Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
0
Favori
25.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arthun Maurits

Bu server'dan ümidi kestim artik. Eternia ve Elite'i deneyecegim.

Elite ve eternia denediğine değmez.
    Rusaki ve fussionu tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayspat

quote:

Deneyecegim tesekkurler.
  • Sevgili Gm'im PM Attım Bir Göz Atın Lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayspat

quote:

Bu açıklaman serverin tamamen öldüğünü mü gösteriyor? Çünkü daha önce başka serverleri tavsiye eden bir admin görmemiştim

Eğer serverin sonuysa gelmiş geçmiş en iyi server gitti demektir benim için dekaron bitti.. Başka oyun arama zamanı

Zaten ne olduysa o aquarion yüzünden oldu adam gitti ayrılmadan önce server dosyalarını sildiKardeşim ayrılcaksan sorunsuz ayrıl seni atan olmamış sadece sen ayrılırken serveri niye yıkıyorsun!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 29 Ağustos 2009; 9:51:30 >

• GM Server'ın İşi Bittiyse Bilgilendirde Bilelim Bizde...
  • http://www.styledekaron.com/

Buyrun göklere bile sığdıramadığınız Aquarion

Yeni bir server kurucaz. Kurduğumuzdada haber vericez. Umuyoruz ki eskisinden güzel ve zevkli olucak.

NOT: Ladyshadow reel hayattada dişi cinsiyetli bir userdir ^^

NOT 2 : Ayrıca yeni serverimiz için DEVELOPER aramaktayız. Bizi arkamızdan vurmayacak yardımcı olacak birileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 29 Ağustos 2009; 13:35:14 >
  • tiwaly Moon senmisin?
  • Hayır...
  • hmm tmm peki tekrardan ne zmn acicaksiniz bi zaman bellimi ?
  • Değil...
  • peki serverle ilgili durumları nereden takip edebiliriz
  • Oyundaki herkes aquarionu destekliyordu(küçük bir kesim hariç) ve forumda da bunu yansıtıyorlardı..

Forumda aquarionu destekleyen hiçbir mesajımı göremezdiniz ayrıca tiwaly sen aquarionun sizin dosyları çalması ile ilgili bir şey söylemiştin sonra o gmden iyice soğudum onu tanımamama rağmen iyice soğumuştum...

Ayrıca sana ne olduğunu sorduğumda onun seni banladığını söyledi sonra zaten sinir oldum o gmye gitti güzelim karaktelerimizi sildi en iyi gmlerden biri olan seni banlamış vs....

Keşke tatilden dönmeseydi her şey onun suçu

Tiwaly ve Hayspat yeni server konusunda başarılar eğer bunu okullar açılmadan önce başarabilirseniz ben de başlarım

• gercekten guzel bi dekaron servere ihtiyacimiz var dogu durust oyun oynayamadk bize bu keyfi yaşatin artk :D
  • Umarım okullar açılmadan güzel bir server açarız. Bu işler böyle kimin ne olduğunu bilemiyorsunuz. Güveniyorsunuz boşa çıkıyor. Güvenmezseniz sonucunu bilemiyorsunuz.
  • inş kısa zman içerisinde serverimiz açılır daha bi siftah yapamadan kapandı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

Umarım okullar açılmadan güzel bir server açarız. Bu işler böyle kimin ne olduğunu bilemiyorsunuz. Güveniyorsunuz boşa çıkıyor. Güvenmezseniz sonucunu bilemiyorsunuz.

Sitedeki ekran görüntülerinde o iki seviyesizin yazdiklari migdemi bulandirdi resmen. :S
  • aynen ya. :S
  • Aquarion'dan yeni patch konularını açtığı zaman soğumuştum. Üslubu çok 'kendini beğenmiş'ti. "Ben olmasam batıracaklar serverı, geldim düzelttim" havası vardı. Sonra belki StyleDekaron'u A7 yaparız konusunda da "istesek yaparız da kasmıyoruz gülüm" gibisinden şeyler söyledi.
    Strelok'u da çok tanımıyordum ama Fullspeed iyi gibiydi.
    O screenshotlar ise Aquarionun ne kadar seviyesiz olduğunu gösteriyor yeterince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celebrar

Aquarion'dan yeni patch konularını açtığı zaman soğumuştum. Üslubu çok 'kendini beğenmiş'ti. "Ben olmasam batıracaklar serverı, geldim düzelttim" havası vardı. Sonra belki StyleDekaron'u A7 yaparız konusunda da "istesek yaparız da kasmıyoruz gülüm" gibisinden şeyler söyledi.
    Strelok'u da çok tanımıyordum ama Fullspeed iyi gibiydi.
    O screenshotlar ise Aquarionun ne kadar seviyesiz olduğunu gösteriyor yeterince.

zaten elin rusundan adammı olur
  • SSler hakkında yoruma gerek yok anlayan anladı zatenFullspeed iyi bir gmydi ama oyunda tiwalyden daha cana yakın bir gm görmedim gerçekten...
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.