğim Philips mp3 çaların linki.

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-gogear-vibe-sa3vbe04pn97-4gb-18-ekran-fullsound-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56855&categoryId=9181

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 18 Ağustos 2011; 20:39:09 >

• Peki kulaklıgı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E7308EAF1

Peki kulaklıgı nasıl
    Gerçekten mükemmel bir ses kalitesi var bu cihazın...
    Sony walkman,Apple ipod,Philips,Piranha gibi markaların birçok mp3 çalarını kullandım ve hiçbirinde böyle bir ses kalitesine rastlamadım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

Gerçekten mükemmel bir ses kalitesi var bu cihazın...
    Sony walkman,Apple ipod,Philips,Piranha gibi markaların birçok mp3 çalarını kullandım ve hiçbirinde böyle bir ses kalitesine rastlamadım!

Alıntıları Göster
    ses kalıtesı olsa ne olur dokunmatıgı bozuluyo cabuk uzun sure dayanmaz yanı ...sonuc gene husran bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynk53

ses kalıtesı olsa ne olur dokunmatıgı bozuluyo cabuk uzun sure dayanmaz yanı ...sonuc gene husran bence

Alıntıları Göster
    Kaç gündür hepsiburadadaki 2 Starcom ürününü sorucam millet adi marka alma diye laf edecek diye soramadım. Aşağıdaki linkteki cihazların ekranı dokunmatik değil ve çok ta büyük değiller. Tek kötü yanları dahili hafızanın 2gb olması ama arttırılabilir. Fiyatları da cazip gözüküyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=brand%3dstarcom&CategoryId=9181

• quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Kaç gündür hepsiburadadaki 2 Starcom ürününü sorucam millet adi marka alma diye laf edecek diye soramadım. Aşağıdaki linkteki cihazların ekranı dokunmatik değil ve çok ta büyük değiller. Tek kötü yanları dahili hafızanın 2gb olması ama arttırılabilir. Fiyatları da cazip gözüküyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=brand%3dstarcom&CategoryId=9181

Alıntıları Göster
    tercıh meselesı ama sony nın o fıyatlardakı urunlerını denedıkten sonra bunlara bakmazsınız..onemlı olan ses kalıtesımı o var tabı

• quote:

Orijinalden alıntı: ynk53

tercıh meselesı ama sony nın o fıyatlardakı urunlerını denedıkten sonra bunlara bakmazsınız..onemlı olan ses kalıtesımı o var tabı

Alıntıları Göster
    Sony'nin bildiğim kadarıyla o fiyat seviyesinde bir bu özellikleri sağlayan bir ürünü yok. Tutumluluk kanıma işlememiş olsa sadece denemek için birini alıcam da elim gitmiyor.
  • quote:

Sony'nin bildiğim kadarıyla o fiyat seviyesinde bir bu özellikleri sağlayan bir ürünü yok. Tutumluluk kanıma işlememiş olsa sadece denemek için birini alıcam da elim gitmiyor.

Alıntıları Göster
    Yatarken telefondan dizi izlemeyi çok seviyorum. Fiyatı uygun geldi ancak özelliklerine baktım .avi formatı yoktu. avi oynatıyor mu acaba kullanan var mı ?

Büdüt: Kullanan varsa bir de film performansı hakkında yorum yaparsa sevinirim. altyazı,hd filmde kasma sorunu var mı vs
    Büdüt2: avi oynatıyormuş.http://www.starcom.web.tr/medya_Detay.aspx?id=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 19 Ekim 2011; 1:56:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Yatarken telefondan dizi izlemeyi çok seviyorum. Fiyatı uygun geldi ancak özelliklerine baktım .avi formatı yoktu. avi oynatıyor mu acaba kullanan var mı ?

Büdüt: Kullanan varsa bir de film performansı hakkında yorum yaparsa sevinirim. altyazı,hd filmde kasma sorunu var mı vs
    Büdüt2: avi oynatıyormuş.http://www.starcom.web.tr/medya_Detay.aspx?id=2

Alıntıları Göster
    Avi oynatıyor ama ben almaktan vazgeçtim. Arttırılabilir hafızası sadece 2gb destekliyormuş, hepsiburada.com'un müthiş ürün açıklamaları saolsun az daha alıyordum. Daha detaylı bilgi ve diğer modeller için linke bakın.

http://www.starcom.web.tr/mp4.aspx

• quote:

Avi oynatıyor ama ben almaktan vazgeçtim. Arttırılabilir hafızası sadece 2gb destekliyormuş, hepsiburada.com'un müthiş ürün açıklamaları saolsun az daha alıyordum. Daha detaylı bilgi ve diğer modeller için linke bakın.

Ben moviexplus'tan bahsediyorum hocam. Hepsiburada yok o. sen 2.4 lüklerden bahsediyorsun sanırım
  • quote:

Alıntıları Göster
    KİM DİYOR SANA 2 GB DESTEKLİYOR DİYE,MİLLET MARKA DİYE KAFAYI YEMİŞ...32 GB A KADAR DESTEKLİYOR BU CİHAZ,İYİ OKUYUNUZ...BEN ÇOK DENEDİM SONY PHİLİPS VS. HEPSİ AYNI ZIMBIRTI İSİM YAPMIŞLAR DİYE 60 TL LİK MALLARI MİLLETE 150 TL YE SATIYORLAR,BEN BU ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELEDİM,TEKNOSADAKİ ELEMANLARIN HİÇBİRİ SONY PHİLİPS TAVSİYE ETMEDİ 250 TL VERECEĞİNE 150 TL YE BUNU ALIN DEDİLER...4X4 BİR ÜRÜN BANA GÖRE BÜTÜN VİDEO VE MÜZİK FORMATLARINI DESTEKLİYOR,DOSYA FORMATLARI PDF DE DAHİL,ÖYLE DOKUNMATİKTE ÇABUK BOZULMAZ KORKMAYIN,GİDİN SERVİSLERE BAKIN BAKALIM HANGİ MARKALAR DAHA ÇOK BOZULUYORMUŞ GÖZÜNÜZLE GÖRÜN ZİBİL GİBİ SONY PHİLİPS DOLU,BENDEN SÖYLEMESİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milliyan -- 30 Aralık 2011; 14:10:47 >

• quote:

KİM DİYOR SANA 2 GB DESTEKLİYOR DİYE,MİLLET MARKA DİYE KAFAYI YEMİŞ...32 GB A KADAR DESTEKLİYOR BU CİHAZ,İYİ OKUYUNUZ...BEN ÇOK DENEDİM SONY PHİLİPS VS. HEPSİ AYNI ZIMBIRTI İSİM YAPMIŞLAR DİYE 60 TL LİK MALLARI MİLLETE 150 TL YE SATIYORLAR,BEN BU ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELEDİM,TEKNOSADAKİ ELEMANLARIN HİÇBİRİ SONY PHİLİPS TAVSİYE ETMEDİ 250 TL VERECEĞİNE 150 TL YE BUNU ALIN DEDİLER...4X4 BİR ÜRÜN BANA GÖRE BÜTÜN VİDEO VE MÜZİK FORMATLARINI DESTEKLİYOR,DOSYA FORMATLARI PDF DE DAHİL,ÖYLE DOKUNMATİKTE ÇABUK BOZULMAZ KORKMAYIN,GİDİN SERVİSLERE BAKIN BAKALIM HANGİ MARKALAR DAHA ÇOK BOZULUYORMUŞ GÖZÜNÜZLE GÖRÜN ZİBİL GİBİ SONY PHİLİPS DOLU,BENDEN SÖYLEMESİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milliyan -- 30 Aralık 2011; 14:10:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: milliyan

quote:

Bu hiddetinin sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

quote:

HİDDET YOK,SADECE CİHAZI GÖRMEDEN DENEMEDEN,ÖZELLİKLERİNE BİLE BAKMADAN,KULLANANLARIDA SALAK YERİNE KOYMALARI HEM GÜLDÜRÜYOR,HEMDE SİNİRLENDİRİYOR...İNTERNET ÜZERİNDEN BİRİLERİNİN YORUMLARINA BAKARAK AHKAM KESİLMEZ Bİ ZAHMET YORUM YAPACAK KİŞİLER SATIŞ YAPILAN YERE GİTSİN BAKSIN ONA GÖRE KONUŞSUN...MAŞALLAH HERKES UZAMAN OLMUŞ!...LAFIM SİZE DEĞİL SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN...

• quote:

quote:

quote:

quote:

HİDDET YOK,SADECE CİHAZI GÖRMEDEN DENEMEDEN,ÖZELLİKLERİNE BİLE BAKMADAN,KULLANANLARIDA SALAK YERİNE KOYMALARI HEM GÜLDÜRÜYOR,HEMDE SİNİRLENDİRİYOR...İNTERNET ÜZERİNDEN BİRİLERİNİN YORUMLARINA BAKARAK AHKAM KESİLMEZ Bİ ZAHMET YORUM YAPACAK KİŞİLER SATIŞ YAPILAN YERE GİTSİN BAKSIN ONA GÖRE KONUŞSUN...MAŞALLAH HERKES UZAMAN OLMUŞ!...LAFIM SİZE DEĞİL SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN...

Alıntıları Göster
    Yok benim için sorun değil. Dediğinizde de haklısınız fakat forumlarda büyük harflerle yazmak bağırmak anlamındadır. O nedenle sormuştum.

• quote:

Yok benim için sorun değil. Dediğinizde de haklısınız fakat forumlarda büyük harflerle yazmak bağırmak anlamındadır. O nedenle sormuştum.

Alıntıları Göster
    bu cihazın 2 gb a kadar kart desteklediğini starcom'un kendisi söylüyor ayrıca ne bu hiddet bu celal... bilen bilmeyen ürün promotörü sanıcak ayrıca fiyat performans olarak gayet iyi diye yorumlar var ama dokunmatik ekranında zaman içince ciddi sorunlar olabiliyormuş ama 100 üründen 20 sinde olduğunu varsayarsak fiyatının ve ses çıkış gücünü hesaba katarsak alınası bir cihaz gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-744329BC8

bu cihazın 2 gb a kadar kart desteklediğini starcom'un kendisi söylüyor ayrıca ne bu hiddet bu celal... bilen bilmeyen ürün promotörü sanıcak ayrıca fiyat performans olarak gayet iyi diye yorumlar var ama dokunmatik ekranında zaman içince ciddi sorunlar olabiliyormuş ama 100 üründen 20 sinde olduğunu varsayarsak fiyatının ve ses çıkış gücünü hesaba katarsak alınası bir cihaz gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    Siz Starcom sitesinde ban birtane ürün gösterin sadece 2 gb a kadar kadar destekler diye yazan bende üyelğimi siliyim . Beyin 32GB ı 2 diye mi algııyo acba anlamadım ki adam link paylaşmış diyeri hala ısrarla yok 'GB falan diyo
    . Arkadaşlar açıklık getiriyim kouya ben 2 gün once phoenixflyusa kullanıcı adıyla Sony nwzs 755 16GB MP+ çalarıomı sattım 1 aylık cihazdı . satmamın nedeni ses kalitesi ve ve db düzeyinin düşük olması . içindeki kulaklık mükemmeldi ama ben creative zen stone plus gibi kalite alamayınca 4 katı fiyatındaki ürünü aynı fiyata sattım :d şimdi STARcom u yerinde denicem yarın ve burada yorum yapıcam bakalım iimiymiş. Beats ve creative ep630 larla denicem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenixfly

Siz Starcom sitesinde ban birtane ürün gösterin sadece 2 gb a kadar kadar destekler diye yazan bende üyelğimi siliyim .

Silmezsen üyeliğini darılırım ama...

http://www.starcom.web.tr/mp4_Detay.aspx?id=10

• quote:

quote:

Siz Starcom sitesinde ban birtane ürün gösterin sadece 2 gb a kadar kadar destekler diye yazan bende üyelğimi siliyim .

Silmezsen üyeliğini darılırım ama...

http://www.starcom.web.tr/mp4_Detay.aspx?id=10

Alıntıları Göster
    Anlamada millet harbiden zorluk çekiyo . yahu biz bu üründen mi bahsediyoruz . Bu kadar zormu beynin algılaması bazılarına göre hmmm . Empatide yapamıyorumki :D Bu arada bahsettiğimiz ürün bu gün 119 liraydı inş teknosada haftaya cumarteside indirim olacak ama şu an 149 oldu . araştırmaya dvm ediyorum. Ürünün teşhiri olmadığı için kullanamadım

• quote:

Anlamada millet harbiden zorluk çekiyo . yahu biz bu üründen mi bahsediyoruz . Bu kadar zormu beynin algılaması bazılarına göre hmmm . Empatide yapamıyorumki :D Bu arada bahsettiğimiz ürün bu gün 119 liraydı inş teknosada haftaya cumarteside indirim olacak ama şu an 149 oldu . araştırmaya dvm ediyorum. Ürünün teşhiri olmadığı için kullanamadım

Evet bizim millet harbiden anlamada zorluk çekiyor. Yazdığın ve benim alıntı yaptığım yeri iyi okumadın galiba...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.