Şimdi Ara

Subaru Justy Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
21.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok tatlı araba, dört çekeri de keyiflidir herhalde minicik araba için. Temizi uygun fiyata denk gelirse düşünülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben biyerden buldum 1.2 aracım 4x4 cıkma tabii adam bana 3bın fıyat bıctı dedım nedıyon abı ben halledecem bıde işçilik var dedı bıraz problemli bi tipti bende yaptırmadım ama hala aklımda ne olursa olsun 4x4 subaru alıyosan olmalıdır aracın temsilidir 4x4 bı nevi ama dedıgın gibi aracta savurma yok tek cekerdede bahcelıevler kocasınan tarafından siliviriye gidip geldık araba banamısın demedı saglam arabalar ama parca bulmak bıraz zahmetli dediginz gibi ben aracımdan memnunum her ne kadar cevremin deişik bi şekilde karsı cıkmasına ragmen birde elinde 4x4 olup satmak isteyen komple tabı uygun bi fıyata olursa alırım
  • vesselam 3 yıl önce justy almayı düşündüm araştırdım sordum .. hangi tamirciye servise emektara sorsam arkadaşım çok temizini bulman lazım yoksa seni üzer dedi . eski araç safkan japon parça sıkıntısı var yıpranmamış olsa çok güzel bulabilirsen getir ben alayım dediler hangi araca baktıysam orası burama gelmiş vazgeçtim keser döndü sap döndü gün geldi hesap döndü Subaru Legacy 2.0 eleganca prodrive 2004 model aldım symetrical awd 4 4 lük bi araç isteeyen olursa foto eklerim . şuanda arkadaşımda ve gercekten harika bi ara ne passat ile kıyaslanır nede bir başka emsal araçla ..
  • Guzel arbadir gözün kapali al. 4x4 jeep gibidir her yere gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.