Şimdi Ara

Tam karar veriyordum, kafam karıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar DELL INSPIRON 6400 ile HP NX7400(Sonoma) arasında kaldım.
    Alışveriş sitelerinden bakayım dedim, ancak forumlarda aratınca Hepsiburada.com ile sorunlar yaşandığını okudum. Weblebi nasıldır acaba? İnternetten almak zorundayım çünkü Teknosa'da ya da Bimeks'te 24 taksit olanağına rastlamadım. Antalya'da 24 taksit yapan bir mağaza varsa, söylerseniz çok sevinirim.

Kısıtlı bütçeyle elektronik ürün almak çok illet bir şey

• Notebook olarak tabii ki Dell 6400 ü almanı öneririm..Core Duo ile Sonoma arasında daglar kadar fark var..

Bir de, 24 taksit çok be kardeşim..Bi laptop almak için 2 sene taksit altına girmek bence çok sıkıntılı olur
    Bence 15 ayın üstüne çıkma derim.Mesela ben teketek.com diye bir yerden aldım..
    Hem fiyatları çok uygun geldi hemde mağzaları bana çok yakındı...Kargoları da çok iyi ve hızlı..

2 haftadır da aldığım notebook'tan hiçbir sıkıntım yok Allah a şükür

• Ben de Dell olsun derim. Ve gerçekten de 2 sene taksit ödemek bir noktadan sonra sana gına getirecektir. Ayrıca 2 seneye kadar o laptopa neler olacağı da belli değil. Bence 12 taksit uygundur.
  • teşekkürler önerileriniz için. ekonomik durumum 24 taksite uygun ne yazık ki
  • Forumları biraz daha araştırdım. İdeefixe'ye güveniyordum ve herkes iyi konuşuyordu hakkında, sonra çok kötü deneyimler de okudum. Hepsi Burada da aynı şekilde. Hem çok iyi hem çok kötü durumlar var anlatılan.
    Mavibilgisayar hakkında kötü bir şey duymadım daha. Var mı mavi bilgisayarla ilgili kötü bir şey yaşayan? Nerden alacağımı şaşırdım
  • Hepsiburada ve İdefixe'den daha fazla alışveriş yapıldığından şikayet edilmeside normal. bence her iki sitede güvenilir. mavide aynı şekilde sorunsuz. Fiyat olarak hangisini avantajlı görüyorsan ondan alışveriş yap derim ben

quote:

Orjinalden alıntı: halifax

Forumları biraz daha araştırdım. İdeefixe'ye güveniyordum ve herkes iyi konuşuyordu hakkında, sonra çok kötü deneyimler de okudum. Hepsi Burada da aynı şekilde. Hem çok iyi hem çok kötü durumlar var anlatılan.
    Mavibilgisayar hakkında kötü bir şey duymadım daha. Var mı mavi bilgisayarla ilgili kötü bir şey yaşayan? Nerden alacağımı şaşırdım
  • hepsiburaya güvenebilirsin arkadaşım. bu zamana kadar bende bi kaç defa ciddi anlamda alışveriş yaptım ve sorun yaşamadım. aynı şekilde mavi bilgisayarda çok iyi
  • dell 6400 daha mantıklı olur sanırım.
    netten alişveriş konusunda pek bilgim yok.
    hayırlı olsun şimdiden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.