Şimdi Ara

STRONGHOLD CRUSADER YA DA AOE 2 MULTI OYNAYALIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hamachi ile multiplayer stronghold crusader yada AGE of 2 oynamak isteyenleri bekliyorum ağ adı: YUNUSCAN Ağ parolası :1234 eski oyunlar ama multi ile zevkli oluyor... hamachiyi dewww.hamachi.cc adresinden türkçe versionunu bulabilirsiniz...Güzel günler...

• nasıl olcak
    biraz anlatırmısın?

crusader i oynayabiliriz güzel oyun kapışma deil ama ortak olursak oynarım yada bakarız duruma göre
  • merhaba arkadaşım, hamachi diye bir program varwww.hamachi.cc adresinden,download bölümünden,language olan yerden turkish versionu indirebilirsin.Bu program sayesinde ev ağında oynar gibi multiplayer oyun oynanabiliyor.Sanal olarak sabit IP oluşturuyor bu program ve oluşturulmuş bir ağa bağlanıp oyuın oynayabiliyorsun.Ya da kendin bir ağ kurabiliyorsun.Benip ağ adresim (büyük harfle) YUNUSCAN parolası da 1234 programı indirip kurduğunda,sol alt köşede bir power düğmesi var ona tıklayıp çalıştırıyorsun (hamachi açıldığında gri paneli üzerinde bu düğmeler)Daha sonra sağ alt köşede 2 düğme var bunlardan solundakinden tıklayıp varolan ağa bağlan seçeneğini göreceksin.Açılan pencerede üstteki ağ adına yukarıda verdiğim ağ adresimi ve parolamı girerek benim kurduğum ağa dahil olabilir ve online olan kişilerle oyun oynayabilirsin.Hamachi üzerinde gri panelinin üstündeki numaralar da senin sanal sabit ağ adresin oluyor.Sunucu olarak oyuna başlarsan stronghold da mesela oynayacağın kişilere kendi sanal sabit( hamachi nin verdiği) IP ni söylemen gerekiyor.Ayrıca hamachi yi çalıştırdığın da online olan ağdaki diğer kişilerle isimlerinin üzerine sağ tıkladığında msn gibi mesaj da yazabilirsin.(önemli not: sürücülerinizi paylaşıma açmayın ya da güvenmediğiniz kişilerin ağına dahil olmayın!Çünkü bu program ile online olan kişilerin isimleri üzerine tıklayıp sürücülerine bakılabiliyor,eğer sürücüler paylaşıma açıksa..)BEKLİYORUM...
    İYİ GÜNLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuscan -- 3 Aralık 2005, 1:20:32 >

• programı indirdim ve yükledim dediğin ayarlarıda yaptım.Bu programla uzak bilgisayarları aynı ağın altında gibi gösteriyor.Güzel düşünülmüş bir uygulama.
    Bunun herhangi bir arka açık kapısı falan yoktur değilmi dostum?

Bu arada bi deneme oyunu açalım yeri ve saatini sen sööle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.