Şimdi Ara

TCHİBO 1 TLYE KULAKLIK +4,95 KARGO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyanmışlar.Yanına başka bir ürün eklemek gerekiyor sanırım.
  • DH Sömürme Timi / DH Yanan Fırsatları Söndürme Timi yine iş başındaymış belli.
  • Way arkadaşya yetişemedim kart bilgilerini girdim iş bitti geç kaldın yeğen yazdı :)

Alanlara hayırlı olsun.
  • 5 tane 1 liradan kulaklık satarak hem reklam yaptı hemde bir sürü üye kazandı
  • Bu Tchibo'da bir ürün yakalamışsanız düşünmeyeceksiniz. Çok aptal bir sistemleri var. Geçenlerde alışveriş yapıyordum. Alacağım ürünleri sırayla sepete ekliyordum. Bir baktımki ödeme aşamasında 2 tanesinin stoğu bitmiş. Böyle saçmalık olabilir mi... En azından bir 5 dk bloke koymalı!
  • Maalesef bu üründen istediğiniz alternatifte ya da adette kalmamıştır.
  • Sepete eklebilirsiniz ancak ödeme yapılamıyor. Ürün bitti.
  • LAN stok yok niye kredi kartını bile girdiriyorsun tsibooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brucelee kullanıcısına yanıt
    Eyvallah şimdi gördüm..

Neyse 2 ayrı sipariş geçtim ben bakalım..
  • çok sıcakmış kaçırdık
  • Ulan yemin ediyom ödeme sayfasındayken tükendi ya.
  • beyler yalnız bu Tchibo kredi kartı bilgilerini saklıyormuş Bilgileri girdim otomatik olarak kredi kartı bilgileriniz kayıt edildi ödeme sayfasında gözükecektir dedi bende ne olur ne olmaz diye hesabı sildim
  • ulan n11 i beklerken bunu kaçırmışız
  • Yalnız 1 liralık üründe bile sıcakfırsatlar sayesinde toplamda %11 indirimle 89 kuruşa aldım. Kendime yuhh diyorum artık (kod+avantajix). Ne ettin beni sıcak fırsatlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladyum -- 1 Nisan 2014; 13:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

beyler yalnız bu Tchibo kredi kartı bilgilerini saklıyormuş Bilgileri girdim otomatik olarak kredi kartı bilgileriniz kayıt edildi ödeme sayfasında gözükecektir dedi bende ne olur ne olmaz diye hesabı sildim

Muhtemelen hesabın gerçekten silinmeyip pasif hale getirilmiştir. Yani bilgiler veritabanında hala duruyor olabilir. @elnino19
  • ilk ben gördüm la konuyu 6 tl kargo olunca hiç bulaşmadım
  • Haber veren arkadaş sağ ol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bl0ck

quote:

beyler yalnız bu Tchibo kredi kartı bilgilerini saklıyormuş Bilgileri girdim otomatik olarak kredi kartı bilgileriniz kayıt edildi ödeme sayfasında gözükecektir dedi bende ne olur ne olmaz diye hesabı sildim

Muhtemelen hesabın gerçekten silinmeyip pasif hale getirilmiştir. Yani bilgiler veritabanında hala duruyor olabilir. @elnino19

silmiş.. şimdi tekrar üye oldum hiçbir bilgim otomatik gelmedi kredi kartı bilgilerine girdim boş ama başka nerelerde onu bilemeyiz

• quote:

Ben de denedim direk çektiler karttan bilgi sormadan, siparişi iptal ettim bakalım ne zamana iade olacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.