Şimdi Ara

Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abazanlığınızı yunanlılara da göstermenize gerek yoktu.
  • dimi yunanlılarda kesin anlamıstır bizim turk oldugumuzu turkce neler yazdıgımızı
  • yunanistanda Türkçe bilen bir yığın rum var.ayrıca ne yazdığını tahmin etmek için enstein olmak gerekmiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: georgia

dimi yunanlılarda kesin anlamıstır bizim turk oldugumuzu turkce neler yazdıgımızı
  • Yaw yorumlara koptum yaw..
  • yunanistanda turkce bilen bir yıgın rum da gidip nadyanın kişisel sayfasındaki yorumları okuyacak dimi
    hadi okudu diyelim ne olucak ki?
    utanır mısınız yani bi rum bunları okusa?

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

yunanistanda Türkçe bilen bir yığın rum var.ayrıca ne yazdığını tahmin etmek için enstein olmak gerekmiyor.
    quote:

dimi yunanlılarda kesin anlamıstır bizim turk oldugumuzu turkce neler yazdıgımızı

• batılıların bizim hakkımızdaki önyargılı düşüncelerini haklı çıkarmaya gerek yok .ülkemizi rezil ettiğinin farkında mı acaba yorum yapanlar.
    quote:

yunanistanda turkce bilen bir yıgın rum da gidip nadyanın kişisel sayfasındaki yorumları okuyacak dimi
    hadi okudu diyelim ne olucak ki?
    utanır mısınız yani bi rum bunları okusa?

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

yunanistanda Türkçe bilen bir yığın rum var.ayrıca ne yazdığını tahmin etmek için enstein olmak gerekmiyor.
    quote:

• yaa bırakın kardeşim bunları bakalım yunanlılar ne yazdı warmı rumca bilen aranızda.Hem nadya o biçim yani o resmi gördükten sonra yorum yapmamak imkansız zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apolloturk

süpermiş ya
    ama nereden yorum ekliycez ben göremedim
    quote:

Survivor nadya nın kişisel sayfası burada gel vatandaş!

EDIT:tamamdır hallettim.

yazılarnlara bakın

• altın damarı bulmuş madenci tiplemeleri olmuş burası.İşin ilginci bu nadyamıdır nedir kıza 10000 basan hatunlar tv de falan kiloyla gidiyo
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.