Şimdi Ara

süper adsl modem asus wl-500w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300Mbps, 802.11n (Draft N), 4-Port, Print Server
    Arkadaşlar bu modem bildigim kadar türkiyede satışa sunulmadı.
    Yurtdısından hangi siteden ve nasıl bu modemi getirebiliriz.
    Gümrük işi falan nasıl olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimarsinan -- 5 Şubat 2008; 16:18:00 >

• Benim bildiğim TTnet onaylı olmayan modemler çalışmıyor.Hatalıda olabilirim.Eğer alacaksan Ebay.com ' da bulabilirsin büyük ihtimal.
  • Öncelikle ürünü ayrıntılı incelemeni tavsiye ederim, Avrupada ADSL over ISDN standartı yaygın olarak kullanılıyor yani alacağın modem Türkiyede çalışmayabilir çünkü ülkemizde ADSL over POTS standartı mevcut, ayrıca ürün adaptörü problem çıkaracaktır.Draft N ise lokalde kablosuz dosya paylaşımı yapmayacaksan hem pahalı hem de lüzumsuz, zira düşük hızda ADSL bağlantı tarifeleri sana zaten kısıtlı bir bandgenişliği sunacak yani Kartal -Pendik minibüs hattında ferrari kullanmak gibi birşey
  • Bu modemi adsl olarak kullanmayı düşünmüyorum normal kablolu modeme baglamayıp. Modeme 2 tane webcam koyup internet üzerincen canlı olarak izlemeyi düşünüyordum bilgisayardan bagımsız olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarmatian

Öncelikle ürünü ayrıntılı incelemeni tavsiye ederim, Avrupada ADSL over ISDN standartı yaygın olarak kullanılıyor yani alacağın modem Türkiyede çalışmayabilir çünkü ülkemizde ADSL over POTS standartı mevcut, ayrıca ürün adaptörü problem çıkaracaktır.Draft N ise lokalde kablosuz dosya paylaşımı yapmayacaksan hem pahalı hem de lüzumsuz, zira düşük hızda ADSL bağlantı tarifeleri sana zaten kısıtlı bir bandgenişliği sunacak yani Kartal -Pendik minibüs hattında ferrari kullanmak gibi birşey

Zaten bu model modem değil sadece Router. Bende Bittorent webcam ve ftp server için arıyom bu modeli ha bide n draft ı var ama şimdilik o kadar önemli değil o kısmı kanadada 95$.. Her yerde satılıyor nerdeyse ama elbette yine Türkiye hariç
    http://infonec.com/site/main.php?module=detail&id=342187

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 5 Mart 2008; 22:18:39 >

• Bende eBay'den WL-500g Premium yada WL-500W sipariş etmeyi düşünüyorum. Ama bir şekilde Türkiye'den temin edebilirmiyim diye arıyorum hala..
  • Arkadaşlar elimde 1 adet aradığınız üründen var. ilgilenirseniz adresi

http://urun.gittigidiyor.com/ASUS-WL-500W_W0QQidZZ10259867

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunyassa -- 6 Haziran 2008; 19:39:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.