Şimdi Ara

Tablet Tutucu, Tablet Standı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
7.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

Merhaba ben sakarya dan burak yıldız bu ürünleri üretimini ben yapmaya başladım eğer ilgileniyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz telefonum 0542 558 43 94

Ürünlerin tanıtımını yaptığınız bir forum ilanı ya da forum dışı ilan var mı?

Henüz çalışmalarımız bitmedi, fakat hafta sonuna doğru sona yaklaşacağız, zaten buradada ürünü tanıtacağım, o zaman daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • @iceman_54, ok beklemedeyiz.
  • quote:

@iceman_54, ok beklemedeyiz.

Buyrun hocam umarım beğenirsiniz ve beğenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceman_54 -- 5 Mayıs 2013; 14:02:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

quote:

@iceman_54, ok beklemedeyiz.

Buyrun hocam umarım beğenirsiniz ve beğenilir.

merhaba

gelişme var mı ?

saygılarımla
  • merhaba
    ben yatarkenkolumuzu kaldırmadan(kolumda problem var) kitap okumak için bu tür bir alet bakıyorum. bir sitede 800 tl ye var ;ama çok pahalı. daha uygun bilen var mı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:41:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Yokmu bir gelişme?

http://tr.aliexpress.com/item/New-360-Rotating-Bed-Tablet-PC-Mount-Holder-Stand-For-iPad-2-3-4-5-Mini/2021645733.html

http://tr.aliexpress.com/item/tablet-car-holder-360-Rotating-Bed-Tablet-PC-Mount-Holder-Stand-For-iPad-Air-tablet-PC/1952619218.html

tr.aliexpress.com/item/New-360-Rotating-Bed-Tablet-PC-Mount-Holder-Stand-For-iPad-2-3-4-5-Mini/1793495282.html

Böyle ürünler var ama 7' tablete uyumlu mudur acaba?

Maalesef o işe artık sıcak bakmıyorum. Bu eğim verilebilen boru ve tablet tutucu kısmı Çin'den tedarik etmeden başka şansımız yoktu, onuda araştırdık fakat fiyat ve özellikle nakliye çok tutuyordu. 100TL ye tablet satılırken 100TL civarında olan tablet tutucu kullanıcılara pahalı gelir. Ayrıca böyle birşeye gerçekten ihtiyaç var mı tartışılır.

Kendi yapamadığım büyük kısmını Çin'den ithal ettiğim bir ürün için fazla uğraşmak istemedim. eozen81 kullanıcı adlı arkadaşımla ciddi ciddi uğraşıp Çinlilerle iletişime geçip bu üründen 2 adet numune aldık. 1 adet prototip yaptım ve eozen81 arkadaşıma gönderdim, kendisi kullanıyor. Bendeki ürüne ayak falan yapmadım, kaldırdım bir köşede duruyor. Artık tablet kullanmıyorum, çocuklara oyun oynamaları için aldığım tablet içinde böyle bir standa ihtiyaç duymuyoruz.

Linklerdeki üründen bende var, oralardaki fiyat 35TL ye falan geliyor, 25TL ye isteyen varsa gönderebilirim.. 7" Tablete uyar.

• okuzucu kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:41:12 >
  • Merhaba, hala evinizde mi acaba? Ben almak isterim. acil ayaklı kitap standina ihtiyacim var. Kol ve el ağrılarım çok feci. Günlerdir araştırıyorum. Ayaklı bir şey bulamadım. Bundan yararlananilirim.
  • siny S kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siny

Merhaba, hala evinizde mi acaba? Ben almak isterim. acil ayaklı kitap standina ihtiyacim var. Kol ve el ağrılarım çok feci. Günlerdir araştırıyorum. Ayaklı bir şey bulamadım. Bundan yararlananilirim.

Merhaba,

Ayaklı olarak yok, ona ayak yapmadım. Konu başlığındaki proje olumsuz sonuçlandı. Tablet tutucu stand duruyor, masaya yada yatak,kanepe vs kenarına mengenesi ile bağlanabilir, gerçi bu tip tutucular artık her yerde satılıyor. Yok illa ayaklı olsun derseniz benim laptop masası ayağına bir şekilde monte edebilirim. ( Feza laptop masası diye nette arayıp ayağın şeklini görebilirsiniz)

donanımhaber den mail gelmez oldu niyeyse, arasıra foruma girdikçe bildirimleri görebiliyorum. bana osmankuzucu@hotmail.com adresimden ulaşırsanız daha hızlı yanıt verebilirim.

Saygılar

• Samsungta güzel ürünler var ama fiyatlar pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.