Şimdi Ara

Suskunlar neden bitti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
23.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarım kalmıştı tekrar başladım 3 günde 21. bölüme geldim en az 7 kere ağlamışımdır dizi 28. bölümde bitiyor içimde boşluk var bitmese keşke

• Yapay Zekanın Yanıtı

Suskunlar Neden Bitti?

"Suskunlar" dizisi, yayın hayatına başladığı günden itibaren yüksek reytingler alarak büyük ilgi toplamıştı. Ancak, belirli bir noktadan sonra dizinin yayından kaldırıldığı duyuruldu. Peki, "Suskunlar" dizisi neden bitti?

Dizinin yayından kaldırılmasına ilişkin olarak çeşitli nedenler öne sürülmüştür. Bunlardan en çok dile getirilen nedenler arasında;

• Seyirci Azalması: "Suskunlar" dizisinin reytingleri, ilk bölümlerine kıyasla zamanla düşüş göstermişti. Bu düşüş, dizinin yayından kaldırılmasında etkili olmuş olabilir.

• Yüksek Prodüksiyon Maliyetleri: Dizi, görkemli sahneleri ve kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Bu durum, dizinin prodüksiyon maliyetlerini artırmıştı. Maliyetlerin gelirleri karşılamaması, dizinin sonlanmasına yol açmış olabilir.

• Konu Tükenmesi: Dizinin konusu, "adalet arayan bir grup susturulmuş insanın hikayesi" olarak tanımlanabilir. Ancak, zamanla dizinin konusunun tükendiği ve yeni hikayeler üretmede zorluk yaşandığı düşünülmektedir.

"Suskunlar" dizisi, toplamda 80 bölüm yayınlanmıştır. Dizinin yayından kaldırılması, izleyiciler arasında hayal kırıklığı yaratmış olsa da yukarıda belirtilen nedenler, dizinin sonlanmasının ardında yatan olası faktörler olarak görülmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • çok kaliteli diziydi ama 2.sezon bozdular dogal olarak reytingler düştü insanlar izlemeyi bıraktı. dizi ticari bişey oluncada para kazanamayınca bitirdiler.
  • İlk sezon bence çok iyiydi.2.sezonu hiç beğenmedim ama daha sonra yayın hayatı sona erdi.
  • İlk sezon cidden çok iyiydi annem her bölümünde ağlıyordu ikinci sezon izlemedik bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon bölümlerini HD olarak izliyordum bir ara sonra ne olduysa bıraktım izlemeyi hatırlamıyorum.
    Güzel diziydi konusu itibariyle.
  • Ilk sezon gayet iyiydi ikinci sezon senaryoda sivayınca reyting düştü ve yayından kalktı reyting de bitiyo olay.

• Benimde diziyi bitireli 1 ay oluyor. 1.Sezon muhteşemdi. 2.Sezon zayıftı ve finali çok saçmaydı.
    Gurur, Ecevit & Totoş İrfan en sevdiğim karakterlerdi.
  • Arkadaşlar yapmayın bence asıl mesele 2. sezondaydı

• Bitirildi.

• En sevdiğim klip müzikle acaip uydurmuşlar.
  • Show tv ve bir dizinin devam etmesi imkansız gibi birşey.
  • Ilk sezonu gozumuzu kirpmadan izliyoduk ailecek. Annem genelde agliyodu. 2. Sezonda ne oldu hatirlamiyorum bile cok izlemedim.

• Finali çok kötüydü.

• İlk sezonda bitmeliydi bu dizi. O zaman efsaneler arasında yer alırdı ama ikinci sezonda çok bozdu, amaçsız uzatıldı ve seyircisini kaybetti.
  • ilk sezonunun ilk bölümleri çok iyiydi , kaçırmadan izlerdim sonra sezon sonuna doğru standart diziler gibi senaryo uzasın diye saçma sapan olaylar kuruldu diye hatırlıyorum.Mesela olay tam çözülecek hooop bir şey oluyor , olay uzuyor yine aynı şeyler filan. 2. sezonu ise hiç izlemedim.

Hatta o zamanda bir çok kişi aslında bu dizi 10 bölümlük olacaktı o zaman şahane olurdu diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Türk dizi tarihinin en iyi sahnelerinden kesinlikle.
  • İyi hatırlattın 2.sezonu bitirmemiştim şimdi sıfırdan başlayıp tamamliyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Türk dizi tarihinin en iyi sahnelerinden kesinlikle.

annemlen zirlamistik hatirliyorum da

• Çalıntı olduğu yankı yaptı herhalde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.