Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
0
Favori
25.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Celebrar

Çok teşekkürler account için ;)

Önemli değil dostum.
    @RockNGame maplarda korece yazılar v.b var.Onları soruyor sanırım.Dekaron Kore clienti üstüne kurulduğu için onlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

Orijinalden alıntı: Celebrar

Çok teşekkürler account için ;)

Önemli değil dostum.
    @RockNGame maplarda korece yazılar v.b var.Onları soruyor sanırım.Dekaron Kore clienti üstüne kurulduğu için onlar :)

Oyuna girmiyormusun ismin mi değişik?
  • Strawberry nickim.PM atmıştım.
  • Bu akşam açıyoruz inşallah registeri
    Hala acc si olmayanlar bana pm atabilirler.
  • @emre_fb_fb forumlardaki iStrawberry sen misin?

Oyunda Silverknight adım, mage açtım :)
  • Gece yapılan eventler geçekten güzeldi pk eventte 160 setini dizdim sonraki eventtede kazanan oldum bayağı şanslı bir gece idi
    Bu arada loada adamlar hala atack yapıyor wanted ve strelok yanında adam atack yapıyor millete gm ler ses çıkarmıyor kaç kere adam yüzünden itemlerim fail yedi tam item basarken adam bile bile bana atack yapıyor.
  • üyelik nasıl alacam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

Strawberry nickim.PM atmıştım.

Dip dibe duruyormuşuz meğer...

quote:

Orijinalden alıntı: darkgobln

üyelik nasıl alacam :D

Hayspat akşama BİR SORUN ÇIKMAZSA açabiliriz demiş 2-3 mesaj yukarı baksaydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pastacı Fırınzade Efendi -- 26 Ağustos 2009; 11:31:49 >
  • tmm eyw
  • GMler gecenin 23:30unda event yapıyorlar ve benim gibiler bu tür eventlere katılamıyor ben gece 22:30 gibi kapatıyorum pcyi ve bütün eventleri kaçırıyorum şuana kadar 1 adet bile 160 item alamadım

Gmlerin bulunduğu ülkeler arasındaki zaman farkının sonucu

tiwaly nerdesin özledik seni

• Bekliyorum açılmasını :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeg392 -- 26 Ağustos 2009; 13:34:09 >
  • üyelik ne zxaman alacaz 20:21 oldu saat :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantaFox -- 26 Ağustos 2009; 20:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

GMler gecenin 23:30unda event yapıyorlar ve benim gibiler bu tür eventlere katılamıyor ben gece 22:30 gibi kapatıyorum pcyi ve bütün eventleri kaçırıyorum şuana kadar 1 adet bile 160 item alamadım

Gmlerin bulunduğu ülkeler arasındaki zaman farkının sonucu

tiwaly nerdesin özledik seni

Arkadaş Sabah yapılan eventde Full 160 set dizmiştir...Ve ben sabah saat 1 dekilere katılmama rağmen daha dizemedim.Kabiliyet + Ticaret = 160 Set (daha drobladığı divine nobleleri saymıyorum bile )(Ben 3-4 parca noble buldum anca)

• Arkadaslar ilk önce merhaba ve konuya geciyom ben style dekaronu yükledim hiç sorunum yok ama oyuna giremiyom cünkü oyun sagda küçük bir şekilde cıkıyor ben onu nasıl büyütücem büyültsem oyuna girip options tan ayarlıcam ama giremiyorum cok küçük özelliklerden yapamaya calıstım olmadı lütfen yardımcı olun ben bu oyunu bununla ugrasmak içinmi indirdim hayret bisey 1gb lik oyun ya yardım lütfen !!!
  • Serverde bugün yaşananlara gerçekten inanamıyorum bütün gmler istifa etti bir tek moon kaldı aquarion fullspeed strelok storm hepsi gittimoon şuan serveri düzeltmeye çalışıyor ama hayspat tek başına gerçekten uğraşacaksın gibi geliyor

Serverin sonu gelmiş olabilir(sadece bir tahmin ancak yeni ve iyi gmler alınmazsa bu gerçekleşek ve ayrıca çok fazla player kaybı olacak gibi...)

@LorDAvataR senin sorunu anlamadım ama zaten şuan server kapalı istesen de oynayamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 28 Ağustos 2009; 18:57:04 >
  • Tmm oynamıyem ama bisey dicem niye anlayamadın onu anlamadım hayret biseysin ben gayet acık konustum orda dedimki sagda oyun acılıyo küçük boyutlu olarak tam ekran olmuyor diyorum ! nese oynamıcan artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Serverde bugün yaşananlara gerçekten inanamıyorum bütün gmler istifa etti bir tek moon kaldı aquarion fullspeed strelok storm hepsi gittimoon şuan serveri düzeltmeye çalışıyor ama hayspat tek başına gerçekten uğraşacaksın gibi geliyor

Serverin sonu gelmiş olabilir(sadece bir tahmin ancak yeni ve iyi gmler alınmazsa bu gerçekleşek ve ayrıca çok fazla player kaybı olacak gibi...)

@LorDAvataR senin sorunu anlamadım ama zaten şuan server kapalı istesen de oynayamazsın

Fazla bakmadım forumlara ama bir yerde Strawberry'nin GM olduğu okudum. Bir de bugün hide&seek event ödüllerini alırken yanımızda [GM]LadyShadow diye bir GM vardı?

Hangi serverı oynayacağımı bilmiyorum valla. 160 armorları, 145 silahları, %10 poison skull'u bırakıp* muhtemelen çok daha iyi bir yönetim kadrosuna sahip olacak yeni servera mı geçeyim, bunda mı kalayım...
    Hangisi daha önce açılırsa o olacak gibi duruyor...
    Sanırım yeni server action 7 olacak, bu da bir artı olabilir.

*Ha eğer tüm karakterler silinecekse Aquarion'un serverı + kazanır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celebrar -- 28 Ağustos 2009; 20:25:03 >

• Arkadaşlar neler oluyo şimdi böle ... 2 gün tatile gittim server a bi haller olmuş .... öneriniz varmı başka bi server yada başka bişi
    artık style bitti gibi
  • Daha bitmediBeklemekteyiz..

Aquarion action7 server açamaz bence server dosyalarının elinde olduğunu söylüyor ama bu daha dekaron kore de yeni çıkmış bir şeyAçsa bile birçok bug olacaktır birkaç hafta sürer açılması sanırım...

LorDAvataR sorununu anlamadım derken çözümünü bilmiyorum kusura bakma..
  • Bu server'dan ümidi kestim artik. Eternia ve Elite'i deneyecegim.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.