Şimdi Ara

Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu selimle nadya önceden nasıl tanışmışlar ki, birlikte çekilmiş ev hali fotoları felan var
  • quote:

Orjinalden alıntı: elinter

şunların hepsini deşifre edin hatta ahlak masasını arayın :

green_full, plextor, apolloturk, codderial, dincerZ, Emre, angelksk, BmO, borostican, darker, Kuzen®, EnerMaxTeo,

dincerZ sen daha akıllanmadınmı canım?

edit : yeni abazanlar..

ayıp oluyor ama memleket meselesi o yüzden baktık

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 20 Kasım 2006; 0:57:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

ya bu selimle nadya önceden nasıl tanışmışlar ki, birlikte çekilmiş ev hali fotoları felan var

Bu yarışma 1 haziranda başlamış 31 temmuzda bitmiş yani izlediklerimiz eski görüntüler finale 2 türk 2 yunanlı kalmış ama daha final çekilmemiş final cape town da olucakmış şuan yarışmacıların hepsi kendi yaşamlarına dönmüşler ama yarışma hakkında en ufak bilgi veremiyolarmış bende bunu ispatlamak için selimin yonja linkini verdim o fotolar yeni çekilmiş şuan nadya ile çıkıyolarmış özelliklede yonjasına son giriş tarihine bakın derim

• arkadaşlar fotograflar bölmüne giremiorum. alla karetsin bu yunanca lütfen yardım edin
  • bu kıs gerçekmi
  • sırf gıcıklığına yonja hesabı aldım selimin sayfasına girdim. çizdiğim yerlere bakın sizce çelişmiyor mu madem yarışmadasın yuvarlak içine aldığım yazıyı ne zaman yazdın? bir de altına yarışmadayım yazmış. panamada internet cafeye mi gitmiş ya da acun abisinin bilgisayarını mı kullanmış

Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş!

• quote:

Orjinalden alıntı: pipican

quote:

Orjinalden alıntı: antique

ya bu selimle nadya önceden nasıl tanışmışlar ki, birlikte çekilmiş ev hali fotoları felan var

Bu yarışma 1 haziranda başlamış 31 temmuzda bitmiş yani izlediklerimiz eski görüntüler finale 2 türk 2 yunanlı kalmış ama daha final çekilmemiş final cape town da olucakmış şuan yarışmacıların hepsi kendi yaşamlarına dönmüşler ama yarışma hakkında en ufak bilgi veremiyolarmış bende bunu ispatlamak için selimin yonja linkini verdim o fotolar yeni çekilmiş şuan nadya ile çıkıyolarmış özelliklede yonjasına son giriş tarihine bakın derim

hadi yaa.. ben bunları bilmiyordum bak, gerçi yarışmayı da 2 kere izleme fırsatım olmuştu ama ikisinde de NADYA'yı farketmemek elde değildi

• Adam fotolarla nispet yapıyo götür bakalım hatunu
  • Meşallah....
  • adam zaten tam bir fırlama.. Son model arabalar, 7tepe'de okumalar.. Bu adamın survivor'da işine onuda anlamış değilim!!
    Ama Nadya çok hoş birkız Allah için... Allah sahibine bağışlasın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: NonSensical

o_O ne kızmış beee (acaba kız mı)
  • ben bu yunan kızını varyaaaa
  • BİR NADYA VARDI CANI SIKILAN, CANI SIKILAN

TÜRK SEL-İM GELDİ SIKINTI GİTTİ, SIKINTI GİTTİ
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakoşsayar -- 20 Kasım 2006; 12:20:54 >
  • Harcanıyon buralarda.. ben de..
    quote:

Orjinalden alıntı: hakoşsayar

BİR NADYA VARDI CANI SIKILAN, CANI SIKILAN

.

• quote:

Orjinalden alıntı: hakoşsayar

BİR NADYA VARDI CANI SIKILAN, CANI SIKILAN

.

Supersin
  •  Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş!

• süpermiş ya
    ama nereden yorum ekliycez ben göremedim
    quote:

Orjinalden alıntı: georgia

Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş!

EDIT:tamamdır hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerafettinIsBack -- 20 Kasım 2006; 12:54:37 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: NonSensical

o_O ne kızmış beee (acaba kız mı)

Gidip bi bakmak lazım kız mı değilmi

• evet bol bol yorum yazın D.H nin kalitesini düşürün. Bide D.H ye selamlar falan demeyin direk forumun linkini vereyin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.