Şimdi Ara

Tasinabilir modemler hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslsr yakin zamanda universiteye gidecegim.yurdun internetinin hizli olcagina inanmadigim icin takinabilir modem yada vodem her neyse pek bilgim yok .ondan almak istiyorum iste.sinirsiz olmasi gerekio.lol oynuyorum ping sorunu cekmemem icin bildiginiz tafsiye edebileceginiz ni internet saglayicisi var mı?simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye'de yok

ama kalacağın yurdun internetini gayet iyi olacağını düşünüyorum

ek olarak vodem turkcell 3g aveajet falan işine girersen sakın taahhüt imzalama

üzülürsün 24 ay bağlıyolar adamı
  • Evet var.
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/bireysel-vinn-modem-kampanyasi?place=campaigns_category

Ancak AKK 15GB ve AKK sonrası 128kbps şaka gibi Fiyatı da epey yüksek. Kısacası arkadaşın dediği gibi yapın yurdun internetini kullanın. İsterseniz yıllık VPN kiralayın ucuz bulursanız, işinize yarayabilir yurtta.
  • 12 Ay x 64TL (ek ücretler olabilir) yapacağına 100liraya 1 senelik vpn ler var, ben 3-4 ay önce 6aylık 90 liraya almıştım PureVPN'den memnundum.
  • Yurdun internetini rahat kullanabilirmiyim ki sonuçta kac tane ogrenci kullanacak

• Eskiden sıkıntı oluyordu fakat artik degismistir diye dusunuyorum. Yine de sen yurda yerlestikten sonra karar ver istersen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.