Şimdi Ara

SYMBOL MÜ,ACCENT Mİ,ALBEA MI,LOGAN MI??3 UNDEN BIRINI ALICAM... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2 -albea
  • accent era iç mekanı çok gösterişli bir araç.. kullanımı zevkli.. benim tavsiyemde accent era dan yana..
  • accent derim bende diğerlerinden üstün kanaatimce
  • accentin üst versiyondan bi farkı kalmadı denebilir. motor gücü zaten tam istediğin gibi bi çok abisinden daha güçlü yeni accent.. 2005 ini kullandım.. tek beğenmediğim yönü motor sesi oldu bnm 306 dan sonra tabiki normal

arka camların bile lüks araçlarda manuelş olduğunu düşünürsen accentte bu dahi otomatik. öyle çok detayı varki.. içlerinde accent tek geçerim...
  • accent daha güncel kasa olabilir ama muadillerinde 2000 ytl fazla+ 2. elde hyundai servisleri yüzünden önyargılar mevcut(5 sene garantiyi kullanıcı hatası çık parayı uygulamasına çevirdiler)
  • B segmentte sedan kasayı güncel motorlarla yaygın kaliteli servisle sunuyor.albea-(clio-logan) şirket aracı olarak yaygın ve şirket aracı kullananların çoğu kendilerine araç alırken çoğunluğu bunları tercih etmiyorken hyundaide bu oran daha düşük neden olarak kullanım özellikleri gösteriliyor ama servis yedek parça olarak tercihini etkileyecek kadar fark olmadığını düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: etit

yıl öncesi tüm bayileri gezdim.sembol benzinli parasına verilen dizel loganla karşılaşamadım.
    logan ı reno bayi tavsiye etmedi alma diye satmalarına rağmen.aynı özellikler arada 1 milyar oynuyor.
    3-4 milyar fark var diyen yalan söylüyor.eğer bana 16 ya klimalı hidrolik direksiyonlu benzinli metalik 1,4 logan 0 km bulursan haber ver.Tüh diye dizlerimi döveyim.
    aynı özellikli era da 22,5 dan aşağı inmedi haberin ola.2 milyar farka değer mi?
    dizelleri sormadım belki dizel era da kampanya olabilir.sen araştır.her bayiye kalk git üşenme.
    quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

Bende symbol kullanıyorum ve sana tavsiyem eğer biraz daha para verebiliyorsan Accent era al bu diğer araçların içinde en cazip seçenek...
    Ancak albea symbol yda logandan birini seçmeyi düşünüyorsan bence loganı seç symbol benzinli parasına logan dizel alınıyo şimdiki aklım olsa loganı tercih ederdim ama benim durumum biraz farklı 2-3 ay içinde değiştiricem

Biz zaten şirket için aldık pek bi araştırma şansım yoktu kişisel olarak yürtme maliyetleri göz önüne alınınca symbol daha ağır bastı logana hiç bakmadık ben liste fiyatı üzerinden konuşuyorum ayrıca 1-2 ay öncesine kadar 0 km loganı 14 milyara veriyolardı forumda bir topic açılmıştı bu konu hakkında klimalı ve hidrolik dreksiyonlu bi loganda tahminim 16-17 civarına alınabilinir... Ayrıca reno bayisi loganı niye tavsiye etmedi ben onu anlamadım loganları istanbulda taksiciler kullanıyor ve benim bildiğim taksiciler şağlam araçlar seçerler loganda bence gayet düzgün bir araç sonuçta reno bu aracı bazı ülkelerde kendi amblemiyle satıyo....

• ben de yadırgadım hem de mais söğütözü .uzak dur dedi 2005 leri 0 larının yarı fiyatına gidiyor dediler.
    o fiyata da logan yok emin olabilirsin.14 dedikleri içi boş ve 2006 model içindi.haa dersen ki logan kötü mü?
    yooo..tavanı yüksek ve genişti.çok da hoşuma gitmişti.
    quote:

quote:

yıl öncesi tüm bayileri gezdim.sembol benzinli parasına verilen dizel loganla karşılaşamadım.
    logan ı reno bayi tavsiye etmedi alma diye satmalarına rağmen.aynı özellikler arada 1 milyar oynuyor.
    3-4 milyar fark var diyen yalan söylüyor.eğer bana 16 ya klimalı hidrolik direksiyonlu benzinli metalik 1,4 logan 0 km bulursan haber ver.Tüh diye dizlerimi döveyim.
    aynı özellikli era da 22,5 dan aşağı inmedi haberin ola.2 milyar farka değer mi?
    dizelleri sormadım belki dizel era da kampanya olabilir.sen araştır.her bayiye kalk git üşenme.
    quote:

Bende symbol kullanıyorum ve sana tavsiyem eğer biraz daha para verebiliyorsan Accent era al bu diğer araçların içinde en cazip seçenek...
    Ancak albea symbol yda logandan birini seçmeyi düşünüyorsan bence loganı seç symbol benzinli parasına logan dizel alınıyo şimdiki aklım olsa loganı tercih ederdim ama benim durumum biraz farklı 2-3 ay içinde değiştiricem

Biz zaten şirket için aldık pek bi araştırma şansım yoktu kişisel olarak yürtme maliyetleri göz önüne alınınca symbol daha ağır bastı logana hiç bakmadık ben liste fiyatı üzerinden konuşuyorum ayrıca 1-2 ay öncesine kadar 0 km loganı 14 milyara veriyolardı forumda bir topic açılmıştı bu konu hakkında klimalı ve hidrolik dreksiyonlu bi loganda tahminim 16-17 civarına alınabilinir... Ayrıca reno bayisi loganı niye tavsiye etmedi ben onu anlamadım loganları istanbulda taksiciler kullanıyor ve benim bildiğim taksiciler şağlam araçlar seçerler loganda bence gayet düzgün bir araç sonuçta reno bu aracı bazı ülkelerde kendi amblemiyle satıyo....

• Selam arkadaşlar:

Hepiniz harıkasınız cok tesekuur ederım ilginizden dolayı.Bende bugnlerde bu arabaların test suruslerıne cıktım.Accent motor olarak hosuma gıttı fakat ıc tasarımı cok sade ve bos geldı.Albeanın da basta da belırttgım gıbı ıscılıgı hosuma gıdıor dıgerlerıne nazarn.Bıde reno ya gıdıp sümbülğ sorucam...
  • quote:

ben de yadırgadım hem de mais söğütözü .uzak dur dedi 2005 leri 0 larının yarı fiyatına gidiyor dediler.
    o fiyata da logan yok emin olabilirsin.14 dedikleri içi boş ve 2006 model içindi.haa dersen ki logan kötü mü?
    yooo..tavanı yüksek ve genişti.çok da hoşuma gitmişti.
    quote:

quote:

quote:

Ya bende o kanuda bir araştırma yapmadım ama symbolden 3-4milyar ucuz olmamasınada şaşırmadım desem yalan olur doğru ikinci elde çok kaybettiriyor symboller çünkü dacia daha yeni türkiye pazarıda...

• ARKADAŞLAR SEMBOLDE KARAR VERDIM 1 HAFTA SONRA GELICEKMIS FOTOLARI KOYARIM.MODELI 1.4 16V EXPRESION...
  • ya BU arad başlıga karar verdıgımı nasıl yazıcam yaa? yardımcı olabılırmısınz?
  • ERA NIN RAKİPLERİ BUNLAR DEĞİL ADMİRE DESEN NEYSE AMA BUNLARIN ARASINDA KALİTESİYLE ERA DİĞERLERİNİN ARASINDA LOGAN DERİM ÇÜNKÜ ÇOK DAHA UCUZ OLMASINA KARŞIN SÜMBÜL VE ALBEA DAN PEK FARKLI DEĞİL
  • quote:

Orjinalden alıntı: conquers_

ARKADAŞLAR SEMBOLDE KARAR VERDIM 1 HAFTA SONRA GELICEKMIS FOTOLARI KOYARIM.MODELI 1.4 16V EXPRESION...

Hayırlı olsun doğru bir şeçim yapmışsın

Aldıktan sonra arabadan bahsedersin bize biraz
  • ARKADAŞLAR ARABAMI TESLİM LADIM BUGÜN GELMİŞ.PlatİN GRİ İLK İZLENİMLERİM RENAULT BU ARACI İLK SEMBOLE GÖRE BAY DEİŞTİRMİŞ...DIŞ DİKİZ AYNALARI ELEKTRİKLİ ,AYRICA SES SİSTEMİ Bİ ÖNCEKİNE GÖRE COK DAHA İYİ..EN YAKIN ZAMANDA ARKADAŞIMDAN DJİTAL FOTO MAKINESİ ALIP FOTOLARI PAYLAŞIRIM TAVSİYELERİ İÇİN HERKESE TEŞŞEKUR EDERIM..
  • şöyle bi baktımı era en mantıklı tercih...hem motor performansı hemde yeni bir model oluşuyla en az bir adım önde...renault symbolü değiştirmeye cesare edemio...çünkü bizim millet tutturmuş symbol die gidio...artık kabul edilsin...eskidiiiiiiiiiiiii
  • accent en mantıklısı geliyor

clio almıssın hayırlı olsun arkadasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huka Sampos -- 21 Ocak 2007; 23:25:05 >
  • Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Kazasız belasız günler. Resimleri bekliyoruz.

Bu arada başlığı değiştirmek için ilk mesajından düzelt diyorsun. Sonra başlığı değiştiriyorsun. yoksa tavsiyeler daha çok olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 21 Ocak 2007; 23:24:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.