Şimdi Ara

Taraftar Beşiktaş Otobüsünü Taşlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Galatasaray taraftarlarinin taslamasi uzerine bizim taraftarda ayaklanmis bu mac sıkıntılı gecicek

Bu öncesi mi sonrası mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Sonrasi hocam ayrica carsi daha konyaya girmemis ultraslanin tasladigi sari otobus mersinden gelen coluk cocuk olan taraftar otobusuymus duyduguma gore

• trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten savunmuyorum ama simdi sen gelip bana vurursan bende tepkisiz kalamam dogal olarak degil mi ?

• HanVincenzo kullanıcısına yanıt
    İkisi farklı hocam .iki grupta Birbirlerini oldurdunler umrumda degilde belki o taraftar otobusunde cocuk var aile var.

• Videodakilere bak cahil cühela adamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Zaten tasladiklari otobuste cocuk ve bayanlar varmis mersinden gelen otobusmus carsinin 30 otobusluk konvoyu henuz konyaya giris yapmamis

• Bu Futbol Teröristlerini alacaksın karakolda önce bi güzel döveceksin ondan sonra 6222'den hapse sokacaksın.Bak bakalım bi daha yapan çıkıyor mu.
  • Bunlar holiganlık yaparken sabri garajında tesise ferrariyle mi mercedesle mi gitsem diye düşünüyor yazık

• quote:

Sonrasi hocam ayrica carsi daha konyaya girmemis ultraslanin tasladigi sari otobus mersinden gelen coluk cocuk olan taraftar otobusuymus duyduguma gore

hocam mersindeki otobüs taşlanmadan önce konya girişinde gsli taraftarlara saldırı olmuş ultraslan çukurovaya haber gidince de bu mallar da gitmiş otobüsü taşlamış sonra beşiktaşlılar da başlamış olay çok daha fazla karışacak şehir içinde toplanmalar başlamış yavaştan umarım bi saçmalık olmadan biter bu maç.
  • Bide deplasman yasağını kaldırdılar. Bu sene çok olay çıkacak bu dangalaklar yüzünden.

• 4 Galatasaray taraftari bicaklanmis

KAYNAK : Kanal 42

• Carsi suan giris yapmis 4 kisi bicaklanmis galatasaray taraftarlarindan iste bunlar olmamasi gereken seyler daha gece otobusu bozulan gs taraftarlarinin yanindan carsi gecmis hic problem olmamis hatta durmuslar neden boyle oldu anlamadim

• Ortalik hepten karismis

• quote:

Ortalik hepten karismis

1 saat onceki video bu

• Sözde holiganlar kadınların olduğu otobüse taşla saldırmış. Şimdi 30 otobüs öfkeyle konyaya giriyor. Beşiktaş taraftarını kışkırtmak yapılabilecek en aptalca hareketti. Tebrik ederim.

• quote:

Carsi suan giris yapmis 4 kisi bicaklanmis galatasaray taraftarlarindan iste bunlar olmamasi gereken seyler daha gece otobusu bozulan gs taraftarlarinin yanindan carsi gecmis hic problem olmamis hatta durmuslar neden boyle oldu anlamadim

hocam sormayın abim ve eniştem konyada şuan ben maça gitmedim şimdi telefonda konuştum bunların ikiside ağır mal birazdan çarşıdan 4-5 kişi bıçaklandı haberini duyarsın dediler bıktık usandık böylelerinden hea bir de ikiside 15 yıllık ilk okul öğretmeni çocuklar kimlere emanet işte görün yazıklar olsun başka bir şey demiyorum ben bugün beşiktaşlı arkadaşımla oturur maçımı izlerim keyifle bunlarda birbirini doğrasın.
  • Kimse sadece Gsye suç bulmasin. Maalesef ülkemizin bütün takımlarında holiganlik var. İnsan değil bunlar.

• Gerizekalılara bak , bunların hepsini teker teker tespit etmeleri lazım , bunların teröristlerden farkı yok
  • Respectformuslims kullanıcısına yanıt
    O dedigin zaman carsi konyaya girmemisti.Otobusler daha 10 dk once giris yapmaya basladi carsiyla alakasi yok olaylarin

• Bu hareketleri yapanları hemen yakalayacaksın sonra da çok ağır cezalar vereceksin. Ama işte ipin ucunu şimdiden sıkı tutmuyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.