Şimdi Ara

Tablet kendiliğinden açılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler yeni aldığımız Codegen Ultimix 99 Tablet Şarj Adaptörü takılı iken kapanmıyor. Şarja bağlı iken kapatma düğmesinden kapatma işlemi onaylanarak kapatılsa bile yeniden açılıyor. Adaptör takılı değilken kapanıyor sadece. Kapalı konumda adaptörü takınca cihaz kendiliğinden açılıyor.

Normal mi bilgisi olan tablet kullanıcıları

• huseyinder07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı tabletlerde öyle bir durum sözkonusu. Sizinkinde de şarj olurken kapanmıyor demek ki...
    Yine de kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyinder07 kullanıcısına yanıt
    Normaldir
  • cevaplarınız için teşekkürler ama kullanan birinin de evet bende de var demesi daha rahatlatacak sanırım

aslında saçma bir şey ne demek açmak istemiyorum ben kendiliğinden açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinder07

cevaplarınız için teşekkürler ama kullanan birinin de evet bende de var demesi daha rahatlatacak sanırım

aslında saçma bir şey ne demek açmak istemiyorum ben kendiliğinden açılıyor

Bende bugün codegen ultimix 94 aldım. Aynı durum sözkonusu. Bakalım full şarj olacak mı? 15 saat şarja bıraktım, ilk kullanım diye.

Hatta bir arkadaşımda Hi-level 9701w modeli de böyle.
  • hocam özelliği buymuş aradım sordum uzun zamandır bu şekilde kullanıyoruz artık
  • Yeni gördüm ama birinin işine yarar diye yazıyorum. Ayarlar dan hakkında ya yazılım bilgisine build numarasına birkaç kez peşpeşe basın artık bir geliştir icisiniz diyene kadar. Sonra çıkın ayarlardan geliştirici seçeneklerinde girin hafif uyku var onu kapatın. Bazı tel ve tabletlerde ekran ayarlarında da oluyor onu kapatırsanız uyur tablet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.