Şimdi Ara

tavsiye son 3 saat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu gece yola çıkıyorum aydın bimeksten yeni telefon alayım diyorum. hangi telefonlar var biraz araştırdım. size sorayım artıları eksileri hep beraber bulalım.

şu an galaxy tab kullanıyorum fakat bu meretle de telefon olmuyor.
    en basitinden alışveriş listesine bile bakmak zahmetli oluyor.

neyse gelelim sorularımıza.
    1) Galaxy pro
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118154/samsung-b7510-silver.aspx

2)Sony Ericsson X10 Mini Pro
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118864/sony-ericsson-x10-mini-pro.aspx

yorumlarınızı alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK-CasTLe -- 26 Ağustos 2011; 20:02:45 >

• QWERTY klavye sizin için önemli sanırım . Ben galaxy pro öneririm xperia mini pro çok küçük geliyor bana
  • evet qwerty klavye için istiyorum sizinde tahmin ettiğiniz gibi.
    tablete de bu yüzden alışamadım. sürekli yanlış yazmalar olunca qwertyden şaşmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK-CasTLe -- 26 Ağustos 2011; 22:09:43 >
  • hocam telefona çok bi ihtiyacınız yok sanırım sadece qwerty yeter diyosanız s3353 alın ha derseniz 2 si arasından olacak o zaman galaxy pro
  • s3353 vardı zaten. ama bluetooth üzerinde senkronize edemedim iki telefonu.
    p1000 da takvime bir girdi ekliyorum mesela. wifi üzerinden benim google hesamındaki takvimde güncelleniyor ama. s3353 güncellenmiyor.
    bunun önüne geçmek için sattım s3533ü. bende büyük ihtimalle galaxy proyu alacağım ama android güncellemeleri gecikmesi düşündürüyor beni.
  • magazaya gidip telefona bir bakın derim galaxy pro ya baktıgımda ekran çözünürlüğü bana kötü gibi gelmişti
  • galaxy pro kullanıyorum cok memnunum evet ilk bakışta ekran çözünürlüğü düşük geliyor arka plana atmışlar ama kullanım tarzına bağlı olarak bu sorun olmuyor bende öyle yani.ayrıca geçen bende x10 mini proyu inceledim bimekste çözünürlük olarak onunda pek farkı yok prodan gittiginizde inceleyip karar verin derim.
  • x10 mini pro nun karizması yeter
  • bence nokia c6 00 , işlemcisi de 600mhz.
  • Xperia Mini Pro önerebilirim.
  • İ551 alin hocam galaxy pro yerine :)
  • yorumlarınız için sağolun galaxy pro b7510 aldım.
    fakat dikkatimi çeken başka bir ayrıntı var
    forumda yan yana yer alan 3 dükkanda aynı ürünün satış fiyatları farklı
    bimeks 513
    teknosa 599
    samsung shop 329 tl
    araştırmayı elden bırakmamak gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.