Şimdi Ara

tavsiye edin birini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir sistem almak istiyorum fakat oyunlar için hangi cpu iyidir tam olarak çözemedim. bir müddet dergilerden takip ettim ama ne şişe nede kebaba dokunuyorlar.

benim ricam, kullanan arkadaşlar bana AMD yada Intel ile alakalı görüşlerini yazması, benim için gerçekten çok faydalı olacaktır. Bu arada bir öncki sistemden yaşadığım bazı anakartı problemleri nedeniyle bildiğiniz en sorunsuz cpu&anakart çiftlerinide yazarsanız çok sevinirim dua ederim şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

• AMD diyorum..işlemcine 2500+ barton,anakarta abit ya da epox diyeceğim...Aslında MSI da derim ama neyse kafan karışmasın :)) bi de anakartın chipseti nforce2 olsun
  • kesinlikle amd barton 2500+ anakart msi olursa daha ne istiycen
  • AMD Barton işlemci... ama fakat bana ne neyse öderim diyorsan HT li P4
  • AMD 2500+ İşlemci
    Abit AN7 veya Abit NF7-S anakart almanı öneririm.
    işlemci ve anakartların uyumluluğu çok iyi. yalnız oyun için alacağın sisteme iyi bi ekran kartı seçmelisin. ramlerini DDR400 Kingstom almanı öneririm. sakın ramleri markasız alma(fly falan olmasın). ekran kartı Winfast FX5200 128 MB olabilir.
  • xp2500+ (aslında ben xp1700-1800 leri seviyorum ama artık bulunmuyolar) anakart epox derim stabil board sanırım abitte stabilite problemleri varmış öyle diyolar msi alma ayrıca boardları cins oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.