Şimdi Ara

tavsiye edermisiniz Fakir Heroic 2400 W Toz Torbasız elektrikli supurge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fakir Heroic 2400 W Toz Torbasız Hepa Filtreli Elekrikli Süpürgeyi anneme almayı dusunuyorum. birkac magazada baktım annemın hosuna gıttı 2400w olması benı almaya itti
    magazalarda mınımum 350 tlden baslamakda ben 279 tlye istanbul biliismen veya
    n11 den bır kupon olarak suan n11 dekı fiyatı 299 lıra bu sekılde almayı dusunuyorum
    annemın 1 yıldır bu 3 cu supurgesı sıkayetı genelde iyi cekmıyor demesi ve kolay bozulması veya ufak defak seylerın kırılması
    saglamlık yonunden nasıldır acaba ?
    ve bunun dısında sunu alın dedıgınız baska bır model marka varmı ?
    kullananlar veya konu hakkında bılgısı olanlar tavsıyede bulunurlarsa cok sevınırım

• Fakirin hicbir urununu tabsiye etmemm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

Fakirin hicbir urununu tabsiye etmemm

Neden hocam yani neye dayanarak bunu söylüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

quote:

Ben saglam.oldugunu dusunmuyorum
    Elektrikli sofben almistik berbatti iyi deneyimlerim olmadi bu markayla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

quote:

Ben saglam.oldugunu dusunmuyorum
    Elektrikli sofben almistik berbatti iyi deneyimlerim olmadi bu markayla

anladım hocam yınede bı kullanıcıdan yorum almak ısterdım sonucda 2 side farklı urun
  • SüpürgeMarket olarak bildiğimiz kadarıyla fakiri saruhan holding aldı ve aslında artık pek alman markası değiller, makinelerin coguda çin yada polonyadan ithal ediliyor. Çok kaliteli ürünler değiller, zaman zaman yedek parça konusunda da sıkıntı yaşatıyorlar. Seçenekler sinbo, arzum, arçelik, king gibi markalar ise fakir tercih edilebilir. Ancak miele, nilfisk, philips, electrolux, bosch, siemens ve tabii torbasız ise dyson grubunda fakir tartışılır.
    Bu arada sanırım Heroic modelide polonya üretimi bir makine. Aşağıdaki linkten uygun yedek parçalarına ulaşabilirsiniz :
    http://www.supurgemarket.com/advanced_search_result.php?keywords=fakir+heroic&x=0&y=0

• quote:

Orijinalden alıntı: Healer

SüpürgeMarket olarak bildiğimiz kadarıyla fakiri saruhan holding aldı ve aslında artık pek alman markası değiller, makinelerin coguda çin yada polonyadan ithal ediliyor. Çok kaliteli ürünler değiller, zaman zaman yedek parça konusunda da sıkıntı yaşatıyorlar. Seçenekler sinbo, arzum, arçelik, king gibi markalar ise fakir tercih edilebilir. Ancak miele, nilfisk, philips, electrolux, bosch, siemens ve tabii torbasız ise dyson grubunda fakir tartışılır.
    Bu arada sanırım Heroic modelide polonya üretimi bir makine. Aşağıdaki linkten uygun yedek parçalarına ulaşabilirsiniz :
    http://www.supurgemarket.com/advanced_search_result.php?keywords=fakir+heroic&x=0&y=0

Peki sizin bir öneriniz varmi 2400w olarak cekim gücü iyi torbanız ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.