Şimdi Ara

Takim'a player lazim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ve disiler, uzatmiycam konu sudur gumus kume 3'um 1'dim ama her oyunda ne ugursuzlukturki hep ya noob ya afk biri vardi ya adam ranked oyunda karakter deniyordu biktim bende Tek/cift sira yerine dereceli takim kurup takimla oyuna girmek istedim suan takimda Solo,jungle ve joker(heryerde oynuyor) suanlik bu kisiler iyi oynuyor lazim olan iyi bir destek ve saldiri gucu tasiyicisi alt koridor icin eger takima gelmek istiyen varsa burdan veya oyundan yazabilir oyundaki nickname: Thaantos. Birde 28 level bir kiz arkadasimizda var 30 olunca oda takimda. Birde takima gelceklerden ufak bir istek Skype veya TS3 olsun ve konusmada bayan arkadaslarimiz varken lutfen saygili olmaya calisin +15 yas olsun. Bu arada yasim 17

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SacredMovement. Dene beni miide tek rakibim bjergsen asfasssed

• Bu arada TR'deyiz. Gerci ranked'da baska kimler hero dener ki :(((

• support mainimdir. dewilwarrior (evet w) ekle konuşalım

edit:
    ad:fatih
    soyad:ozturk
    lig:gold4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leftist Pony -- 13 Ocak 2014; 0:01:47 >
  • Takim iyi ya offline varken diger acik olanlarla gircez faln iyi oldu. Simdi asil sikinti cektigimiz Attack damage carry :D bunuda bulursak hic bozgun olmaz :D

• Takim iyi ya offline varken diger acik olanlarla gircez faln iyi oldu. Simdi asil sikinti cektigimiz Attack damage carry :D bunuda bulursak hic bozgun olmaz :D

• Mete Erpek mi takımınızda?
  • Yaşım 17. Main ADC değil ama bu aralar ADC'ye merak sardım iyi farm yaptığım için. Günde max. 3-4 oyun atıyorum. Fazla iyi veya kötü oynadığım söylenemez. :P
  • Asil hesabimi arkadasa verdim altin1 idi. Adc mainim. Ama yeni hesapta oyle ahim sahim karakterler yok. Yine de zamanla aliyorum. Rp cekerek de aliyorum. Istersen deneyebiliriz

• bot lane için cins şeyler düşünürseniz ben varım, saldırı gücü taşıyıcısı yerine assassin burt dmg bir champ mesela.
  • Aslinda her lane de oynarım ama mutlaka 1 lane dersen anivia ile midde akali ve diana hariç herkesi öttürürüm onlari da liss veya sion ile cok rahat alabileceğimi düşünüyorum şu an köydeyim çarşambaya kayseriye geçiyorum ondan sonra günde en az 4 5 maç atabilirim(eğer evdeki net yakalanmadı ise sabaha kadar da:-)).Ama dediğim gibi ben şampiyonda kendimi geliştiriyorum lane olarak degil yani hemen kınamayın lütfen ismim elphir bakabilirsiniz gecmisime tr zaten

• west s4 üm west geçerseniz adc olabilirim

• solo mid sup oynayabilirim ama bronzum
    mormegil1

• Mainim ADC&Support Tristana mainimdir W/L oranım 18-8 (sadece tristana ile) Supportdada fena değilim yanımda iyi bir ADC olursa
    Skype var
    Yaş 16
    Nick: Epcing
  • EtiketinYarisi kullanıcısına yanıt
    PLAT 5

SALDIRI GÜCÜ TAŞIYICISI

4BringT0Life
  • Jung lazım olaydı damlardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.