Şimdi Ara

Tamir ve fw için tavsiye edebileceginiz adresler?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben yaz sonu amerikadan 2 adet xbox getirdim..bi tanesi beyaz 2.el(eski modellerden) ve e74 hatası veriyor 2 yada 1 kırmızı ısıkla calısıyor ekranda sadece o hata yazıyor..digeri ise en yenilerinden siyah elite versiyon zaten onuda kutulu olarak bestbuydan almıstım..bende suan sadece bikaç oyun var onları oynayabiliyorum..
    Sorum ise
    E74 hatası veren makineyi tamir ettirip fw'li hale getirtebilecgim ve elite olanıda sadece fw yaptırabilecegim sizinde daha once kullandıgınız guvendiğiniz tamir adresleri varsa benimle paylasabilirmisiniz?
    Aslında izmir'liyim eger izmir'de biyer olursa daha iyi olur benim için ama dediğim gibi guvenip anlastıktan sonra kargolayabilcegim adreslerde tabikide uygundur..
    yardımcı olabilirseniz cok tesekkur ederim
    iyi gunler

• izmir çankaya pit pazarının orada kuryap elektronik ve karşıyaka çarşının orada uğur elektronik var
  • Çok tesekkurler ayrıca bu bahsettiginiz adresler bilgili ve güvenilir diyebilirmiyiz?sanırım sizde ilgilisiniz yani daha önce herhangi bir alisverisiniz veya yardim ihtiyacınız oldumu?karsilayabildilermi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.