Şimdi Ara

### Start GeLmeyenLer Buyrun..! ### Yeni İpLer.. BaKınn..! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: neroman5

Bende ki problem startta geliyor xtrapıda geçiyor ve senin içerde olduğun diese girmiyor 1,2,3 hepsini denedim olmuyor çıldırcam şimdi

Kardeş bende Şimdi oyuna girmeye calıştım bendede Serverlerde bekletiyor oyuna almıyor bu oyunun bi problemi Serverler yogunlaştıgı icin bizlerde Coneting Please Wait diyor oyuna girmeye calışıyor yanlız Serverler yogun oldugu icn girmiyor :S Sabah denersen giriceyini gorursun..! Bu saatlerde herkes oyunda oldugu icin girmek sorun oLuyor..!
  • Şimdi denedim D1 e girdi.. Server yogunlugu azalmış oLabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TouchSee

SeLamın aLeykum..!

Knight'in kurulu olduğu klasördeki server.ini ' yi açıyoruz. "login.knightonlineworld.com" yazan yere bu ip leri sirasiyla deneyin. (kaydedip launcherden acacaksınız) hangisi calisirsa girebilirsiniz. suan 70 olani calisiyor..

207.38.30.52
    207.38.30.53
    207.38.30.55
    207.38.30.58
    207.38.30.61
    207.38.30.62
    207.38.30.64
    207.38.30.67
    207.38.30.68
    207.38.30.70
    207.38.30.71
    207.38.30.73
    207.38.30.74

Adminlerden Ricam Yeni Pacth GeLene Kadar KOnuyu Ust Konu yaparsanız Sevinirim..!

cok saol qercekten cok basarılı bır calısma qirdim senın sayende saolasın.
  • ÖnemLİ deyiL kardeş iyi oyunlar..!
  • arkadaşım çok teşekkürler ama gold pre olmasına ragmen connecting wait pls yazısı sinir etmeye başladı ama olsun startı görmek bile güzel tekrar saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tolqan

arkadaşım çok teşekkürler ama gold pre olmasına ragmen connecting wait pls yazısı sinir etmeye başladı ama olsun startı görmek bile güzel tekrar saol

Kardeş oyunda Server yogunlugu oldugu icin giremiyoruz Conneting Please Wait de kalıyor.. ben Presiz D1 e giriyorum bazen ise hic bir Servere girmiyor..!
  • olmadı calışmıyı kuzenim acarsa hollandadan msn siteyecem ıp sini bide öle deneyecem
    başka yolu yok
  • nasıL oLmadı butun İp leri Denedinmi hic birinde oLmadımı ?
    Birde Modemine reset atarak denermisin ?
  • star geliyor x-trap de geçiliyor ama serverlar'a tıklayınca connecting de takılıyor
  • oldu valla cok saol ellerine sağlık
  • Evet kardeş bu oyundan dolayı Serverler Yogun oldugu icin Servere giriş yapamıyorsun..!
    ama ara sıra Tıkladıgın gibi giriyor..! Zaten Önemli oLan Start iLe X-Trap (:
  • quote:

Orjinalden alıntı: TouchSee

quote:

Orjinalden alıntı: Tolqan

arkadaşım çok teşekkürler ama gold pre olmasına ragmen connecting wait pls yazısı sinir etmeye başladı ama olsun startı görmek bile güzel tekrar saol

Kardeş oyunda Server yogunlugu oldugu icin giremiyoruz Conneting Please Wait de kalıyor.. ben Presiz D1 e giriyorum bazen ise hic bir Servere girmiyor..!

evet yogunlukla alakalı d1 d2 d3 e girmiyo a1 a2 girmio a3 girmio manes tum serverlar girio öle acayip bişi

• kanka oldu saol reset attım 61 oldu ama yarın hollanda ıp ile gircem ıp yüzünden karakolluk olmayak
  • saolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMİN16

kanka oldu saol reset attım 61 oldu ama yarın hollanda ıp ile gircem ıp yüzünden karakolluk olmayak

Rahat oL bişi oLmaz (:

quote:

Orjinalden alıntı: _baron_

saolasın

Sende saoL..!
  • 71de oldu saolasın..bunu beceremeyenler forum.exbilgi.com dan koxp indirsin o zmn direk açılıyo
  • karddeş bişey sorcam bende connection pls wait diyip kalıyo ne yapabilirim
  • bı konu 2. sayfaya geçmemeli, geçici meçici üst konu yaparsanız sevinirim, sabah gördüğüm için bu konudan haberim var haberi olmayanın gözünden kaçabilir. Bendede oldu saol ellerine sağlık, umarım bizi topluca hacklemezsin Şaka biryana bende sadece b3 e girebildim b1 b2 e giremiyorum, b1 de abss te görevim var 60 olmam lazım, b1 b2 için başka id numaraların varmı ?
  • ust konu olsun lutfen !!
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.