Şimdi Ara

### Start GeLmeyenLer Buyrun..! ### Yeni İpLer.. BaKınn..! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pisicomaniac

durun bekleyin bossları kesimde haber vercem size çalışan ip leri

Kardeş İp lerde sorun yok 65 oLan ip giriyor eyer hic birinde oLmassa Modeminize reset atın yada İp lerin sonundaki rakamları deyiştirin kafanıza gore yazın mesela 65 yerine 177 yazın
  • coq saolun beyler 65 de girdi x1 bomboş
  • 207.38.30.2
    207.38.30.3
    207.38.30.4
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30...
    207.38.30.255

Son Rakamını 2 Den 255 e Kadar Deneyebilirsiniz Ben 177ile Girdim
  • arkadaslar su anda bende hic bi ip calismoyorwww.knightonlineworld.com bile acilmiyo bu siteye girebilen varmı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cancan20

arkadaslar su anda bende hic bi ip calismoyorwww.knightonlineworld.com bile acilmiyo bu siteye girebilen varmı...

Site KapaLı..! bende giremiyorum İpler calışmıyorsa resset at mademine internet cafede isen İpLerin Sonrlarını 2 den 255 e kadar istediyin iP yi dene kesinlikle birtanesinde Start geLecektir yanlız Bazı ServerLer ve Xtrap Serveri kapalı Xtrap'ı gecemessin Start geLsede..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TouchSee -- 16 Nisan 2007; 19:45:15 >
  • Verdigin IP'leri deneyerek start yanıyor. Fakat bu sefer de xtrap'ı gecemiyorum. Bununla ilgili bir çözümün varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaNFi

Verdigin IP'leri deneyerek start yanıyor. Fakat bu sefer de xtrap'ı gecemiyorum. Bununla ilgili bir çözümün varmı ?

kardeş Dediyim gibi Zaten Start geLiyor ama Sorun oLan Xtrap Server Statustan baktım Xtrap Serveri kapalı yani Serverlerde teker teker kapamnıyor Statusa bakmak icin TıkLa..!
  • Evet beklediyim geLdi Serverler kapandı..! acıldıgı zaman Hic bi Sorun kalmaz inş..!!
  • şu an start gelmıyo bana , az once gelıyodu hangısını kullanıyosunuz arkadaslar,, strat gelenler soyleyebılırmı su an hangı noyu kullanıyor
  • 65 de Start geLiyor bana ama Suanda Severler kapalı ^^
  • yaw nasıkl bi iştir bu anlamadım deli olcam yaa 2 gundur urasıom bana 65lede glmio start size gene start geliomus k2network

• beyler ayrıca bu windows system32 driver etc nin içindeki hosts dosyasına siz bişey yaptınızmı orda ne yazıo sizde bende galiba ordan kaynaklanan bir sorun war ondan gelmio olabilir bnm start bi yardım edebilirmisinz sizin hostta ne yazııo
  • inşallah yeni bi pakettir kurtuluruz her gun yeni bi yontem ip bulmaktan yoksa yakın zamanda içimizden 3-5 tane muhendis cıkacak bu işlerle ugrasmaktan
  • adam daha selamun aleyküme selamın aleyküm dio kaldiki bunun ip leri doru yazdımı
  • SERVER LAR KAPALI GALİBA
  • Millet şöle bi uygulama yapalım..K.O ya girebilen hangi ip ile girdigini yazsın..böylece zaman kaybetmemis oluruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyberSurfer

Millet şöle bi uygulama yapalım..K.O ya girebilen hangi ip ile girdigini yazsın..böylece zaman kaybetmemis oluruz..

serverler kapalı kardes
  • serverlar acılıp ikide bir dc vereceğine hiç acılmasın daha iyi
  • yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeni patch istioruz bağlantı sorunlarının giderilmesini istioruz ko

işini yap milleti kandırma ...........................
  • Arkladaşlar Şuanda KnightOnline'nin Login Server'i Xtrap Server'i ve Server Statusu alayı kapalı. Büyük bir ihtimalle yeni patch geLiyor.. Umarım yeni Patch geLirde bu eziyetlerden kurtuluruz Knight Durumuunu Orenmek için TıkLa..!
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.