Şimdi Ara

TAkas counter strike account silkroad accounta karsi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bana troy serverinde iyi bir char verene benim counter strike source accountimi vericem ama Karakter lvl 50 den düsük olmasin!!
    Saol!!

• Forum kirliliği buna denir.
  • Niye
    taksa yasak mi ?
    Yok
    Takas yapim baska bisey yoksa elimde nasil yaipm takas!!!!????
  • yukarıda üst başlık var oraya lütfen... modluk bana düşmez ama napalım forum bizim kullandıgımız forum kullandıgınız yeri temiz bulmak için temiz bırakın...
  • cs ile sro yu kimse bir tutmazaz
  • MUHAHA
  • quote:

Orjinalden alıntı: ganXta07

cs ile sro yu kimse bir tutmazaz

haklısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldiniho

arkadaslar bana troy serverinde iyi bir char verene benim counter strike source accountimi vericem ama Karakter lvl 50 den düsük olmasin!!
    Saol!!

Banada lvl 60 üzeri char verene 1.5 1.6 counter strıke source + hallıfe2 + ko da lvl 60 lık chars verıcem hadi bakalım
  • hö?
  • cs acc sı ne yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pk

cs acc sı ne yaw

steam accountu demek istedi arkadaş.Cs'ye girmek için yani source vecondition zeroya steam gerekli steamda bunları çalıştırmak için gerekli bi dosya acountla çalışıyor cs turleri var hangisinden aldıysan yani para karşılıgı onu oynayabiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: archerxx

quote:

Orjinalden alıntı: Pk

cs acc sı ne yaw

steam accountu demek istedi arkadaş.Cs'ye girmek için yani source vecondition zeroya steam gerekli steamda bunları çalıştırmak için gerekli bi dosya acountla çalışıyor cs turleri var hangisinden aldıysan yani para karşılıgı onu oynayabiliyorsun

saoL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.