Şimdi Ara

Subwoofer Önerisi ve EDIFIER C2 kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkardaşalr 1 hafta önce büyük bir hata yaparak Jwin S 5500 5+1 ses sistemi aldım 1 hafta içinde bozudu sinirden parçaladığım içni garantiyede götürme gereği duymıcam saten buna zamanım yok şimdi sizce kumandalı Subwoofer'ı olan nasıl birşey alıyım ve gidip alma şansım olmadığımdan esnafım ve dükkandan çıkamıyorum eksenden kapıda nakit sipariş edicem seçenekerşimde şunlar gibi gözüküyor bakın bakalım önerilerinizi bekliyorum ayada bonsu seçenek sunabilecek varsa beklerim

seçenek 1
    EDIFIER C2 diye bir model gördüm bu 2+1 ama kaliteli ve uazaktan kukmandalı bir 2+1 bunda 2 ayrı kolonu tek tek kısma özelliği varmıdır dersiniz ? eğer varsa kolan girişlerinden bir apartla ben bunu 4+1 yaparım ve bana yeter
    http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_33731_EDIFIER_C2__2_1__30W_RMS__Ses_Sistemi.html

seçenek 2
    PIRANHA PRN-5600 modelini alıp eski cretive yada jwin uydularıyla kullanmam
    http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_30829_PIRANHA_PRN-5600_Siyah__10W_RMS_Subwoofer__Uzaktan_Kumanda__5_1_Ses_Sistemi.html

amacım nedir amacım lanet olası uzaktan kumandı bir ses sistemiyle film izlerken ön ve arka uydulara hükmetmektir

• edifier tavsiye ederim ben x600 kullanıyorum ses kalitesi umduğumdan daha iyi pişman olmassın alırsan
  • hocam neden creative, logitech, altec lansing gibi markaların uygun fiyatlı olanlarından almayıp ta çin çakması ürün almak istiyorsunuz ki?
    ben olsam alırım logitech x-540 bakarım keyfime jwinmiş ıvır kıvırmış hiç girmem ikinci sefere
  • çin çakması dediğin edifier in hem ses kalitesi hemde malzeme kalitesi senin saydıklarından kat kat daha iyi isimleri var sadece abartılacak markalar değil
  • Genelde güzel ses performansı veren ürünleri var, pişman olacağını düşünmüyorum. Yurtdışındasın diyor ama yaşadığın yerde test edebileceğin bir mağaza varsa gidip demek istediğimi anlayabilirsin. Özellikle tweeterları sayesinde tiz çıkışı çok güzel.
    Çin çakması diyen arkadaş da bu gereksiz ve saçma önyargısını belirttiğim gibi test ederek yıkabilir. Çakma felan değil sektörde kendine güzel bir konum edinmiş tanınmış bir firmadır Edifier.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUZz -- 9 Kasım 2010; 2:27:44 >
  • Bildiğim kadarıyla Edifier Kanada firması. Çinde kendi fabrikasında üretim yaptırıyor. Thermaltake, seagate gibi markalarda aynı politikayı izliyorlar

seçtiğiniz sistemde tasarım olarak da oldukça hoş gözüküyor
  • arkadaşlar konuyu iki ay sonra hortlatmış olacağım ama google'da edifier c2 diye aratınca çıkan ilk dh sayfası olduğundan yazmak istedim... edifier dediğiniz markayı şahsen ve iki arkadaşımla da ister logitech olsun ister creative olsun bu tarz isim yapmış markalar ile denedik... x600'ü evime 90 liraya alırken en az onun kadar güçlü ve en önemlisi temiz sesi verebilen en ucuz logitech'di ve z3e 300 liraydı... markalara bok atmadan önce biraz deneyip görüp araştırsanız daha iyi olur...
  • X600 alacam ama hiç bir yerde bulamıyorum
  • hacıt bendede jwin5500 war 1.5 sene oldu sanırım alalı cayır cayır tam performans kullanıyorum..
    işin iyi tarafı sesleride o marka çakması ürünlerden daha kaliteli ve yüksek alıyorum =)) şansına böyle birşey olmuş olabilir bi garantiye vermeyi dene.. mutlaka ilgileniceklerdir.. bir arkadaşıma daha aldırdım onunki 6 ay içinde kendini tüketti firma yenisini yolladı h.b aracılığı ile.. hala daha kullanıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.