Şimdi Ara

'sxs.exe': gizli dosyalari gösterme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar merhaba, sanirim bir trojan yedim. bir arkadasin pcsinden dosya cekmek icin flash bellegimi goturmustum. dosyayi pcme aktarayim derken cift tiklamama ragmen flash bellek icini gostermedi. sag tus ile tikladigimda bellekte bir autorun oldugunu farkettim ama oyle bir sey yuklememistim. killandim, gizli dosyalari goster dedim ama hicbir sey yoktu. yalniz onu yaparken gizli dosyalarin hic acilmadigini farkettim. winrar kullanarak baktigimda flash bellekte sxs.exe ve autorun.inf isimli iki dosya vardi ve bu sey kendini benim pcme de kopyalamisti. dosyalar d surucusunde kendini gizli olarak muhafaza ediyordu. her neyse esas konuya gelelim, bu iki dosyayi kaspersky temizledi ama etkisini duzeltmedi ve su an gizli dosyalari goser secenegim islevini yapmiyor. tekrar nasil aktif edebilirim bu secengi onu soracaktim. bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczac -- 30 Ekim 2006; 4:31:25 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_9478084/tm.htm su konuya br log dosyasi gonder dostm. resimli anlatim ve prg linki orada var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.