Şimdi Ara

Tavsiyede Bulunun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşlar araba almayı planlıyorum.Daha önce fabia 2002 model 68 beygir benzin lpg arabam vardı.İstediğim performansı alamıyodum.aşırı hız tutkunu değilim ama rampalarda 3.vitese kadar da düşmemesini beklerim açıkcası.
    almak istediğim araba iyi çekişli olsun.Dizel tercihimdir ama lpgde olur.Az yakan araba olsun.motoru 1,6nın üzerinde olmazsa daha iyi olur. 1.0 veya 1.2 motor benzinli veya dizel arabalardan performansı iyi olanlarda olabilir. Bütçem 35000 - 45000 tldir. Hangi arabayı önerirdiniz bana? Görüşlerinizi beklerim.

• Fabia'dan sonra uçak gelir uçakk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-memur-dan-temiz-degisensiz-style-paket-358702809/detay

Lpg için atmosferik gerekir, 1.2 atmosferik aracada tüp takarsanız kağnı olur. Fabiadan sonra bi nebze iyi hissedebilmeniz için 1.2 turbo dizel veya benzinli araç bakmak lazım. Lpg istiyorsanız 1.6 şart bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 7 Kasım 2016; 13:40:9 >

• 90 HP biraz az değil mi? Tamam Fabiaya göre iyidir de ama arada 25000 tl fark var. yakıt tüketimi nasıl, şehir içi ve uzun yolda?
  • Jannataliyev J kullanıcısına yanıt
    Bravo 1.4 tjet bak hocam lpg uyumlu 120 beygir 45000 verip b sınıfı manuel araç alma 45000 e bravo dizel-turbo benzinli otomatik alınır (dualogic robotize şanzıman tek kavrama ama manuelden iyidir)

Veya 308 al olmadı C4 bak 1.6 hdi , 1.2 tsi kötü motor değilde 0 almadıktan sonra 2. el arasında ikame edip tokatlayacak çok araç var senin bütcede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 7 Kasım 2016; 14:55:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 2012 model citroen c4 1.6 e-hdi confort mcp modelini denedim.Otomatiği nedense hoşuma gitmedi.Otomatik vitesin Kafası karışıyor sankı. Ne zaman vites değiştireceğini unutuyor sanki. Herşey güzel ama otomatiğini beğenmedim. 308 ile ilgili ise pek bir firkrim yok.
    otomatik alırsam 45bine kadar çıkmayı düşünüyorum. Ama manuel olursa 40000 e kadar verebilirim.
  • hepsini yeni arastırmıs biri olarak, i30, 308, bravo arasında bravo dedim. 1.6 mazotlu 105 beygir aldim. bana sw arac olmadan bagaj lazım. komsum da 1.4 90lık tuplu satıyo. onu surdum biraz. o da iyiydi. ama sadece getz'e gore karsılastırabildim. bilgine..
  • i30 / cruze olabilir hocam
  • Bravo, 308.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruze 1.6, otomatik, lpg alınır 40000 liraya. 70000 kilometreyi geçmemiş olur. Dua edersiniz. Her açıdan mükemmeldir. Bakım maliyeti ve ikinci el de dahil.
  • Arkadaşlar Cruze 1,6 benimde hoşuma gidiyor,arabada yok yok nerdeyse ama bu arabanın 2.el piyasası çok kötü diye biliyorum. Ayrıca alt takım hiç sağlam değil. Tanıdıkda var bana aman alma felan diyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.