Şimdi Ara

sygyic türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iturkeybiz sitesindeki yorumlardan yola çıkarak sygic türkiyeyi satın aldım.ancak bu kadar saçma bi uygulama görmedim.diyarbakırda girdiğim çift gidiş çift geliş bi yolu arazi olarak gösterdi ve hız 110-120 hızları güncellenmemiş.yani şehirlerarası yollarda hızı limitini 90 olarak gösteriyor.poi ler yetersiz.bi yol üzerinde 20 benzin istasyonu varsa 3 tanesini gösteriyor.isim olarak da sıkıntılı yani ben shellden alırım yakıt mesela ancak istasyon adlarını vergi adı olarak almış yani murat petrol,demirler petrol gibi.koca bi hayal kırıklığı....hava durumu var kullanılamıyor...bunlar güncelleme çıkarmıyolar mı ya..alacak olanlar varsa igo tek geçerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozennn -- 15 Ağustos 2013; 11:26:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frozennn

arkadaşlar iturkeybiz sitesindeki yorumlardan yola çıkarak sygic türkiyeyi satın aldım.ancak bu kadar saçma bi uygulama görmedim.diyarbakırda girdiğim çift gidiş çift geliş bi yolu arazi olarak gösterdi ve hız 110-120 hızları güncellenmemiş.yani şehirlerarası yollarda hızı limitini 90 olarak gösteriyor.poi ler yetersiz.bi yol üzerinde 20 benzin istasyonu varsa 3 tanesini gösteriyor.isim olarak da sıkıntılı yani ben shellden alırım yakıt mesela ancak istasyon adlarını vergi adı olarak almış yani murat petrol,demirler petrol gibi.koca bi hayal kırıklığı....hava durumu var kullanılamıyor...bunlar güncelleme çıkarmıyolar mı ya..alacak olanlar varsa igo tek geçerim...

Sygic dün ücretsizdi indirdim sen niye satın aldın ki

• kaRDEŞ İNDİRİDİĞİN SÜRELİ BEN BELKİ KISITLAMA YAPMIŞLAR DİYE TAMAMINI İNDİRDİM..
  • Tomtom haritalarını kullanıyor diye biliyorum yani kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.