Şimdi Ara

Symbian & MS mobile !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm symbianlı telefonlara Microsoft mobile işletim sistemi yükleniyomuş diy duydum bunun aslı varmı ?

• olmaz öyle şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: gren

olmaz öyle şey
    saçmalamayın arkadaşlar...
  • quote:

olmaz öyle şey
    sallamışlar imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomguard

sallamışlar imkansız

Alıntıları Göster
    yok dostum yaw kim demişse acayip sallamış bu kadarda olmazki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

yok dostum yaw kim demişse acayip sallamış bu kadarda olmazki

Alıntıları Göster
    onu kim demis yta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknclk

onu kim demis yta..

Alıntıları Göster
    atış serbest
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros

atış serbest

Alıntıları Göster
    bellimi olur cnm :D
    ziyaaa !
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

bellimi olur cnm :D
    ziyaaa !

Alıntıları Göster
    teknik olarak mümkün olduğunu hepiniz biliyordur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Alıntıları Göster
    pratik olarak açıklasan
  • quote:

pratik olarak açıklasan

Alıntıları Göster
    Yüklense de onu da denesek :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    oeğer pratik olarak bedavaya olursa symbianı severim o zaman ama hiç sanmam,yoksa sen microsoft yüklendiği için mi symbianlı telefon aldın
    quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

• quote:

oeğer pratik olarak bedavaya olursa symbianı severim o zaman ama hiç sanmam,yoksa sen microsoft yüklendiği için mi symbianlı telefon aldın
    quote:

Alıntıları Göster
    teknik olarak olur diyorum ben yani sistem olarak aynılar. aynı işlemciyi kullanıyorlar aynı donanımları kullanıyorlar. sonuçta olur ama dediğim gibi teknik olarak birilerinin yapması lazım

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar lütfen
    Her türlü bilgiye saygılı olmak lazım
    Ortaçağda dünya dönüyo diyenleri asmışlardı,
    Bakarsınız yarın deli cesareti olan biri dener ve başarır, yani bende pek inanmıyorum ama yinede açık bi kapı bırakmak lazım ama dimi??

• quote:

teknik olarak olur diyorum ben yani sistem olarak aynılar. aynı işlemciyi kullanıyorlar aynı donanımları kullanıyorlar. sonuçta olur ama dediğim gibi teknik olarak birilerinin yapması lazım

Alıntıları Göster
    quote:

yani şöyle diyelim,teorik olarak mümkün ama pratikte imkansız oke,onu oraya yüklemek yerine microsoftlu mpx220 almak daha mantıklı microsoft isteyen biri için oke

• quote:

Alıntıları Göster
    linux un en buyuk iddiası,bana rami olan makina gosterin,oraya bile yuklenirim...bunu bircok alete uygulayabiliyorlar.

googledan lınux le ilgili arastirmalar yapin kafayi siyirin.gameboy a linux yuklendiini bile gordum bi sitede,forumdakiler teker teker denedik oldu saolun felan diordu...

sonucta linux vs yukleniosa windows nie yuklenmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefairo -- 16 Haziran 2005, 17:18:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mefairo

linux un en buyuk iddiası,bana rami olan makina gosterin,oraya bile yuklenirim...bunu bircok alete uygulayabiliyorlar.

googledan lınux le ilgili arastirmalar yapin kafayi siyirin.gameboy a linux yuklendiini bile gordum bi sitede,forumdakiler teker teker denedik oldu saolun felan diordu...

sonucta linux vs yukleniosa windows nie yuklenmesin...

Alıntıları Göster
    bizim burda arkadaş telefon alırken , telefoncu öyle demiş ona yarın gidip bizzat sorucam

inşallah öyle bişey vardır ilk işim MS mobile yükletmek olur

• quote:

Orjinalden alıntı: İnvisible_Darkness

slm symbianlı telefonlara Microsoft mobile işletim sistemi yükleniyomuş diy duydum bunun aslı varmı ?

Tamemen saçmalık, yaparsa hackerler yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aTTra

quote:

Orjinalden alıntı: İnvisible_Darkness

slm symbianlı telefonlara Microsoft mobile işletim sistemi yükleniyomuş diy duydum bunun aslı varmı ?

Tamemen saçmalık, yaparsa hackerler yapar.
    hehe olayın hacker la ne alakası var anlaymadım

şu an öyle bişey olmasa bile emin ol ki ileride olacak istediğimiz makinada microsoftun nimetlerinden yaralanıcaz
  • quote:

quote:

yani şöyle diyelim,teorik olarak mümkün ama pratikte imkansız oke,onu oraya yüklemek yerine microsoftlu mpx220 almak daha mantıklı microsoft isteyen biri için oke

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gren

quote:

yok dostum ya pratikde de mümkün. Sadece yapmak istenmesi yeter. Bir bilgisayara os2 winxp macos kurmak gibi bişi. Sadece sistemlerin uyması lazım ki uyuyor. Symbianda windowsda aynı işlemciye sahip sistemlere kuruluyor. Bakınız Texas İnsturments sitesi. işlemcileri orda ve sistem olarak aynı. Ama sorun şurda beyler rom boyutu.

elimde şuan 7650 var romu 15 mb 6600 ınki ise 23 mb. yani 7650 os 7 kurmak teorik olarak mümkün ama ram yetmiyor. ram yetse kurulur %100

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.