Şimdi Ara

TAVŞANIMI HAMSTER İLE TAKAS EDİCEM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızartıp yicen bunu yanınada söğüş domates salatalık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: djdigy5

kızartıp yicen bunu yanınada söğüş domates salatalık..

• ooyy tavşana bak,oy oyy tatlı ötesi ya
  • beyler evet bu tavşancık sizden bile sosyal köpek gibi yalıyor yüzünüzü üstünüze hopluyor ayrıca kendi yemek tabağından başka verirseniz onu atıyor bu arada hortt olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: ati23

beyler evet bu tavşancık sizden bile sosyal köpek gibi yalıyor yüzünüzü üstünüze hopluyor ayrıca kendi yemek tabağından başka verirseniz onu atıyor bu arada hortt olduk

Bulaşık çamaşırla arası nasıl?
  • quote:

tavşan yavru sayılır tuvalet alışkanlığı vardır oldukça sevimlidir hamster ile takas edicem

Kardeşim bu ne biçim üslup,bu ne biçim düşüncedir mal mı takas ediyorsun yahu.
  • quote:

beyler evet bu tavşancık sizden bile sosyal köpek gibi yalıyor yüzünüzü üstünüze hopluyor ayrıca kendi yemek tabağından başka verirseniz onu atıyor bu arada hortt olduk

• buda bizim fare mutfaktaki peyniri mundar ederken yakaladım...

cinsi : normal sıçan

tavşanla takas düşünürsen pm at

TAVŞANIMI HAMSTER İLE TAKAS EDİCEM
  • Canım sıkıldıkca bu konuya giriyorum keyfim yerine geliyo valla
  • benim pikachuyla takas etmek istersen pm at.
    ister pokemon olarak kullan, ister bağla jenaratöre bedava elektrik. ayrıca benim pikachu da çok sosyal, o kasar sosyal ki poketopa girmiyo şerefsiz. omzuma sıçırıyo, s.çıyo... pika pika diyo. az bir gayret ,le konuşmayı bile öğretebilirsin.
    ayrıca olkole de alıştırdım. zeki müren de dinliyo. tam keyif arkadaşı yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: christopher mccandle

benim pikachuyla takas etmek istersen pm at.
    ister pokemon olarak kullan, ister bağla jenaratöre bedava elektrik. ayrıca benim pikachu da çok sosyal, o kasar sosyal ki poketopa girmiyo şerefsiz. omzuma sıçırıyo, s.çıyo... pika pika diyo. az bir gayret ,le konuşmayı bile öğretebilirsin.

• quote:

birader pokemon mu bu takas yapıyosun. insan evcil hayvanını nasıl değiştirir, üstelik böyle şirin bir şeyi.

bu nasıl topik böyle ya, her mesajı dağıtıyor insanı

• quote:

benim pikachuyla takas etmek istersen pm at.

jeneratöre bağla lafında koptum

• Tavşan koku yaparmış.Doğru mu?
  • olur edelim

• 10 ytl'lik bir hayvana tavşan takas etmek bence saçma. Tabi tavşanın f/p 'side önemli.
  • tavşan bir ay öncede aynı resimlerle satıştaydı diyorsanız o tavşan şimdi insan azmanı olmuştur ne yanına yaklaşılır ne eve bırakılır

koltuk, elbise, dantel ev oyası, bilgisayar kabloları, halı kenarları ve bilimum ne kadar yer varsa hepsini kemirir parçalar sevimliliği gitmiştir doymak bilmez sürekli dişlerinden gacur gucur ses çıkarır dişleri ustura gibidir yanına yaklaşmaya korkarsın ayrıca kaldığı yer acaip iğrenç kokar temizlemeyle kurtulamazsın

küçüklüğümden beri bilimum hayvan beslediğim için hepsinin experti oldum
  • cok guzel hayvan yapma boyle bır hata bence
  • 2 tane at sineği üstüne de nakit versem olurmu?

Bu arada bütün aparatları tam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 26 Şubat 2008; 15:18:14 >
  • Benim de 69 dan yapılmış tavşanım var takas edebilir miyiz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.