Şimdi Ara

tarayıcı tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, eski birkaç kitabımı dijital ortama geçirip bunu projeksiyon yardımıyla sınıfta kullanmak istiyorum, okulumdaki (USB ile çalışıyor) UMAX marka Astra Slimline SE (hiç duymamış olabilirsiniz, ben de duymadım) modelini kullandım ama siyahlar istediğim gibi siyah çıkmadı, biraz soluk gibi, kontrastı değiştirdim durum hepten fena, diyorum ki acaba canon mp140 alsam (3ü bir arada) bunun tarayıcısı daha iyi sonuç verir mi? Almışken yazıcı ihtiyacımı da karşılarım yani.. ya da istediğim gibi bir sonuç almak için 3ü bir arada olmayan, sadece scanner mı almam gerekir?

Yardımlarınız için teşekkürler..

• dokuman, kitap taramak icin dediginiz cihaz yeterlidir. hatta amator fotograf islerinizi de gorur. yanliz bu cihazla kitap scan isiniz biraz zaman alabilir. daha pahali bi cihaz size daha fazla kalite ve performans sunar. kalite cok isinize yaramasa da isinizi daha hizli yapmak isteyebilirsiniz. kutunun ustunde dakikada kac scan yapacagi yazar. bi hiz yeterliyse dusunmeyin alin.

saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Ocak 2009; 9:24:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.