Şimdi Ara

Subaru Justy Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
21.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli Arkadaşlarım Abi ve Kardeşlerim
    Subaru Justy Hakkında Bildiklerinizi Alabilirmiyim Parça bulunabilirligi Arızaları Sıkıntıları Yakıt Durumu Fiyat Performans Yorumu Hakkında Lütfen Yardımcı OLurmusunuz Piyasada 4-5 Bin tl ye justy ler var Sizce Öğrenci İşi Olurmu

• Yapay Zekanın Yanıtı

Subaru Justy: Küçük Ama Güçlü Bir Araba

Subaru Justy, kompakt boyutuna rağmen güvenilir performansı ve geniş iç mekanıyla beğeni toplayan bir şehir otomobilidir. İşte Subaru Justy hakkında bilmeniz gerekenler:

Motor Seçenekleri:

Subaru Justy, 1.0 litre ve 1.2 litre benzinli motor seçenekleriyle gelir. Her iki motor da etkileyici yakıt verimliliği sağlar ve günlük sürüşler için yeterli güç üretir.

Subaru Justy 1.2 Yorumları:

Subaru Justy 1.2, 84 beygir gücü ve 114 Nm tork üreten 1.2 litrelik bir motora sahiptir. Kullanıcı yorumları, Justy 1.2'nin hem şehir içinde hem de otoyolda çevik ve sürüşü keyifli bir araba olduğunu gösteriyor.

Subaru Justy 1.0 Yorumları:

Subaru Justy 1.0, 69 beygir gücü ve 93 Nm tork üreten 1.0 litrelik bir motora sahiptir. Bu motor, esas olarak şehir içi sürüşler için tasarlanmıştır ve yakıt tasarrufu açısından mükemmeldir.

Subaru Justy 1.2 GLİ Nasıl:

Subaru Justy 1.2 GLİ, Justy serisinin üst düzey donanım seviyesidir. Bu donanım seviyesi, alaşım jantlar, deri direksiyon simidi ve gelişmiş güvenlik özellikleri gibi ek özellikler sunar.

Alınır Mı?

Subaru Justy, güvenilirliği, yakıt verimliliği ve geniş iç mekanı ile kompakt bir şehir otomobili arayanlar için sağlam bir seçenektir. 1.2 litrelik motor, günlük sürüşler için yeterli güç sağlar ve 1.0 litrelik motor, yakıt tasarrufu öncelikli olanlar için idealdir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • subarudan ÖĞRENCİ ARABASI olmaz parçaları pahalıdır fakat araçlarda dayanıklıwww.jaspasubaru.com dan paraça fiyatlarına bakıp seçimini o şekilde yapmalısın o rası bütçenize bakar.. justylerin 91 model altı olmaması daha iyi seçim olur yakıt ve performansı 3 silindir arabaya göre gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oner35 -- 31 Temmuz 2011; 20:29:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oner35

subarudan ÖĞRENCİ ARABASI olmaz parçaları pahalıdır fakat araçlarda dayanıklıwww.jaspasubaru.com dan paraça fiyatlarına bakıp seçimini o şekilde yapmalısın o rası bütçenize bakar.. justylerin 91 model altı olmaması daha iyi seçim olur yakıt ve performansı 3 silindir arabaya göre gayet güzel

Öncelikle Cevap Verdiğin İçin Çok Teşekkür Ederim Parça Fiyatlarına Baktım Herhangi Bir kaza Veya darbe Haricinde Parça Bozmuyosa Fiyatlar cokta Pahalı değil Ancak Benim Korkum Durduk Yere Masraf Çıkarması yani açıkçası Sanayiden Çıkmayacak bi Araba Almak İstemiyorum Bazı Arkadaşlarımın yorumları var Kuş Serisi Durdul Yere Arıza Çıkartıyo Ama Bunda Öyle Problem Olmaz Diyenler var bende 4 bin lirayı çöpe atmak istemiyorum doğrusu.. varmı farklı bir tavsiye yada araca bakarsam justy yermi bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

Öncelikle Cevap Verdiğin İçin Çok Teşekkür Ederim Parça Fiyatlarına Baktım Herhangi Bir kaza Veya darbe Haricinde Parça Bozmuyosa Fiyatlar cokta Pahalı değil Ancak Benim Korkum Durduk Yere Masraf Çıkarması yani açıkçası Sanayiden Çıkmayacak bi Araba Almak İstemiyorum Bazı Arkadaşlarımın yorumları var Kuş Serisi Durdul Yere Arıza Çıkartıyo Ama Bunda Öyle Problem Olmaz Diyenler var bende 4 bin lirayı çöpe atmak istemiyorum doğrusu.. varmı farklı bir tavsiye yada araca bakarsam justy yermi bana :)

Alıntıları Göster
    1,5 yıldır kullanıyorum, kendi sınıfında ve fiyat bareminde ne kuş serisi ne de başka bir marka ile kıyaslanmayacak bir araba. sürüş zevki, yol tutuş, basit yapıldığı için sağlamlık ve arıza çıkarmaması, her açıdan süper bir araba. araba temiz ise tavsiye ederim. parça sıkıntı da yok. yalnız 5 bin tl nin üzerinde olanlara bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifpoyraz -- 7 Eylül 2011; 18:09:16 >

• 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifpoyraz -- 8 Eylül 2011; 0:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifpoyraz

1
    1990 ustu alirsan parca problemi yasamazsin.Gayette ucuz japon otocularda.
  • 4x4 unu tavsiye edermisiniz. 1991 model dusunuyorum.. Yada ecvt model in I. Bilgisi plan varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaruz

4x4 unu tavsiye edermisiniz. 1991 model dusunuyorum.. Yada ecvt model in I. Bilgisi plan varmi?

Evet bende tam olarak bundan istiyorum konuyu rastgele gördüm bizi aydınlatın :)
  • Sitede olanlar uzerinden arastirma yapacagim bence alinir. Ozellikle 4x4 olani....
  • quote:

Sitede olanlar uzerinden arastirma yapacagim bence alinir. Ozellikle 4x4 olani....
    arkadaşlar süpersiniz konu 3 yıl birden hortladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

arkadaşlar süpersiniz konu 3 yıl birden hortladı :)

Alıntıları Göster
    kimse bu konuda bir bilgi sahibi değil yada tavsiye edebilecek bir bilgisi yok. ancak ben yinede eskide olsa bu aracı almayı düşünüyorum özellikle 4x4 olanından, birde bakımını yaptımmı deme keyfine....

• quote:

kimse bu konuda bir bilgi sahibi değil yada tavsiye edebilecek bir bilgisi yok. ancak ben yinede eskide olsa bu aracı almayı düşünüyorum özellikle 4x4 olanından, birde bakımını yaptımmı deme keyfine....

Alıntıları Göster
    Yaw arkadaşlar Gidin o paraya LADA alın keyfinize bakın. Lada istesende arıza yapmaz. arkasına pul tak tarla sür . kesinlikle bozamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sstmemrah

Yaw arkadaşlar Gidin o paraya LADA alın keyfinize bakın. Lada istesende arıza yapmaz. arkasına pul tak tarla sür . kesinlikle bozamasın.

Alıntıları Göster
    ben 1.2 motor olanından buldum acaba bu araca 4 çeker sistemini yerleştirebilirmiyiz
  • Haluk92 H kullanıcısına yanıt
    Yapamazsınız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Yapamazsınız sanırım.
    Aldın mı bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Aldın mı bari

Alıntıları Göster
    aldım kullanması cok keyifli bir arac 4ceker sisteminide yapabılcegımı ogrendım fakat cok tuzlu bır fıyat istediler yanlız bu arabayı alcaksanız saglam olacak şuan amortisör aks ve rot almam gerekıyor başka önemli bir sıkıntısı yok 1200 motora göre cok kuvvetli 1600 motorlu şahinlere taş cıkarır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haluk92

aldım kullanması cok keyifli bir arac 4ceker sisteminide yapabılcegımı ogrendım fakat cok tuzlu bır fıyat istediler yanlız bu arabayı alcaksanız saglam olacak şuan amortisör aks ve rot almam gerekıyor başka önemli bir sıkıntısı yok 1200 motora göre cok kuvvetli 1600 motorlu şahinlere taş cıkarır :)

Alıntıları Göster
    birde elinde komple 4ceker sistemi olupta satacak arkadas varmı ?
  • quote:

Arkadaşlar 4 yıldır 1991 model justy 1.0 aktive yani 4x2 önden çekişlisini kullanmaktayız, rutin bakımlarını mutlaka yaptırıyoruz ve aman aman bir ücret harcanmıyor lakin parçası heryerde yok, bu arabaya ben bineceğim derseniz parçasını lazım değilken dahil takip etmeniz gerek yani hangi parçacıda ne var bilmeniz unutmamanız yeterli sonra lazım olunca tektek aramak yerine direkt gider alırsınız...

4x4 lere kesinlikle bulaşmayın heleki otomatiklerine hiç bulaşmayın yoksa burnunuzdan gelir 1.0 justy harici diğer araçlar gibi masraflılar...

Biz afedersiniz eşek gibi kullanıyoruz patır kütür çukur hendek hiç sorun etmeden zıplatıp gidiyoruz, bunu ilk başlarda araba nerde tırak orda bırak misali yapıyorduk artık bırakma gibi bir düşüncemiz yok ama alışkanlık olmuş halen sert kullanıyoruz ve her yıl ortalama 500 lira masraf ediyoruz, aklınız karışmasın bu harcamayı biz bu şekilde kullandığımız için yapıyoruz heleki arabaya siz nazik davranırsanız emin olunki 5/6 bin liralık diğer araçlara göre 5 yılda bu araç kendi parasını çıkarır araç size bedava gelmiş gibi olur, nedeni oldukça açık, araç ortalama 6 bin lira bu fiyata az yakar çok kaçar, vergisi yoktur "26.TL" oldukça seri hareket eder ve bir o kadar sağlam ve geniş açılı rahat kullanımlı bir araçtır...

6 aylık rutin bakımda yapılacaklar;
    Balata/yag/su!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caT_TR_06 -- 6 Temmuz 2014; 20:12:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caT_TR_06

quote:

Arkadaşlar 4 yıldır 1991 model justy 1.0 aktive yani 4x2 önden çekişlisini kullanmaktayız, rutin bakımlarını mutlaka yaptırıyoruz ve aman aman bir ücret harcanmıyor lakin parçası heryerde yok, bu arabaya ben bineceğim derseniz parçasını lazım değilken dahil takip etmeniz gerek yani hangi parçacıda ne var bilmeniz unutmamanız yeterli sonra lazım olunca tektek aramak yerine direkt gider alırsınız...

4x4 lere kesinlikle bulaşmayın heleki otomatiklerine hiç bulaşmayın yoksa burnunuzdan gelir 1.0 justy harici diğer araçlar gibi masraflılar...

Biz afedersiniz eşek gibi kullanıyoruz patır kütür çukur hendek hiç sorun etmeden zıplatıp gidiyoruz, bunu ilk başlarda araba nerde tırak orda bırak misali yapıyorduk artık bırakma gibi bir düşüncemiz yok ama alışkanlık olmuş halen sert kullanıyoruz ve her yıl ortalama 500 lira masraf ediyoruz, aklınız karışmasın bu harcamayı biz bu şekilde kullandığımız için yapıyoruz heleki arabaya siz nazik davranırsanız emin olunki 5/6 bin liralık diğer araçlara göre 5 yılda bu araç kendi parasını çıkarır araç size bedava gelmiş gibi olur, nedeni oldukça açık, araç ortalama 6 bin lira bu fiyata az yakar çok kaçar, vergisi yoktur "26.TL" oldukça seri hareket eder ve bir o kadar sağlam ve geniş açılı rahat kullanımlı bir araçtır...

6 aylık rutin bakımda yapılacaklar;
    Balata/yag/su!

Alıntıları Göster
    Neden 4*4 almamalıyız ? Kışın karda bayağı avantaj sağlıyormuş.Bildiğim kadarıyla 4*4 ü düğme vasıtasıyla açıp,kapanabiliyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Neden 4*4 almamalıyız ? Kışın karda bayağı avantaj sağlıyormuş.Bildiğim kadarıyla 4*4 ü düğme vasıtasıyla açıp,kapanabiliyormuş.

Bütçeniz uygun ise elbette 4x4 alın lakin baştan aşağı komple bir yenilemek mutlaka gerekiyor akabinde ise aracı sürekli bizim gibi :) üzmezseniz emin olun harcadığınıza değer, ne kadar harcanır derseniz en az 2.000.TL harcarsınız araç baştan aşağı yenilenir ve sağlıklı kullanılırsa en az 10 yıl sorun çıkarmaz diye 4 yıllık tecrübelerim ile düşünüyorum ama yinede tavsiyem 4x2 yani önden çekişli, kışın demişsiniz, belki güleceksiniz ama aracımın üzerinde 3 sene önce çıkma olarak alınan özelliğini artık kaybetmiş catlaklar oluşmuş lastik ile geçtiğimiz kışın o buzlu/karlı yollarda dirift yapa yapa gidiyordum yani demem o ki en az 5 yıllık bitik bir lastikle bile yavaş gidilirse araçta diğer aynı fiyat araçlara nazaran kayma savurma olmuyor, zaten hafif araç tüm yük önü yani motoru, önden çekiş oluncada hiç sıkıntı yaşanmıyor, yani en temiz 4x4 de alsanız illaki masraf gerekecek birde ankara yada izmir de değilseniz çok uğraşırsınız parca aramak bulmak bu iki il dışında zor, ha acelem olmaz derseniz nerde olursanız olun istanbula sipariş geçiyorsunuz 2 iş günü içinde elinizde oluyor parçalar...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.