Şimdi Ara

XBOX 360 için 5 yaş çocuk oyunu tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 yaşında kızımla eğitici ve keyifli bir oyun oynamak istiyorum.

Örneğin;

Viva Piñata

Surfs Up

Disney Pixar Cars

family game night 4 xbox 360

Rio

Toy SToryhttps://www.youtube.com/watch?v=Hi1vpjhsV6I&t=160s

The Smurfs 2

vb oyun tafvsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 11 Şubat 2018; 14:2:16 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

5 Yaş Çocuklar İçin En İyi Xbox 360 Oyunları

Xbox 360, 5 yaşındaki çocuklar için çeşitli eğlenceli ve eğitici oyunlar sunmaktadır. Bu oyunlar, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine, problem çözme becerilerini geliştirmelerine ve yeni şeyler öğrenmelerine yardımcı olabilir.

1. Kinect Adventures!

Kinect Adventures!, hareket algılama kontrollerini kullanan tam vücut oyunudur. Çocuklar, engellerden kaçınmak, hedefleri vurmak ve hayvanları takip etmek için tüm vücutlarını kullanabilirler. Oyun, koordinasyonu, el-göz koordinasyonunu ve fiziksel aktiviteyi teşvik eder.

2. Zoo Tycoon

Zoo Tycoon, hayvanat bahçesi yönetme simülasyonudur. Çocuklar kendi hayvanat bahçelerini inşa edebilir, hayvanlar için yaşam alanları oluşturabilir ve ziyaretçiler çekebilir. Oyun, hayvan bakımı, ekonomi ve yönetim becerileri hakkında bilgi verir.

3. Sesame Street: Elmo's Letter Adventure

Elmo's Letter Adventure, Harfleri tanımayı ve kelimeleri yazmayı öğreten eğitici bir oyundur. Çocuklar, Elmo ve Susam Sokağı arkadaşlarıyla etkileşime girerek harfleri öğrenir, kelimeler oluşturur ve hikaye okurlar.

4. Cars 2: The Video Game

Cars 2: The Video Game, popüler Disney/Pixar filmi Cars 2'ye dayanan bir yarış oyunudur. Çocuklar filmdeki karakterleri kontrol edebilir, farklı yarış türlerinde yarışabilir ve dünyayı keşfedebilir. Oyun, el becerisini, problem çözmeyi ve araç bilgisi geliştirir.

5. Disney Infinity

Disney Infinity, çocukların sanal bir dünyada kendi hikayelerini oluşturmalarını ve oynamalarını sağlayan bir oyun serisidir. Çocuklar, Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars karakterlerini kullanarak maceralar yaratabilir, bulmacaları çözebilir ve kendi dünyalarını inşa edebilirler. Oyun, yaratıcılığı, hayal gücünü ve sosyal becerileri teşvik eder.

Xbox 360 için bu çocuk oyunları, 5 yaşındaki çocuklara eğlenceli ve eğitici bir oyun deneyimi sunar. Xbox çocuk oyunları, xbox 360 çocuk oyunları, xbox çocuklar için oyunlar, xbox cocuk oyunlari ve xbox eğitici oyunlar araması yaparak bunları ve benzeri oyunları bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • rayman legends(16TL) ve rayman origins(12TL) bu hafta indirimde... ikisi de çok keyifli oyunlardır... 5 yaşında gamepad hakimiyeti nasıl olur tam bilemedim ama özellikle ailecek oynamak için güzel şeyler...
  • Kötü ebeveyn nasıl olunur işte size bir örnek. O yaştaki çocuğa değil xbox da oyun oynatmak tabletten bile oyun oynatmamanız lazım ileride zeka geriliği oluyormuş bilim adamları açıkladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yaşımdan beri oyun oynarım, şuan 35 yaşındayım :) bence hurafelere inanmayalım... siz çocuğu güzelce eğitin, yeter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Kötü ebeveyn nasıl olunur işte size bir örnek. O yaştaki çocuğa değil xbox da oyun oynatmak tabletten bile oyun oynatmamanız lazım ileride zeka geriliği oluyormuş bilim adamları açıkladı.

sizin için başlıkta yazdığımı okumadığınızdan tekrardan aşağıda notunu düşüyorum.
    5 yaşında kızımla eğitici ve keyifli bir oyun oynamak istiyorum. (yani beraber oynayacağız demek istedim.)

bazı şeyleri söylemeden önce lütfen biraz araştırma yapın.
    http://www.ufakbilgi.com/bilgisayar-oyunlarinin-cocuklar-uzerindeki-etkileri.html

iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

7 yaşımdan beri oyun oynarım, şuan 35 yaşındayım :) bence hurafelere inanmayalım... siz çocuğu güzelce eğitin, yeter...

• Benim kızım da 5 yaşında. Smurf 2'yi birlikte oynadık.
    Tablette youtube'da gezmesinden iyidir.
    Ayrıca oyunların da zeka geliştirici özellikleri mevcut.

Ben de başka oyun tavsiyeleri bekliyorum aynı kategoride?
  • Aile yardımı lâzım. Kendim bile zor oynadım.(gerçi yönergeyi pek okumamıştım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutorial modu çoğu oyunda yeni yeni keşfetmeye başladım. Bu ne biçim oyun deyip kapatmıştım çoğunu :)
  • Kinect varsa onda bir sürü oyun var eğlenebileceği. Yoksa yazdıklarınız dışında lego nun oyunları var,fena değiller.

• Shrek in de oyunu vardı şimdi aklıma geldi

• Ben kız 4.5 yaşında tilkili bir oyun var onu oynuyor. Sıkıldığı zaman watch dogs 2 açıp şehirde araba sürüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.